Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IRO293

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IRO293

  1. Parę kilo na pewno zyskasz,a w ogóle to zrób parę fotek jak już auto będzie gotowe do wyścigów.Powodzenia.
  2. kolego czytałeś od początku post? Urwałeś się z choinki?
  3. Skoro bierze Ci 0,5 na 10 000 to nie ma przejechane 165 tylko 265,ja mam przejechane 190 i od wymiany do wymiany nie dolewam ani kropli,wymiana co (10 000) a co do oleju,lej taki jaki był.
  4. skoro ten silnik przejechał 300 tyś i ma się dobrze,to nie kombinuj tylko lej taki sam olej,albo o takich samych parametrach.
  5. W prawej lampie przeciwmgielnej nie ma żarówki,tylko w lewej,w prawej jest opcja tylko dla Angielskiej wersji.
  6. a po co chcesz zdemontowac klime?
  7. ...a Ty chciałbyś,żeby Ci grzało po 5 metrach? oczywiscie musisz przejechać parę kilometrów zanim zacznie lecieć ciepłe powietrze!
  8. Dzisiaj piłem Holenderskiego browka HERTOG JAN 10% Nawet niczego sobie
  9. w mojej też takie są,już taki ,,urok'' tej listwy,nie da się tego chyba zlikwidować
  10. z mineralnego na syntetyk?! Zabójstwo dla silnika!
  11. Prawdopodobnie padł laser,kilka razy czyściłem go płytą czyszczącą,na chwile pomagało,ale teraz już nie gra wcale,może ktoś z was wymieniał laser i wie jaki jest koszt i kto takie rzeczy robi?
  12. w każdym jest odpowietrznik to nie ma nic do rzeczy.
  13. Człowiek uczy się na błędach dobrze że odpuściłem i nie darłem na siłe podczas ładowania akumulatora należy wykręcić korki ponieważ wydzielają się gazy widać to nawet gołym okiem jak powstają bomble albo jak ktoś woli bańki,więc gdzieś to musi odparować! Podczas normalnego użytkowania wydzielanie gazów jest mniejsze.Koniec kropka!
  14. Facet oszukuje,pisze,że jest climatronic
  15. Ej facet! na stronce z tą fotką jest trojan!!!
  16. u mnie to jest definitywnie paliwo.
  17. zgadza się,ale większość ,,szyderców'' pewnie kupuje płyn w ASO
  18. Dzięki,też tego szukałem.
  19. Ty to masz spalanie :kox: to na baku 1500km zrobisz :kox: i zapewne 100% klima :naughty: spalanie ponizej 4 litrow Pewnie ma bak pojemnosci 140 litrów
  20. Dzięki docisnąłem styki i radio odbiera lepiej! Pozdrawiam!
  21. wspomaganie zalałem syntetykiem zamiast mineralnym,co może się stać? Czy mam go wymienić na właściwy?
  22. oczywiście w trybie ECON
  23. linia telefoniczna jest z tpsa,a inni dostawcy tylko z niej korzystają,więc zawsze będą problemy,większe lub mniejsze, jeśli ktoś rezygnuje z ich usług.
  24. Nie da się wiatrak musi być włączony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.