Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeskie A4 .........


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z Kolberga dziś w Ramlewie widziana szara kombi B6 ZKL ..... bez relingów jak właściciel jest z naszego forum to pozdrawiam,mam tam rodziców możemy organizować mini spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Kolberga dziś w Ramlewie widziana szara kombi B6 ZKL ..... bez relingów jak właściciel jest z naszego forum to pozdrawiam,mam tam rodziców możemy organizować mini spota :wink4:

O której godzinie jechałeś? Bo mi się wydaje że mogłem cię widzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to na pewno Cię nie widziałem. Jechałem niedawno do Koszalina i na trasie wyprzedzałem B7 jak z Twojego avatara :) Nie zwracałem uwagi na blachy i podkładki także pytam. A jakby chętni na spota w tej okolicy byli to mógłbym podjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej trasie mało kiedy wyprzedza mnie jakieś audi :gwizdanie: zapi.....am bo lubię zapi.....ać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie czarne stalówki :wink4: reszta się zgadza :gwizdanie:

Znam człowieka z widzenia :cool1: nikt bez mojej wiedzy nie ma w okolicy AUDI :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, a świstak siedzi i zawija :gwizdanie:

Znam człowieka z widzenia :cool1: nikt bez mojej wiedzy nie ma w okolicy AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne kolobrzeskie ugrupowanie

jakos nie po drodze mi bylo do tego dzialu az do dzis , kiedy to w koncu rozkminilem do kogo nalezy czarny avancik s-line, ktory zreszta bardzo mi sie podoba,a ktory czesto widuje pod lidl-em.

ja swoje b6 sprzedalem niestety za namowa zony na rzecz a3 sportback, a mowie niestety , bo potem mocno kopnalem sie w dupe. efekt jest taki , ze szukam ponownie b6,b7 lub b8 tylko w avant i tylko w nieskazitelnym stanie i tylko w uturbionej Pb , moze byc gola - sie doreza.

jakby ktos potrzebowal kabel do vag to odsprzedam za przyzwoita kase 912 , bo mam dwa , a korzystam z jednego, ale to na priv.

cool506 twoje oooo bedzie w przyszlosci baza do moich modow (mile widziane porady) , no chyba ze nie twoj sprzet widuje pod lidl.

sorry za pisownie-anglojezyczna klawiatura,nic nie poradze,pozdrawiam i zachecam do wiekszej aktywnosci w tym dziale.

jak mawiaja gorale heeeej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ten temat już umarł. Myślę że to wina przejścia na nowy skrypt forum, nie wszystkim nowy styl forum odpowiadał. Byłem też raz na spocie w KG i ledwo co nas 3 furki się uzbierały. Także z frekwencją tu jest tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kenolb" Dzieki. jak dasz dobra kase to sprzedam i moja;) Byłem wczoraj w niemczech 900 km i powiem Wam ze nie ma za wielkiego wyboru a dobra b6 kosztuje grubo ponad 6tys euro. s_line znalazłem jedną ale cena mnie powaliła 8 tys euro. Dawno "tu " nie wczodziłem bo tak jak prezes zasugerował ta formuła forum wogule mi nie odpowiada a wrecz mnie wk***ia. Jak cos teraz idzie jesien wiec siłą wolnego czasu bede tutaj zagladał czesciej. Pozdrawiam audioli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...