Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Demontaż klimy


50misiu

Rekomendowane odpowiedzi

Odkad kupiłem nie była praktycznie wogóle używana czyli z dwa lata a zalezy mi na zmniejszeniu wagi samochodu :gwizdanie: jest mi poprostu zbedna tylko nie wiem czy może to czemuś zaszkodzic[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:19_________________________________________________Nic sie nie dowiem? Panowie prosze o pomoc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie mozesz wyjac spręzarke, przewody w komorze silnika oraz chłodnice. Nie wiem czy to bedzie az taki zysk wagi a moze warto byłoby uruchomic klime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najgłupsza rzecz o jakiej słyszałem. Zabawa w żadnym stopniu niewarta pracy ktora trzeba włozyc w uzyskanie efektu. co zyskasz? skraplacz nic nie waży tak samo jak chłodniczka. Zyskasz po rozmontowaniu wszystkiego może z 10kg, 15 ??? Przewody są alu też g**no ważą. Chcesz z AFNa zrobic 400KM? i oszczedzic kazdy gram? Czy probujesz się łudzić, że bez klimy będzie palił 0.0005l mniej? zeby wyjąc głupi skraplacz trzeba całą deska z auta wyjac łącznie z zegarami, kierą radiem, przełącznikami zespolonymi itd itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skraplacza nie zamierzam wyjmowac tylko klime chlodnice sprezarke itp. tylko ze jak sie scigasz z lzejszymi samochodami to czasami te 30kg jest juz roznica odczuwalna, dla mnie wystarczy w samochodzie klatka, kubelek, i zeby jezdzilo, kazdy ma inne podejscie do samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągając sprężarkę, przewody i skraplacz nie zyskasz nawet 10 kg, jeżeli chcesz redukować masę auta to lepiej wnętrze wybebesz, albo nie tankuj do pełna, wtedy będzie 30 kg lżejszy :gwizdanie: ludzie to mają czasem pomysły, generalnie zabierasz się do redukowania masy od d*** strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę kilo na pewno zyskasz,a w ogóle to zrób parę fotek jak już auto będzie gotowe do wyścigów.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Honde CRX 1.6 V-TEC mały zapierdalacz :good:. Jak już chcesz się ścigać to zrób chipa... Zdemontowanie chłodnicy i kompresora nic nie da. Więcej pierdzielenia się z tym niż korzyści :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...