Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc


50misiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jeździlem normalnie nic sie nie dzialo a dzisiaj rano nie można odpalic odkrecilem wtryski czy paliwo idzie ale ani kropelki. Podłączyłem Vaga i wyszły mi błedy 1265, 17978, 1266, 262 prosze o pomoc bo nie wiem za co sie zabrac:/ dodam ze ostatnio ciezko palil cos :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01265 Zawór cewki regulatora próżniowego EGR – N18

00262 P0763 Przełącznik cewki 3 – otwarty obwód lub skrót do uziemienia lub B+ (N90)

...moze to cos podpowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale warsztat jest opis odnośnie imobilajzera i tak na marginesie zobacz czy jest paliwo w filtrze bo ja też sie zasugerowałem kiedyś że na wtryskach leciało paliwo i dwa dni szukałem przyczyny okazało się że w filtrze nie było paliwa tylko resztka leciała na wtryski.Druga sprawa sprawdz czy po przekręceniu kluczyka dochodzi napięcie na zawór N109 ten na pompie wtryskowej.Jeszcze jedno skasuj błędy i zobacz co sie pojawi ponownie a filtra nie wykręcaj paliwa tylko możęsz dolać przez śrubke na klucz 10 co jest na filtrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze posprawdzać bezpieczniki, a szczególnie te w czarnej obudowie koło ECU, no i sprawdź czy przy zapalaniu idzie napięcie na N109 jak napisał goldik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :notworthy: :notworthy: sprawdzilem czy na pompe idzie paliwo. do sloika ropy i przewodem do pompy, paliwo lszlo na wtryski wiec ulzylo ze to nie pompa, kupilem nowy filtr paliwa do garazu weze dmuchawa nagrzalem i odpalil na szczescie ulga. Pewnie gdzies zamrazlo troche i nie bylo przeplywu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...