Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ty Panie Fido to masz strasznego kija w tyłku bo kiedy nie wejdę na forum to walisz hejtem. Jeszcze mi się nie zdarzyło widzieć Twojej normalnej odpowiedzi bez wyśmiewania ani hejtowania.
  2. jospethe odpowiedział(a) na Drennei temat w Audi A4 B6/B7
    Jak nie posmarujesz tłoczka to znowu stanie po krótkim czasie. Są smary do tłocczków http://allegro.pl/ate-smar-pasta-montazowa-do-hamulcow-tloczkow-5ml-i5995277496.html
  3. jospethe odpowiedział(a) na Drennei temat w Audi A4 B6/B7
    Skoro się grzało to pewnie tłoczek stoi i zacisk do rozebrania jest
  4. Na szrocie wymontuj z jakiegoś zderzaka tylko . Są różne mocowania pomiędzy przedliftem a po pierwszym lifcie
  5. Mój czasem odpali pomimo, że kontrolka od immo się świeci a sygnał piszczy. Nie gaśnie przynajmniej. Tylko wsadzam kluczyk i od razu kręcę rozrusznikiem i nie czekam aż kontrolki zgasną.
  6. jospethe odpowiedział(a) na Pavetti temat w Audi A4 B5
    Pod ecu jest spływ wody z taką gumową okrągłą wstawką. Trzeba wsadzić rękę pod ecu tam nad maglownicą i wyrwać tą gumę bo na pewno jest zatkana liściami.
  7. Witam. Proszę o pomoc. Chciałem sprawdzić u siebie podgrzewacze płynu i na vag com w grupie 16 nie pokazuje mi wartości, które mają być spełnione do załączania się świec. Nie ma też wartości dotyczącej obciążenia alternatora. Wszędzie wartość jest równa 0 oprócz ładowania które pokazuje 14,21 v. Sprawdzane na włączonym silniku. Możliwe, że jakiś przekaźnik jest uszkodzony? Świece nowe wstawione i wydaje mi się, że nie załączają się jak temperatura jest na minusie. Proszę o pomoc. Załączam zrzut z vag com http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_qnpephn.png
  8. Nie warto moim zdaniem. Przecież Gates robi paski dla audi. Gtes INA to firmy, które robią części na pierwszy montaż. Masz logo audi i logo INA na jednej rolce
  9. Któryś wahacz prawdopodobnie się kończy.
  10. Zamiast tej płukanki można wlać nafty. Na to samo wyjdzie. Te wszystkie specyfiki to ściema wielka.
  11. Musisz go w ręku odpowietrzyć bo inaczej i z litr płynu przelejesz i dalej bedzie zapowwietrzony
  12. Zacisk żeliwny rdzewieje, a aluminiowy się utlenia. Mój się zacczął kruszyć przy dzwigni ręcznego więc z tą trwałością alu to różnie bywa.
  13. Mnie zastanawia tylko to czemu komplet wahaczy na stronie producenta kosztuje 2200 zł a na allegro są komplety za 600 zł max?
  14. Skrzypieć albo trzeszczeć może zużyty wahacz. Wysłane z mojego HTC Desire 626G dual sim przy użyciu Tapatalka
  15. Polecam Osram Blue cool blue hyper. 50 zł za komplet i świecą przyzwoicie i mają homologację. Nie montuj tylko żarówek z moca powyżej 55 w bo spalisz odbłyśnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.