Treść opublikowana przez Skyliner89
- Piłka nożna
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądał ktoś najnowszą część BAD BOYS 3? Bardzo dobry W skrócie - od miłości do nienawiści
-
Poczta kwiatowa. Ktoś korzystał? Warto?
Witam Chciałbym wysłać kwiaty Ktoś kiedykolwiek korzystał z poczty kwiatowej? Warto?
-
Lakiernik - Kraków
Ja znam dobrego lakiernika, ale z Kocmyrzowa. Dla zainteresowanych mogę podać nr kom
-
Piłka nożna
3 dni do Cardiff 21 lat bez LM to zdecydowanie za długo. Juventus musi wygrać
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Crash test Porsche z klocków LEGO :D
-
Piłka nożna
Sędziowanie w LM to KPINA W sytuacji kiedy Lewandowski był sam na sam z bramkarzem. Był na równi z Marcelo... Druga żółta dla Vidala z d*py... Aż się boję jutrzejszego meczu... Jedynie Marciniak dobrze sędziuje w LM
-
Piłka nożna
Alexis Sanchez trafi do JUVE w letnim okienku transferowym Wg. mnie Marciniak dobrze sędziował. TO jest czas JUVE Cieszy 3:0, ale w rewanżu trzeba strzelić min 2 bramki
-
Piłka nożna
UEFALONA Dwa karne z d*py. KARNY na 3:0 https://gfycat.com/HeavenlyPastelInvisiblerail KARNY na 5:1 https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra
-
Piłka nożna
FIFA MAFIA ma się dobrze . Tylko $$$$ się liczy Od MŚ 2026 na turnieju ma uczestniczyć 48 drużyn. Wg. mnie to zabije rywalizację i prestiż MŚ. Tak samo jak fartownie Portugalia awansowała z 3 miejsca i zdobyła ME 2016... http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/657998/oficjalnie-48-druzyn-na-mistrzostwach-swiata
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Można się pośmiać 8/10. Bajka dla dorosłych
-
Piłka nożna
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/oscar-przenosi-sie-z-chelsea-londyn-do-shanghai-sipg-transfery/gqedxm Oscar przechodzi z Chelsea do Shanghai SIPG za 60 mln funtów. Kolejny Brazylijczyk bez ambicji..., a ma dopiero 25 lat...
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
To już pewne w 100%, że ta akcyza ma wejść w 2017 roku? Złodziejski Rząd...
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=CzB5hFINC_k
-
Piłka nożna
To JUVE zaszalało z tym transferem Higuaina... . Za tą kwotę spokojnie by kupili Lewandowskiego, ale pewnie woleli ogranego w Serie A Higuaina. Alves, Pjaca, Pjanić, Benatia, a teraz Higuain. Niezła paka się szykuje . To we wrześniu lub październiku trzeba na meczyk jechać Pogba nie trafi do Manchesteru UTD
-
Piłka nożna
Od 2002 r. do 2012 r. były same kompromitacje na wielkich imprezach. Teraz jest niedosyt i to wielki, bo Portugalia była spokojnie do ogrania tylko zabrakło konsekwencji w strzeleniu 2 bramki. Aż chce się płakać . Tak blisko, a tak daleko. Pojawiło się rozluźnienie, gra asekuracyjna i to się zemściło. Wynik 1:0 na tym etapie to bardzo mała zaliczka. Jeden błąd, akcja i bramka... Renato Sanches strzelił z za pola karnego... Odbiła się piłka od Krychowiaka i wpadło... Mieli szczęście Portugalczycy. Mam nadzieję, że ich fart skończy się na półfinale. Teraz czekam, aż Italia odprawi Niemców do domu
-
Piłka nożna
Też uważam, że karne ze Szwajcarią były lepiej uderzane i pewniej . Siłowo, ale bardzo skutecznie
-
Piłka nożna
Zgadzam się, ew. mógł by wpuścić Boruca... Milik niech odpocznie i nastawi celownik.
-
Piłka nożna
Fatalnie Błaszczykowski strzelił
-
Piłka nożna
Wg. mnie brakuje konsekwencji w strzeleniu II gola prowadząc 1:0
-
Piłka nożna
Nie wiem o co chodzi... Pierwsze połowy mamy bardzo dobre, gdzie mamy okazje i prowadząc 1:0 powinniśmy dobić rywala. Odpuszczamy i rywale strzelają na 1:1...
-
Piłka nożna
Dlaczego zdjął Grosickiego... Już lepiej mógł Mączyńskiego
-
Piłka nożna
Mam nadzieję, że uda się wygrać
-
Piłka nożna
Szkoda, że piłka się odbiła od Krychowiaka... Fabiański to miał...
-
Piłka nożna
Aż trudno uwierzyć, że to POLSKA gra