Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Może w końcu odpalił . Zresztą czas zwerifikuje czy to było tylko przebłysk formy, a może w końcu zacznie strzelać dzięki temu trafieniu.
  2. Zdzierstwo na każdym kroku... http://moto.wp.pl/kat,55194,page,2,title,Oplata-depozytowa-zamiast-recyklingowej,wid,16812655,wiadomosc.html Kolejny durny przepis, który ma służyć w celu zasilenia budżetu państwa... **manko bez mydełka ciąg dalszy...
  3. LIVERPOOL 3:2 Tottenham 83 min Mario B na 3:2
  4. Witam. Coś Wam wiadomo Panowie na ten temat? Pozdrawiam Coś, ktoś wie?
  5. Idą na łatwizne. Sprzedają swoje ciało, intymność.
  6. Niestety pozostają Ci takie fabryki jak CRANSWICK... jak nie znasz języka i nie masz fachu w ręku. Bo tak liczy się tylko praca fizyczna. Masz doświadczenie w jakimś zawodzie? Czym obecnie się zajmujesz? Łatwiej Ci będzie doradzić.
  7. Volvo S80 T6 2.9 272KM Wbija w fotel. Bardzo wygodny Ewentualnie to -> http://allegro.pl/citroen-c6-zadbany-i5032002209.html
  8. W fabrycę odradzam. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Większy niż w PL. Rok temu pracowałem w Anglii. Dokładnie w Watton. W fabryce CRANSWICK. Stawka dzienna 6,31 funtów. Nocna 6,91. Spawasz lub pracowałeś jako Ślusarz? Jak tak, to dużo ofert jest w Niemczech i Holandii.
  9. Jak dobrze pójdzie to w weekend się wybiorę
  10. To wymieniam: Gerrard, Maldini, Del Piero, Totti, Terry, Zanetti i kilku innych by się znalazło. Z Henry trochę przesadziłem
  11. Thierry Henry - LEGENDA Arsenalu zakończył karierę . Kończy się pewna epoka piłkarzy, dla których barwy były ważniejsze od kasy.
  12. Brakuje dobrego trenera, który by to wszystko dobrze poukładał, bo potencjal jest.
  13. Juventus - Borussia Dortmund. Liczę na rewanż za finał z 1997 roku, w którym Juventus przegrał 3:1... Powodzenia dla Legii w meczu z Ajaxem. To nie ten Ajax co na przełomie lat 80tych/90tych. Są do ogrania ... Dni Brendana Rogersa w Liverpoolu są policzone... Żeby strata zawodnika takiego kalibru jak Suarez wpłynęła tak bardzo na grę zespołu... . To sa jakieś JAJA!!! Jest przecież Sterling, Sturridge, Marković... Niestety Mario B. zawodzi... W jego miejsce widział bym Jacksona Martineza z Porto .
  14. Nie chcieli dać Robertowi podwyżki, która mu się należała to teraz mają
  15. Popieram w 100%. Przypomniała mi się taka sytuacja jak rodzice zjeźdzali z Libii i leciały dwie skrzynie metalowe. W jednej z nich cześci zamienne do samochodu. Trzeba było napisać co znajduje się w środku. Tata kupił kilka różnych części zamiennych do Lancera: klocki, tarcze, filtry itp. i rodzicie musieli jeszcze raz zapłacić za to samo... ach te URZĘDASY......
  16. Jest i zwiastun . Zapowiada się ciekawie.
  17. Może w końcu coś się ruszyło i będziemy oglądac z dumą i radością Reprezentacjię Polski w piłce nożnej
  18. 3:0 dla Polski!!!!!! Ładnie technicznie strzelił Mila
  19. Orlen Skawina ON -> 4,95 zł/litr PB95 -> 5,07 zł/litr a podobno jeszcze mają spaść.
  20. Witam. Szukam radia dobrej firmy z odtwarzaczem CD i mp3 do 250 zł z pomarańczowym lub bursztynowym podświetleniem, który kolorystycznie będzie pasował do Opla Merivy. Jakie radio byście Panowie polecili? Pozdrawiam
  21. Ktoś jest wielkim fanem Gwiezdych Wojen. Lord Vader powraca . W sumie kilka zmian i samochód by fajnie wyglądał .
  22. Jutro ciekawy mecz THE REDS vs Real Madryt
  23. Gornik Zabrze 0:5 WISŁA KRAKÓW Trafił w sedno -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/jacek-bednarz-kibole-to-tchorze-nowotwor-ten-atak-byl-jak-zamach-na-wtc/1pcz9 Chodź duży minus za pozbycie się Sobola

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.