-
[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc
Dzieki za pomoc :notworthy: sprawdzilem czy na pompe idzie paliwo. do sloika ropy i przewodem do pompy, paliwo lszlo na wtryski wiec ulzylo ze to nie pompa, kupilem nowy filtr paliwa do garazu weze dmuchawa nagrzalem i odpalil na szczescie ulga. Pewnie gdzies zamrazlo troche i nie bylo przeplywu
-
[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc
kody wiem co znacza ale co zaczynac naprawiac czy moze przez ten mróz sie tak stalo
-
[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc
Wczoraj jeździlem normalnie nic sie nie dzialo a dzisiaj rano nie można odpalic odkrecilem wtryski czy paliwo idzie ale ani kropelki. Podłączyłem Vaga i wyszły mi błedy 1265, 17978, 1266, 262 prosze o pomoc bo nie wiem za co sie zabrac:/ dodam ze ostatnio ciezko palil cos
-
[ALL] Demontaż klimy
jakies nowe oznaczenie?
-
[ALL] Demontaż klimy
szpilki ARP i grubsza uszczelka :> zeby troche dluzej pojezdzilo
-
[ALL] Demontaż klimy
tak
-
[ALL] Demontaż klimy
nie chce bo to wiekszosc ma:P a jak przegrywaja z kombi A4 to jest cos mam graty na 200km wiec seria to to nie jest
-
[ALL] Demontaż klimy
Fotele na kubelki zmieniam.. nie zabieram sie od d*** strony tylko sie pytalem czy przez demontaz klimy moze cos nie dzialac tyle chcialem wiedziec bede silnik wyciagac wiec i tak pewne rzeczy demontuje
-
[ALL] Demontaż klimy
Skraplacza nie zamierzam wyjmowac tylko klime chlodnice sprezarke itp. tylko ze jak sie scigasz z lzejszymi samochodami to czasami te 30kg jest juz roznica odczuwalna, dla mnie wystarczy w samochodzie klatka, kubelek, i zeby jezdzilo, kazdy ma inne podejscie do samochodu
-
[ALL] Demontaż klimy
dzieki wazne zeby nawiew dzialal klima i tak nie potrzebna
-
[ALL] Demontaż klimy
Zyskac chociaz z 50kg to juz cos a cos trzeba wyrzucic zeby to zyskac a dlaczego mowisz zeby uruchomic?
-
[ALL B5] Moja furka:D
No nie powiem bo nie wyglada heheh pewnie jakby zlodziej chcial ukrasc to by to zostawil
-
[ALL B5] Moja furka:D
Lampy były juz zmieniane ale jeszcze sie okaze moze beda inne :>
-
[ALL B5] Moja furka:D
Audi jak kazde czyli wyjątkowe hehe a tak do rzeczy to normalny samochodzic cos tam porobione wrzucam zdjecia prosze o ocene:D Lampy depo Zrobiony FMIC Jak widac kolektor od AWX Car audio tez sie znalazlo Klemy DLS koble 50mm2 wiec prąda starczy zestaw przod 2xhelix tył Audio system niestety nie mam zdjecia Mody zrobione turbo od AWX, wtryski 216 Wygląd nie jest za dobry ale wszystko w swoim czasie wroci do pieknosci hehe Plany: juz kupione turbo BRD, pompa 11 wtryski 230, w przyszlym misiacu sruby ARP uszczelke, zdjecia beda:D sprzegło 1z by radzikowski. A pozniej sie biore za wyglad:)
-
[ALL] Demontaż klimy
Odkad kupiłem nie była praktycznie wogóle używana czyli z dwa lata a zalezy mi na zmniejszeniu wagi samochodu :gwizdanie: jest mi poprostu zbedna tylko nie wiem czy może to czemuś zaszkodzic[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:19_________________________________________________Nic sie nie dowiem? Panowie prosze o pomoc
50misiu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta