Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie proponuje tutaj wpisywac sie klubowiczom z K-g moze uda nam sie skoczyc do bagicza na lotnisko , mamy przecierz fajne miejse do spotkan;) szukałem podobnego watku ale nie znalazłem moze cos z tego wyjdzie, pozdrawiam Łukasz Kolobrzeg :a4fan::audi:

Opublikowano

Do Koszalina Dawaj :D Dalego nie masz :D:naughty:

Opublikowano

bylem raz w bagiczu,bylo fajnie, teraz tez moze bede

Opublikowano
  • Autor

chyba wpadne na koszalin bo widze ze moje miasto słabo reprezentuje;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może nie często tu zagladają ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Może nie często tu zagladają ? :gwizdanie:

to napewno, i tez to ze jest nas poprostu malo :wink4:

Opublikowano

Ja bardzo chętnie podjadę na Bagicz :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam , kilka razy zaglądałem i była cisza o spotach w naszej okolicy

dajcie znać

może jakiś grupowy wyskok do Koszalina

Opublikowano
  • Autor

ja jak najbardziej!! Kazik pochwal sie swoja a4 nie widziałem jej na kg!!

Opublikowano

i1b063c440ea402c8eb81ff.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

pochwal sie swoją

Opublikowano

najgorsze jest to, że i w Koszalinie i w Kołobrzegu tych A4 jeździ mnóstwo, baaaaaaaaaaaardzo dużo, a na forum zagląda co dziesiąty :) już wybaczmy osobom starszym, którzy nie używają komputerów, no ale przecież to głównie młodzi kierowcy mają A4-ki, i gdzie oni wszyscy się podziewają? ;(

Opublikowano

Żeby nie było, że jeżdżę po Kołobrzegu i za stary na kompa jestem, wklikuję się ;) Z przyjemnością gdzieś tam podjadę, żeby wymienić się informacjami na temat A-4 ... Przydałby się też VAG B7 ...bo muszę się podpiąć, a jeszcze nie zakupiłem swojego ... Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było, że jeżdżę po Kołobrzegu i za stary na kompa jestem, wklikuję się ;) Z przyjemnością gdzieś tam podjadę, żeby wymienić się informacjami na temat A-4 ... Przydałby się też VAG B7 ...bo muszę się podpiąć, a jeszcze nie zakupiłem swojego ... Pozdrawiam

mam vaga jak chcesz to na pw sie mozemy zgadać, czasem jestem w US bo tam mam tez sklep sezonowy. a Propo spotkan w niedziele jest Zlot na bagiczu ;)

Opublikowano

co taka cisza po Bagiczu, ja w niedziele miałem sporo pracy i sobie odpuściłem jak zobaczyłem korki na lotnisko

podobno lipa i pogoda jak zawsze w KG dała ciała

Opublikowano

a co tu opowiadać? lipa była straszna jak dla mnie :P za dużo cwaniakowania, dymu, itd mi się osobiście nie podobało :no:

Opublikowano

witam!

chciałem się przypomnieć na temat Vag B7 .... Jakby komuś nie sprawiło zbyt dużego kłopotu podpięcie się pod moją OOOO, będę dźwięczny... Dajcie znać, to się umówimy ... gg 7765311

Opublikowano
  • Autor

witam!

chciałem się przypomnieć na temat Vag B7 .... Jakby komuś nie sprawiło zbyt dużego kłopotu podpięcie się pod moją OOOO, będę dźwięczny... Dajcie znać, to się umówimy ... gg 7765311

odczytałem pw;) proponuje poniedziałek jakos po 16 stej w us, ale musisz miec gdzies dojscie do pradu bo mi cos pada ostatnio szybko bateria w lapku, a jak chcesz pogrzebac to moze zbraknac fazy.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 10:51_________________________________________________A bagicz lipa, szybko uciekłem strach tam jezdzic pełno skuterow burakow, same stłuczki, szkoda gadac....... totalna beznadzieja.. :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.