Treść opublikowana przez cool506
-
B8 TrOOOOp
Wyluzuj, zapytaj Jarka Darecy, on zna dobrze temat poduch z polifta Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Jak bede jutro przykrecal kierownice to musze o czymś wiedzieć? Trzeba zamieniać piny z multifunkcja czy p&p bedzie działać? spoko jak źle podłączysz to będziesz wiedział od razu:decayed: Zyczliwy Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
No zabiore , jaki gosc co to ma znaczyc, flaszke postawie i moje... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje. Wysyłkę zrobimy gratis Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4 Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł Ja szukalem blend do banga! Masz jeszcze jak cos to rezerwa Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
A ja 16 alu ori:p Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Suzuki GSR ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Jakby ktoś był chętny AIRBAG 8T0 880 204 H - Nówki. Cena ASO 3900zł u mnie 500zł przy większej ilości mogę zrobić 400zł. A masz poduszke do polifta trojramiennej kiery? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
No tak...... Święta idą. ........... Prezentow czas........... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Rozne sa obja2y, u mnie np po intensywnej jeździe po miescie, w koncowej fazie ruszania drganie...., w pozniejszej fazie tzw. twarda zmiana biegu, tzn. Bez plynnosci... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Tak bo bo mam taki mieszek A na krzeselkach? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
A ja przednich foteli w pelnej skorze s- line.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Podstawa do modzenia jest, na plus 3g i ledy,, powodzenia i bezawaryjnosci... jak 2 mas po tym przebiegu....? Zagrzales go juz pirzadnie? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Podejdzie, tylko musisz wymienić całą ramkę licznika również na polift, góra licznika tez jest inna:wink: Osz to inzynierki jedne... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Tez za tyle na fullu kupilem, ale home linka ni ma:banghead: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Oddawaj Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Pewnie miala homelinka i ktos sobie..... wyjął Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Pisz do Siemiana, wczoraj kupilem u Niego nowke , mial jeszcze jedna chyba:cool: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a jakie masz fotele? nalesniki? to dlatego ta smietana:grin: sorki za ot:decayed: Grzegorz ten zimowy zestaw to 17 czy 18? bo nie takie znowu balony:wink: 18 ze odpowiem za Grzesia. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Jak cos to mam wysokiej jakosci ledy do dziennych, uzywane jakies 2 miechy... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dzieks, jak bys mogl powiedziec gdzie zakupiles takowe? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jakie masz tam dystanse do zimowek i jakie et felg? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Jak z Berlina to dobrze sprawdz Najlepiej zaplac za ogledziny w aso, z opisu calkiem ladnie sie zapowiada, czekamy na wiecej... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Pytales duzo to teraz sie chwal co tam zarezerwowane Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tylko potwierdzę - części z Xem na końcu to regenerowane klamoty ale z pełną 24 miesięczną gwarancją. Przy zakupie X-a trzeba oddać starą część na podmianę. Ciekawe ile kosztuje nowy multitronic do b6 z x ..em Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 25 000zł (bez X-a 35 000zł). :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tylko potwierdzę - części z Xem na końcu to regenerowane klamoty ale z pełną 24 miesięczną gwarancją. Przy zakupie X-a trzeba oddać starą część na podmianę. Ciekawe ile kosztuje nowy multitronic do b6 z x ..em Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4