Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/el-lm-uefa-rozwiala-watpliwosci-celticu-ws-efe-ambrose-a/8n29d Są równi i równiejsi. Mam nadzieję, że Maribor rozpier celtic... UEFA I FIFA -> MAFIA
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wiele pozytywnych opinii słyszałem na temat tego filmu. Czytałem recenzje, więc w końcu go obejrzałem, ale to nie jest ten film, który mógł bym oglądać co jakiś czas. Ogólnie 7/10
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Ja jak posiadałem Audi A4 B5 to nigdy na nim nie oszczędzałem, a płyn do spryskiwaczy kupowałem firmy Autoland i do tej pory kupuję. Cena od 14-18 zł. Nigdy mnie nie zawiódł. Według mnie to jest optymalna cena za płyn do spryskiwaczy dobrej jakości, a kosmetyki, oleje czy płyny najdroższe są na stacja benzynowych dlatego szkoda przepłacać.
-
Piłka nożna
Oliver Kapo w Koronie
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Dlatego ja nigdy nie kupuje Tescowych, Biedronkowych czy Kerfurowskich płynów do spryskiwaczy. Już wolę kupić sprawdzony produkt. Może i więcej zapłacę, ale za to nie uszkodzi elementów samochodów takich jak szyba, wycieraczki, lakier itp. itd.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Szkoda go. Dobry aktor
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam tę stronę -> http://filmyhd.net/index.php. Bardzo duży wybór filmów i jakość w HD
-
Piłka nożna
Jestem niemal w 100% pewny, że po 18 latach awansowali by do LM i nieźle by tam namieszali . Szkoda, bardzo szkoda tej szansy... . Oby w LE piłkarze się odegrali i się nie załamali. Powodzenia
-
Piłka nożna
NO COMMENT. FIFA i UEFA to mafie piłkarskie. Nie od dziś to wiadomo...
-
Piłka nożna
i bardzo dobrze
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
8/10. Warto zobaczyć.
-
Piłka nożna
Jawohl. Jutro rewanż LM. Celtic Legia. Legioniści awansują dalej??? Jak uważacie?
-
Instaluje Windowsa 7, Wymagany Sterownik
Usuń partycje (Dysk 0 Partycja 1) i partycję (Dysk 0). Powinno pomóc. Wtedy stworzysz nową partycję lub kilka według potrzeby.
-
Piłka nożna
Kuchenki 0:2 Biała Gwiazda
-
Piłka nożna
Kosecki szybki jest i ma technikę . Teraz wyciągnąć wnioski z tego meczu i takie sytuacje bramkowe trzeba wykorzystywać. Więcej zimnej krwi i będzie dobrze. Dotyczy to się większości piłkarzy Legii.
-
Piłka nożna
k**wa powinni wygrać 6:1 lub 7:1... Ja nie rozumiem dlaczego karnych nie strzelał Radović Zdecydowanie zawodnik meczu.
-
Piłka nożna
Podanie od Radovicia i strzał Żyro... ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- Ewidentnie brakuje im zimnej krwi. Jedynie Radović gra ze stoickim spokojem. Już powinno być 4:1 dla Legii.
-
Piłka nożna
Jeszcze jak by dostał podanie po linii (nie pamiętam kto strzelał, zamiast podać do Radovicia). Wtedy byłby sam na sam z Forsterem. Pewnie by było 3:1 dla Legii
-
Piłka nożna
Legia dobrze gra . Tylko w wykończeniu akcji brakuje zimnej krwi ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Legia 2:1
-
Piłka nożna
Celtic to nie ten Celtic w którym grał Boruc, Nakamura czy Żurawski. Jak Legioniści zepną poślady to są wstanie ich ograć
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Najlepsze teksty Arnolda na jego 67 urodziny :
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie. To ten wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Będzie się działo . Gdzie niektórzy z Was oglądnęli już ten film?
-
Laptop do 1500zł -+
Nawet się nie zastanawiaj. Tylko bierz Lenovo
-
Poszukuję schematu instalacji elektrycznej do Opla Merivy 1.7 CDTI 2005 r. PILNE
Trudno. Szukam dalej
-
Piłka nożna
Dzisiaj Lewy kolejne 2 bramki strzelił