-
Renowacja felg?
Ty Panie Fido to masz strasznego kija w tyłku bo kiedy nie wejdę na forum to walisz hejtem. Jeszcze mi się nie zdarzyło widzieć Twojej normalnej odpowiedzi bez wyśmiewania ani hejtowania.
-
Tloczek hamulcowy
Jak nie posmarujesz tłoczka to znowu stanie po krótkim czasie. Są smary do tłocczków http://allegro.pl/ate-smar-pasta-montazowa-do-hamulcow-tloczkow-5ml-i5995277496.html
-
Tloczek hamulcowy
Skoro się grzało to pewnie tłoczek stoi i zacisk do rozebrania jest
-
Jak się nazywa ten fragment listwy?
Na szrocie wymontuj z jakiegoś zderzaka tylko . Są różne mocowania pomiędzy przedliftem a po pierwszym lifcie
-
imobilizer czy da się wyłączyć
Mój czasem odpali pomimo, że kontrolka od immo się świeci a sygnał piszczy. Nie gaśnie przynajmniej. Tylko wsadzam kluczyk i od razu kręcę rozrusznikiem i nie czekam aż kontrolki zgasną.
-
Przedlift- Woda przy ECU
Pod ecu jest spływ wody z taką gumową okrągłą wstawką. Trzeba wsadzić rękę pod ecu tam nad maglownicą i wyrwać tą gumę bo na pewno jest zatkana liściami.
-
Podgrzewacz płynu , nie pokazuje wartości na vagu
Witam. Proszę o pomoc. Chciałem sprawdzić u siebie podgrzewacze płynu i na vag com w grupie 16 nie pokazuje mi wartości, które mają być spełnione do załączania się świec. Nie ma też wartości dotyczącej obciążenia alternatora. Wszędzie wartość jest równa 0 oprócz ładowania które pokazuje 14,21 v. Sprawdzane na włączonym silniku. Możliwe, że jakiś przekaźnik jest uszkodzony? Świece nowe wstawione i wydaje mi się, że nie załączają się jak temperatura jest na minusie. Proszę o pomoc. Załączam zrzut z vag com http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_qnpephn.png
-
części rozrządu ze znaczkiem vw audi , czy np. ina?
Nie warto moim zdaniem. Przecież Gates robi paski dla audi. Gtes INA to firmy, które robią części na pierwszy montaż. Masz logo audi i logo INA na jednej rolce
-
[B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Któryś wahacz prawdopodobnie się kończy.
-
Różnica między dwiema płukankami...?
Zamiast tej płukanki można wlać nafty. Na to samo wyjdzie. Te wszystkie specyfiki to ściema wielka.
-
Problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego w Audi A3
Musisz go w ręku odpowietrzyć bo inaczej i z litr płynu przelejesz i dalej bedzie zapowwietrzony
-
[B5 AFN] Wymiana zacisków tył z żeliwnych na aluminiowe
Zacisk żeliwny rdzewieje, a aluminiowy się utlenia. Mój się zacczął kruszyć przy dzwigni ręcznego więc z tą trwałością alu to różnie bywa.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mnie zastanawia tylko to czemu komplet wahaczy na stronie producenta kosztuje 2200 zł a na allegro są komplety za 600 zł max?
-
Metaliczne tarcie przy skrecie w lewo przy małej prędkości
Skrzypieć albo trzeszczeć może zużyty wahacz. Wysłane z mojego HTC Desire 626G dual sim przy użyciu Tapatalka
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Polecam Osram Blue cool blue hyper. 50 zł za komplet i świecą przyzwoicie i mają homologację. Nie montuj tylko żarówek z moca powyżej 55 w bo spalisz odbłyśnik