-
Kołobrzeskie A4 .........
A co z resztą ludzi? Tomek? Przemek? Żyjecie?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Halo, ktoś tu żyje jeszcze?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
To akurat żadna filozofia. Mam kobyłki- damy radę. Kombimatoryka będzie jak ruda przedostała się dalej. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Wieszak jest już w drodze do mnie. Pytanie tylko, co będzie tam głębiej jak zdemontuje ten stary I tego się w zasadzie najbardziej boję. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
To jest wieszak tłumika końcowego. Jak widać stan tragedia. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
No ja nie zapomniałem o Was. Dzisiaj odebrałem kilka grstów do Wiśni: - Podszybie z lifta - Nowy gril bo staremu się ułamały zaczepy - Zestaw naprawczy do łokcia, ponieważ był urwany jeden zawias I tak się powoli żyje [emoji4] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zespolone, TYC. Tutaj po polerce wewnętrznej i zewnętrznej. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pytanie roku mam: wsadzone w przedlifta mam polifty. Sens tylko w tym, że nie widzę aby poprzedni właściciel coś rezał i w związku z tym jak to jest? Poliftowe lampy mają różne długości? Uprzedzam, że błotniki są przedliftowe i ani śladu ich cięcia. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
B5 USA 2.7 biturbo
Ło panie. Co będzie dalej się działo skoro to już zwija asfalt? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Przedlift- Woda przy ECU
Czyli bez rozbierania ECU się nie obejdzie raczej? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
U mnie po wymianie szyby czołowej zaczęły się cyrki. Kilka wycieraczek nowych i każde trą i skaczą. Zakres cenowy jak i markowy sprawdzony i każde to samo. Zastanawiam się czy nie zmienił się kąt? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Przedlift- Woda przy ECU
Takie pytanie szybkie: Czy w przedlifcie znajduje się odpływ przy ECU? Gromadzi się mi tam woda i zastanawiam się co jest zapchane? Reszta dopływów jest drożna. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
No to czekam na dalsze fotostory. Identyczna jak moja więc tym bardziej chętnie pooglądam zmiany. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Panowie pytanie: co można z tym zrobić? Czy ktoś już przerabial temat?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Radko Wiem, że na Zieleniewie robią coś takiego. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka