Treść opublikowana przez cool506
-
Radio 4G0035053 4F0035053 wymienne na 4G0035056 ?
Moze nadal chce ktos sie zamienic to mam z koncowka 56 a potrzebuje z 53 ?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Poszla w rozliczeniu w razie gdyby ktos chcial jest na sprzedaż
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Szachownica 530 m- pakiet full. A e-30 bedzie orginal klasyk, 2,5 171 km ori wszystko.
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Panowie zdrada , nie wiem czy tymczasowa czy nie, ale przyznaje sie bez bicia Bawaria
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
MOze warto zerknąć na tylne zawieszenie ?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Sprawdź wejście polosi do skrzyni od strony kierowcy, gniazda sie wyrabiają i poloska wariuje
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
No szkoda i chyba nie ma nic narazie na zastepstwo godnego, A6 C7 mi sie widzi
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Projekt troche gotowy troche zmienialem, stolki zmienilem w trakcie budowy Garbi doczekal sie skonczenia, teraz rezam moja e30 84'
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Dawno mnie nie było [emoji41] Budowa itp pochlonely mnie i az sie balem wchodzic zeby glupie wydatki mi dk glowy nie uderzyly a wiec pare fot aktualnie , za wiele sie nie zmienilo ale foto mam pare ☺ Stara sie zalapala
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Moglbys podac nr chromowanych przyciskow sterowania fotelem ?pozdr
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Ori, fota z boku Zmierzone mam, rano wstawie , wydawalommi siecze wysylalem Ci na priv, koze miales pelna skrzynie?
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos nr ori chromowanych przelacznikow el. Foteli?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek bedzie na koniec jakis spis gratow czy moze nawet div?
-
B8 TrOOOOp
Moja wina, wisze flache, wyslalem juz, jak bym 2iedzial ze tak mi sie potocza sprawy to nawet bym Grzesia nie prosil o zwykle sterowanie.... nie tlumacze sie juz wiecej, dalem d i sorry jeszcze raz oficjalnie..... A co do przerobki z foteli pamieci na sterowanie zwykle to bardzo prosta sprawa, jak ktos potrzebuje to pomoge, mam gdzies nawet foty z rezania. Pozdr P.s. ma ktos nr chromowanych przyciskow sterowania foteli el. ?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Na 19 nie ma tego wrazenia, ale na 18 tez mi sie wydawalo jakby przod byl wyzej, za to komfort na eibachu moim zdaniem bdb ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Witam, jako, ze budowa sezon synek itp. Slaby rok na rezanie ale dodaje co wpadlo w miedzy czasie... Pytanko mam, fele pojda raczej w srebro, opony na zdjeciu byly inne , teraz sa 245/40 opony hankok prawie nowe , i w porownaniu do 18 stek, jakos inna kontrola nad autem, jakby pozniejsza reakcja... ??? Felga 8, 5 cala et32, macie podobne odczucia po przejsciu na takie kola? ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Seria wyszla fajna bo z marnych 120 km wyplulo 131, no i o wrazeniach nic nie mowie bo przepasc, polecam goodhope. ..
-
Stuki metaliczne w czasie jazdy na "luzie"
Nie wyleje sie, jest to przedluzenie polosi, zamow nowe lozysko i nowa blache dociskajaca lozysko, zmierz luz sie zrobil. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jedz do jacexu, popros zeby wymienial Ci Przemek Wisniewski, zrobi dobrze, powolaj sie na Lukasza .k. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Badaj.. czekam na info pw Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie troche z innej beczki, mam na lawecie a6 c7 2012 r, brakuje jej przednich lamp , zderzaka s line, i reszty dupereli, kratek grila itp. Ma ktos dostep do takich gratow? I czy lampy maja cp w tym modelu? Sa na full led, a auto z usa. I jak to jest z lampami tyl z usa, czy to kwestia kodowania czy trzeba zmieniac ? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No mam , widzisz taki wrzod na d*pie siedzi i nie weny zeby cos z tym zrobic Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Panowie, mialem troche nieprzewidywane opóźnienia, ale jutro zabieram sie za rezanie i wysle Wam przelaczniki i instalacje:) pewnie za jakis czas sam bede jej szukal ale narazie nie w glowie mi pamieci U mnie drewno wylakierowane w pianino prezentuje sie tak ... zdrowko Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Byl pociągiem, mial czerwona kurtke ze znaczkiem s-line Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
To dogadajcie sie panowie, bo jutro wycinam zbedne garty i wysle, chociaż znajac mnie i checi do rezania, za miesiac lub dwa bede tego szukal i rezal pamiec, bo boczek mam, ale slowo sie rzeklo.. pzdr Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Uff zajrzalem i mam to chociarz raz z gorki Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka