Treść opublikowana przez IRO293
-
[ALL] Demontaż klimy
Parę kilo na pewno zyskasz,a w ogóle to zrób parę fotek jak już auto będzie gotowe do wyścigów.Powodzenia.
-
[ALL] Płukanie silnika
kolego czytałeś od początku post? Urwałeś się z choinki?
-
[ALL] Płukanie silnika
Skoro bierze Ci 0,5 na 10 000 to nie ma przejechane 165 tylko 265,ja mam przejechane 190 i od wymiany do wymiany nie dolewam ani kropli,wymiana co (10 000) a co do oleju,lej taki jaki był.
-
[ALL] Płukanie silnika
skoro ten silnik przejechał 300 tyś i ma się dobrze,to nie kombinuj tylko lej taki sam olej,albo o takich samych parametrach.
-
[B6 AWX] Problem ze światłami
W prawej lampie przeciwmgielnej nie ma żarówki,tylko w lewej,w prawej jest opcja tylko dla Angielskiej wersji.
-
[ALL] Demontaż klimy
a po co chcesz zdemontowac klime?
-
[B5 AEB] Działanie ogrzewania
...a Ty chciałbyś,żeby Ci grzało po 5 metrach? oczywiscie musisz przejechać parę kilometrów zanim zacznie lecieć ciepłe powietrze!
-
Ulubione piwo!
Dzisiaj piłem Holenderskiego browka HERTOG JAN 10% Nawet niczego sobie
-
[ALL B6] Purchle na tzlnim dekorze. - sedan.
w mojej też takie są,już taki ,,urok'' tej listwy,nie da się tego chyba zlikwidować
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
z mineralnego na syntetyk?! Zabójstwo dla silnika!
-
[ALL] Audi Concert CD by Grundig wymiana lasera
Prawdopodobnie padł laser,kilka razy czyściłem go płytą czyszczącą,na chwile pomagało,ale teraz już nie gra wcale,może ktoś z was wymieniał laser i wie jaki jest koszt i kto takie rzeczy robi?
-
[ALL B5] Jak ładować akumulator z klemami?
w każdym jest odpowietrznik to nie ma nic do rzeczy.
-
[ALL B5] Jak ładować akumulator z klemami?
Człowiek uczy się na błędach dobrze że odpuściłem i nie darłem na siłe podczas ładowania akumulatora należy wykręcić korki ponieważ wydzielają się gazy widać to nawet gołym okiem jak powstają bomble albo jak ktoś woli bańki,więc gdzieś to musi odparować! Podczas normalnego użytkowania wydzielanie gazów jest mniejsze.Koniec kropka!
-
[ALL B6] Dziwny panel klimatronika
Facet oszukuje,pisze,że jest climatronic
-
[ALL] Skrzynka bezpieczników
Ej facet! na stronce z tą fotką jest trojan!!!
-
[ALL B7] Pukanie z tyłu
u mnie to jest definitywnie paliwo.
-
[ALL B5] Coś stało się z lakierem
zgadza się,ale większość ,,szyderców'' pewnie kupuje płyn w ASO
-
[ALL B6] Schemat zawieszenia oraz numery OE
Dzięki,też tego szukałem.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ty to masz spalanie :kox: to na baku 1500km zrobisz :kox: i zapewne 100% klima :naughty: spalanie ponizej 4 litrow Pewnie ma bak pojemnosci 140 litrów
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Dzięki docisnąłem styki i radio odbiera lepiej! Pozdrawiam!
-
[B6 AWX] Wspomaganie zalałem syntetykiem zamiast mineralnym
Dzięki,dzisiaj wymienię.
-
[B6 AWX] Wspomaganie zalałem syntetykiem zamiast mineralnym
wspomaganie zalałem syntetykiem zamiast mineralnym,co może się stać? Czy mam go wymienić na właściwy?
-
[ALL B6] Nawiew kabiny
oczywiście w trybie ECON
-
Netia - ostrzegam !!
linia telefoniczna jest z tpsa,a inni dostawcy tylko z niej korzystają,więc zawsze będą problemy,większe lub mniejsze, jeśli ktoś rezygnuje z ich usług.
-
[ALL B6] Nawiew kabiny
Nie da się wiatrak musi być włączony.