Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mistrzugt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ona jest czysta, po prostu lakier,czy cos tam zeszlo... 18" cali
  2. Witam Mam taka fele na drugim aucie, ale jest strasznie zmeczona zyciem. Da rade cos z tym zrobic, zeby to lepiej wygladalo bez wielkiego nakladu pracy .... ?? Dzieki Pozdrawiam
  3. a to szkoda z OC czy AC??
  4. ..... i tak najgorsze jest to, ze dopuszczone za zamienniki czesci ... :/
  5. ok, sprobuje Jakies inne jeszcze uwagi, zastrzezenia??
  6. turbo regenerowane niestety tak wstaje, jak mialem na chwile ori, to bylo super.....
  7. Oringi wymieniane w zeszlym roku. Dynamiczny: Grupa 003: http://www.vaglogi.pl/log-003_f0VY9K.html Grupa 008: http://www.vaglogi.pl/log-008_wJKQ587.html Grupa 010: http://www.vaglogi.pl/log-010_pF4gq.html Grupa 011: http://www.vaglogi.pl/log-011_pLOy7.html Grupa 013: http://www.vaglogi.pl/log-013_JdebF.html
  8. Uzupelnione Statyczny: Grupa 001: http://www.vaglogi.pl/log-001_eg6AWK.html Grupa 002: http://www.vaglogi.pl/log-002_42L9iL.html Grupa 003: http://www.vaglogi.pl/log-003_69cgw8.html Grupa 004: http://www.vaglogi.pl/log-004_TWlB7N8.html Grupa 005: http://www.vaglogi.pl/log-005_hX20Br1.html Grupa 008: http://www.vaglogi.pl/log-008_6hN8MB.html Grupa 010: http://www.vaglogi.pl/log-010_W4fBHuJ.html Grupa 011: http://www.vaglogi.pl/log-011_ochS1J.html Grupa 013: http://www.vaglogi.pl/log-013_lPkmMB.html Grupa 023: http://www.vaglogi.pl/log-023_WyJJR8N.html
  9. Witam Prosze o sprawdzenie logu ( w zalaczeniu) Na wolnych obrotach czasem zatrzesie delikatnie uda. Kiedys mechanik mi mowil, ze jedna pompka kuleje. Dzieki Pozdrawiam LOG-01-013-xxx-xxx1.CSV
  10. Witam. Zaworek masz jakis zamiennik i dlatego zawleczka nie pasuje. Ja kiedys jak zmienialem to tez innego zaworka nie moglem dostac, kupilem taki sam jak Ty masz i zabezpieczylem go czarna trytytka, bo wlasnie kierunek sie zgadzal, a wejscie na zawleczke od drogiej strony. Pzdr.
  11. Hej. Ja mam natomiast problem z odczytem, bo wywala mi bledy. Moze jakas podpowiedz, dlaczego?? (dodam, ze probowalem na win 7 64bit i win 10 64bit (ten sam komp)) Printscreeny w zalaczeniu. Oczywiscie logi nie czytelne, przynajmnej dla mnie Dzieki Pozdrawiam
  12. ....no ladnie, kupilem kabel a kolega zniknal.....
  13. Hej. Mam kabelek, prosze o dokladne info co mam zrobic :))
  14. Hej zamowilem kabel, odezwe sie jak bedzie Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.