-
[B6 ASN] Zmienne fazy rozrządu w 3.0V6
dokladnie to
-
[B6 ASN] Zmienne fazy rozrządu w 3.0V6
jako były użytkownik tego wynalazku potwierdzam że zmienne fazy oczywiście są, sterowane są olejowo. Nie wiem tylko przy jakich obrotach to zaczyna działać
-
[B6 ASN] Problem z drżeniem silnika,które odczuwalne jest na całym aucie
- [B6 ASN] Wyciek oleju z pod korka koła zebatego rozrzadu 3.0 V6 220km
sprawa prosta i tania: 06C109144, coś koło 5 zł sztuka- [B6 ASN] Problem z drżeniem silnika,które odczuwalne jest na całym aucie
pytanie podstawowe to czy masz jakiś błąd? jeżeli nie pracuje jakiś cylinder to silnik przerywa i wywala checka na zegarach. ale spoko może być jeszcze gorzej: - przestawiony rozrząd - może zaczynać ukręcać się koło rozrządu na prawym wałku wydechowym (miałem to u siebie) - może być walnięty przegub wewnętrzny (sprawdź czy wibrację są tylko wtedy jak dodajesz gazu czy przez cały czas) PS sprawdź oczywiście jeszcze felgi i opony Jak coś to daj znać to spotkamy się na mieście to osłucham, jeździłem tym 3 lata i zrobiłem 2 remonty w silniku- [B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
z przodu- [B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
To wałki rozrządu są pospinane paskami oczywiście, wszytko jest na jednym pasku i to jest ból tego silnika- [ALL B6] Spalanie oleju 3,0 ASN Proszę o pomoc
15l w mieście w Q to normalne, jeżeli masz jeszcze tipa to tym bardziej. A spalanie oleju to zależy od tego jak jeździsz kolego, ale ASN lubi spalić trochę oliwy. Przyczyny: - uszczelniacze zaworów - wycieki (simmering wału, wałków rozrządu itp)- [B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
ludzie w ASN nie ma łańcuchów!! Wszystko jest na pasku. Po drugie wariator kosztuje 2050zł/szt. Po trzecie na 99% cieknie ci spod dekli od kół rozrządu. To są takie plastikowe zatyczki z oringiem (koszt 6zł w ASO). Jeśli mechanik robił rozrząd to musiał poluzować koła rozrządu, jeśli tak zrobił to koniecznie trzeba wymienić te 4 zaślepki bo olej będzie wypływał. Ja tak miałem- [B6 ASN] Wymiana rozrządu i co jeszcze
chłopy w ASN-ie nie ma przewodów wysokiego napięcia;D- [ALL B6] Wahacze Audi A4 B6 i Audi A6 C5
czyli wszytko to samo poza dolnym prostym? A łączniki stabilizatora są takie same w A4 B5 i B6 oraz Audi A6 C5? no i jak z końcówkami drążków?- [ALL B6] Wahacze Audi A4 B6 i Audi A6 C5
witam czy te auta mają takie same elementy przedniego zawieszenia? Myślę tu o np. wahaczach. I przy okazji czy końcówki drążków też mogą być takie same czy to całkiem inna historia. No i pyt 3 jak zawias z B6 ma się do B5, są element wspólne? pozdrawiam- [ALL B6] Częściowy brak podświetlenia wnętrza.
jak to sprawdzić bo mam u siebie to samo- [ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
ja mam 3,0V6 FWD z 5 skrzynią, bez problemu hula. Z 6 biegiem więcej tylko wahlowania mam instalkę PRINSA i nie ma z tym żadnego problemu. Wprost elegansio- [ALL B6] Schemat zawieszenia oraz numery OE
witajcie szukałem na forum ale chyba słabo.. czy jest gdzieś dostępny schemat zawieszenia do B6/B7 wraz z numerami poszczególnych części? pzdr - [B6 ASN] Wyciek oleju z pod korka koła zebatego rozrzadu 3.0 V6 220km
tommylee
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta