-
Moja niebieska perełka
Dawno nie zaglądałem ale w miedzy czasie wymieniłem klosze w reflektorach wraz z czyszczeniem wnętrza lampy i soczewki, choc o dziwo brudna mocno nie była, ale efekt po wymianie kloszy jest znaczący. Wgrane zostało również polskie menu na MMI oraz aktywacja PDC na MMI
-
Dylemat przed zakupowy -co wybrać?
A z jaką skrzynia masz I jaki przebieg.
-
Dylemat przed zakupowy -co wybrać?
auto służyć będzie na dojazdy do pracy dziennie 120km bez krecenia się po mieście A6 to jeszcze przedlift
-
Dylemat przed zakupowy -co wybrać?
A6 to rocznik 2014 a Golf 2019
-
Dylemat przed zakupowy -co wybrać?
Ja to rozumiem i zdaje sobie sprawe że przy takich przebiegach czy to multitronic czy dsg beda potrzebowały byc może jakiegoś wkładu choc znam auta z dsg gdzie maja 400tys i skrzynia nie ruszana, koszty regeneracji jednej i drugiej sa na podobnym poziomie, ale bardziej chodzi mi o podejście lepiej wziąc młodszy rocznikowo choć o klase gorszy czy wziąc A6 rocznikowo starszy.
-
Dylemat przed zakupowy -co wybrać?
Auto ma byc na jakies 3 lata i przebieg 300tyś to dla mnie żaden problem poprzedni Touran miał ponad 310tys jak sprzedawałem a A4 ma prawie 300tys, i silnik jak skrzynia czy zawieszenie bez zarzutu. chodzi mi bardziej o doradzenie które auto byście wybrali a nie to jaki przebieg będzie za te 3-4 lata. Bo jest Golf 7 tez z 2019 roku z podobnym wyposażeniem ( biledy, klimatronik, nawigacja virtual cokpit) ale silnik 1,6 TDI 115KM z przebiegiem 148tyś . Chociaz A6 to moje marzenie od dłuższego czasu i ma naprawde rewelacyjne wyposażenie
-
Dylemat przed zakupowy -co wybrać?
Stoje obecnie przed dylematem co wybrać, oba auta sa w podobnej cenie a sa to: - A6 C7 2,0 TDI 177 multitronic 250tyś serwisowana 2 właściciel od nowości z mega wyposażeniem m.in nokowizjer, line-assist, czytanie znaków itp - Golf 7 polift 2,0 TDI DSG 195tyś z Polskiego salonu tez z ciekawym wyposażeniem I teraz mam dylemat auto ma służyć na dojazdy do pracy 120km dziennie czyli wygodne ekonomiczne i mało awaryjne Co byscie wybrali, w Audi ta skrzynia nie jest najtrafnieszym wyborem ale z tego co czytałem to jest poprawiona i nie przysparza juz takich problemów jak te wczesniejsze.
-
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
ja kupiłem z kocowka BK avant z kolorowym fisem po walce cały czas sprezynka na desce błąd w sterowniku i po ruszeniu błąd komunikacji can z modułem kierownicy widocznie kupiłem uszkodzony bo po włożeniu starego wszystko zgaslo . Czy jest różnica w oznaczeniu na module kierownicy czy jest HW 12 czy HW16 bo widziałem o tym samym numerze OE z różnymi numerami HW.
-
Moja niebieska perełka
Założony nowy zestaw pasek rolka napinacz I sprzęgiełko alternatora, stare sie zatarlo więc wleciał cały nowy zestaw
-
Bixenon na biled
Ja też sie przymierzałem do zmiany na bi-led ale postanowiłem spróbować D3S Led i naprawdę jestem zadowolony ze zmiany, jest duża różnica na + dla LED
-
Moja niebieska perełka
pomiar w lux oczywiście tylko w celu porównania między xenonem 173 lux a ledami 355 lux wartości max mierzone w tym samym miejscu i odleglosci
-
Moja niebieska perełka
Zabrałem się za czyszczenie kolektora plus egr przebieg prawie 280tys I szczerze źle to nie wyglądało I ładnie schodziła sadza Przy okazji wymiana żarówek d3s led
-
Moja niebieska perełka
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Wprawdzie nie w Audi a w Passacie B5 mój silnik miał przebieg grubo ponad 700tyś znalazłem tabliczke z wymiany rozrządu przy 690tys a to były 3 lata przed zakupem auta a na liczniku 270tys
-
Moja niebieska perełka
Odnośnie nie wracania drążka to może byc problem z blokada na wybieraku w skrzyni, jest tam taka śrubka z kulka blokująca, natomiast jeśli chodzi o wymianę tego zestawu to nie było problemu wyjąłem cały drążek i poszło sprawnie, na aucie tez można to zrobić ale trochę ciężko z dostępem. U mnie tez zaczęła sie odzywać dwumasa na zimnym ale musi poczekać do wiosny
wojtek26
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta