Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pavetti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A co z resztą ludzi? Tomek? Przemek? Żyjecie?
  2. Halo, ktoś tu żyje jeszcze?
  3. To akurat żadna filozofia. Mam kobyłki- damy radę. Kombimatoryka będzie jak ruda przedostała się dalej. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  4. Wieszak jest już w drodze do mnie. Pytanie tylko, co będzie tam głębiej jak zdemontuje ten stary I tego się w zasadzie najbardziej boję. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. To jest wieszak tłumika końcowego. Jak widać stan tragedia. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  6. No ja nie zapomniałem o Was. Dzisiaj odebrałem kilka grstów do Wiśni: - Podszybie z lifta - Nowy gril bo staremu się ułamały zaczepy - Zestaw naprawczy do łokcia, ponieważ był urwany jeden zawias I tak się powoli żyje [emoji4] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  7. Zespolone, TYC. Tutaj po polerce wewnętrznej i zewnętrznej. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. Pytanie roku mam: wsadzone w przedlifta mam polifty. Sens tylko w tym, że nie widzę aby poprzedni właściciel coś rezał i w związku z tym jak to jest? Poliftowe lampy mają różne długości? Uprzedzam, że błotniki są przedliftowe i ani śladu ich cięcia. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  9. Ło panie. Co będzie dalej się działo skoro to już zwija asfalt? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  10. Pavetti odpowiedział(a) na Pavetti temat w Audi A4 B5
    Czyli bez rozbierania ECU się nie obejdzie raczej? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  11. U mnie po wymianie szyby czołowej zaczęły się cyrki. Kilka wycieraczek nowych i każde trą i skaczą. Zakres cenowy jak i markowy sprawdzony i każde to samo. Zastanawiam się czy nie zmienił się kąt? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  12. Pavetti opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Takie pytanie szybkie: Czy w przedlifcie znajduje się odpływ przy ECU? Gromadzi się mi tam woda i zastanawiam się co jest zapchane? Reszta dopływów jest drożna. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  13. No to czekam na dalsze fotostory. Identyczna jak moja więc tym bardziej chętnie pooglądam zmiany. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  14. Panowie pytanie: co można z tym zrobić? Czy ktoś już przerabial temat?
  15. Radko Wiem, że na Zieleniewie robią coś takiego. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.