-
-
Tylna dokładka zderzaka exeo/a4 b7 avant
Cześć, orientuje się ktoś czy dokładka zderzaka pasuje z a4 B7 do Exeo? Mam dokładkę z a4 b6 o nr. 8eE0 807 521B ale wydaje się za krótka o jakieś 15cm.
-
Odratowanie kabla
-
Odratowanie kabla
Wersja 17.8 Nie podeślę linku do instrukcji bo miałem przygodę z kompem... Gdyby ktoś miał instrukcje na czasie i świeże wsady to byłbym wdzięczny za podesłanie.
-
Odratowanie kabla
Kiedyś robiłem to z jakiegoś poradnika i było że tylko działa na xp. Na win 7 nie udało mi się uratować kabla
-
Odratowanie kabla
-
Prosze o analize lowów 1.9 AWX
Vaccum dawno ogarnięta a podciśnienie na gruszkę lekko ponad 0,6bara. Korasa sam zmieniałem i ustawialem wakuometrem ale myślę ze problem lezy bardziej po stronie zderzaka ale nie znalazłem żadnego ciekawego patentu na jego regulacje.
-
Prosze o analize lowów 1.9 AWX
Witam. Turbo ma nowego korasa ale zamula z dołu. Szklanki są nowe czarne. Pompki maja zmienione gumki i wyregulowane. Egr zaślepiony i wyłączony. Kata brak. Silnik ma niska kulture pracy przynajmniej porównując do innych 130tek. Jak jest zimny to mocno graja pompki nawet przy muskaniu gazu a jak się puści gaz to jest cisza. Nie wiem czy tylko wina tej turbiny ze dół ma zamulony. Dynamiczny: Grupy 001, 004: http://vaglogi.pl/log-001_004_dFY05Sh.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_qow5G2.html Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_41MAF.html Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-011_010_tWueM.html Dynamiczny: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_ivTHqc.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_al760.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_Ff4Y51.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_lVNtD.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_XaEIO.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_u49s15G.html Statyczny: Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_tbZKdX4.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_934sY0.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_5cjwq.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_T2J4w.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_hz08qH6.html Basic settings: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_4sLUAG.html Podczas logów dynamicznych były włączone światła i radio.
-
[B6 AWX] Grupa 011 - statyczny
Ustawiłem zderzak na 11,5mm od góry ale do dobrej używki jej daleko. Mam Gtb1756 do montażu ale warunków i chęci trochę brakuję.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
A co myślicie o wstawieniu poduszek silnika z 1Z? W tych silnikach nie było dwumasy i poduchy musiały lepiej tłumić drgania.
-
[B6 AWX] Grupa 011 - statyczny
No właśnie ustawiłem na tą maksymalna wartość 1017mbar i jest tragedia w całym zakresie. Jutro przestawie w możliwie najniższą wartość i zobaczę jak będzie jeździł. Na dolnej wartości było słychać że turbo tak szybko się kręci że aż gwiżdże.
-
[B6 AWX] Grupa 011 - statyczny
Roczny koras turbiny. Do 1900 obr. turbo się spóźnia. Zderzak regulowany wiele razy i dalej szału nie ma. Sądziłem że na postoju jak będę regulował zderzak to wartość w grupie 011 będzie się zmieniać. Nie sprawdzałem brokow na wałku i nie wiem czy ich brak może być słyszalny od strony wydechu ale dudni delikatnie z rury.
-
[B6 AWX] Grupa 011 - statyczny
Wiem co jest w dynamicznej ale temat się tyczy różnicy jaka jest między tymi wartościami. Patrząc na logo które zamieszczane są w sieci te wartości mają niewielka różnicę.
-
[B6 AWX] Grupa 011 - statyczny
Witam. W grupie 011 ciśnienie zadane i rzeczywistym znacząco się różni. Regulacja zderzaka turbiny max podnosi wartość osiągnięta do 1017mbar. Ma ktoś pomysł gdzie szukać problemu?
-
Rezanie bixenonu
Witam doradzi ktoś jak z głową ustawić soczewkę tak aby była w poziomie? W moim przypadku temat tyczy się a6 c5 allroad z soczewkami Q7
-
Co to za felga?
35 sekunda filmu