Treść opublikowana przez cool506
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Grzesiek zabiera.. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Przelaczniki przyszly (dzieki Grzegorz) a fotele i tak siedzialy juz w sobote , ustawilem sobie fotel kierowcy wyprowadzajac przewody poza niego i podajac na poszczegolne silniczki 12v regulowalem fotel pod siebie, jutro doloze wlacznik od Wrc i bedzie gitara... powiem Wam ze jednak jest roznica duza miedzy sportami a stolkami jedyne co to wydaje mi sie ze skora w moich poprzednich fotelach jest bardziej odporna na zuzycie. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Moze 5o poprostu zbieg okolicznosci i padl czujnik? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Mam i ja Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Fotel pasazera zaczal dzialac , kostka nie byla dopieta, a kierowcy tylko ledzwie, da rade jakos to narazie uruchomic zanim przyjda te przyciski od Ciebie? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- Taki przelacznik jest prawidlowy? http://allegro.pl/audi-a4-a6-przelacznik-panel-fotela-8k0959747-i4225183088.html Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Moze mi ktos pomoze bo zglupialem, zasilanie podpiete, dzialaja ledzwie, i dziala regulacja oparcia, siedziskomprzod tylmi gora dol nie dziala.... jakies pomysly? Fotele sa z pamiecia, ale podobno nijak to sie ma do ich dzialania... Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 23:58 ---------- Zdjecia... jest tak jakby jedna wolna kostka widoczna na foto... moze czegos brak? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, zamontowalem elektryczne fotele, zasilanie podlaczylem, ale dziala tylko oparcie i ledzwie a regulacja przod tyl i gora dol nie dziala, o co chodzi? Fotele fabrycznie byly z pamiecia jakby to mialo znaczenie, narazie zamontowalem fotel pasazera, kierowcy jutro sprawdze na krotko... Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Czyli jeski na wyswietlaczu bedzie zadana temperatura to na auto wszystko osiagnie tak jak w jednej strefie? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Rozumiem ze nie ma roznicy w wersjach silnikowych? Oby nr sie zgadzal? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dobra szukam servotronica jak to takie proste Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Witaj, mam pytanko, jesli kupie panel klimatronika 3 strefowego i wloze do zwyklego, jak to bedzie dzialac? Kostki sa te same ? Funkcje beda chodzic? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jest jakis opis na montaz servotronica? Czy moze jakies kodowania i gdzie dokladnie te dwa kabelki wpiac? Jaka kostka i piny? Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
No wlasnie zajrzalem i sa kostki czerwone , ostatnie dwa pytanka, to jakie piny potrzeb6je (ew. Z czego mozna podpasowac) i czy mozna ukrasc prad z ktorej z kostek sasiednich Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Grzanie mam seryjnie, nie mialem tylko ledzwi i elektrycznego sterowania, jesli mialem w serii takze pakiet podswietlenia to czerwone kostki beda w aucie czy zle to dedukuje ?
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Nastepne pytanko. Stolki zakupione z el. Regulacja i z pamiecia, ledzwiami i grzaniem. Jesli chce podlaczyc fotele aby chodzila regulacja i grzanie ale bez pamieci, beda chodzic? Czy jakies cp trzeba sciagac? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Ledzwi nie mialem, masz jakies wskazowki jak to podpiąć? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie, mam teraz zwykle skory grzane, bez ledzwi, i wpadaja elektrycznie sterowane, co trzeba dodatkowo zeby klikajac ustawic laske na lezaco? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Umarlo kg Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Musze sprawdzic jakie mam et bo moje s line jest schowane do srodka, chociaz mi tez znudzil sie ten wzor to narazie musze przy nim zostac ... $ budowa mnie zjada Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Jak to wyglada? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Pewnie masz na oku moje daj sobie z nimi spokoj, bo do 2.0 tdi jest inna klasa wagowa, jak zalozysz od 3.0 tdi bedzie wyzej niz standard i twardo, silnik i skrzynia w 3.0 jest ciezszy i chyba dlatego. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Komfort kosztowal w aso 250? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Gdzie sie programujesz? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Gazu nie trzeba sposzczac, jest tam zaworek. Czujnik sprawdz po nr vin, czy jest odpowiedni Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Zyjesie zyje Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka