Treść opublikowana przez cool506
-
B8 TrOOOOp
mi fis pokazuje 8.3-8.5 nieważne czy jeżdzę więcej miasto czy trasa , bo wiadomo ze w mieście powinno palić więcej ale prz moim stylu jazdy się to wyrównuje bo w trasie cisnę i chyba nawet mi więcej pali w trasie , ale koło 8 się kręci wiec uważam nie jest zle ... Oczywiście i 5.5 się uda osiągnąć ale co to za jazda 80-90km/h na 6 biegu Ps. nie wiem jak palą te starsze 1.8 tfsi bo nie myl mojego silnika z tymi w b8 przed liftem ...ale 2.0nie należą do paliwozernych wiec te 1.8 tez nie powinny być Oleju nie biorą juz te poliftowe? Bo przed liftem, to wszedzie czarne rury, sasiad ma i mowi ze czesto dolewa... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Ja tam będę pierwszy:decayed: Co roku coraz lepsza impreza jest Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie moze jakis spot w lato u mnie http://vimeo.com/81804034 Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Ja bym stawial na kodowanie lub walniety ce... a moze naklejke ktos przekleil? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wczoraj jezdzilem nowa a8 na 20 calach, i jezeli chodzi o komfort zawieszenia i tzw. Pukanie.. Masakra :banghead: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Czyli p& p ,? P.s. wtyczka doszla z pinami, dzieki, jak mi jutro nie wypadnie z glowy to dryndne, ciekaw jestem co tam jak tam... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Mozna ale kiedys wyczytalem ze nie wszystkie motory maja mozliwosc dokupienia... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Dziadek napisal"SERWISOWY":wink: Nie ma oryginalnych. _____________________________________________________ Jak by ktos mial dobrego pomysla na dachbox do avanta, to poprosze:) Jak nie ma oryginalnych, jak ja mam. Kupiłem w ASO. A skoro pasuje do mojego, to pewnie do każdego 2.0 bedzie pasował. no wlasnie o ten mi akurat chodziło , ze nie kazdy ma "otwor", ale naprawde juz nie pamietam dokladnie wiec pewnie macie racje..
-
B8 TrOOOOp
Mozna ale kiedys wyczytalem ze nie wszystkie motory maja mozliwosc dokupienia... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No to grubo, probowales mini? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Tak naprawdę to ubezpieczenie nie pokryje straty za starsze auto a nie mówiąc już za to wszystko co pchamy do naszych perełek:facepalm: Nawet jakbym dostal 70 % wartosci to zawsze lepiej niz 0 Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ubezpieczenia nie sa juz takie drogie, jest tez minicasco od kradziezy, kwestia tylko czy ktos wyda, bo jesli stac go na auto np za 20 do 60 tys zl to te 500zl rocznie za spanie spokojnie to moim zdaniem nie duzo. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Trzeba podlaczys pod kompa , sprawdzic bledy , i najlepiej sprawdzic stan faktyczny poprzez zlanie oleju . Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Potwierdzam, niestety sa + i - tej zabawy. . Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Potwierdzam, niestety sa + i - tej zabawy. . Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Powinno byc jakieś wpisowe lub cos podobnego. A nie kazdy moze czytac co My wypisujemy i jeszcze czerpać z tego korzysci a pozniej podac dalej zeby ktos podje al Ci fure :banghead: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Łowca promocji Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
H11 29W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A4 Avant (3607963241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Dokładnie mam takie same u siebie i nie potrzeba nic rzeźbić. Polecam gościa można się dogadać z ceną na hasło A4-klub:wink: Teraz to mowisz ? :eek: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
To to ciekawa opcja.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Graty Grzesiu Audi, szkoda tylko , ze 5 biegow, no ale taki silnik... Bezawaryjnosci Zycze Zonce:cool: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
A czemu jej tam nie ma? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Ten drugi to tzw. Zwijak.... cokolwiek to oznacza, trzyma jaska czy cos... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Fajna furmanka nie wiem jak moglem przeoczyc ten watek Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Jesli chodzi o to , to szpachelka nawet metalowa nada sie bez problemu, a z acetonem dobry pomysl, nie wiem tylko jak dziala na lakier.. kiedys w b6 zrobilem cos acetonem to pozniej takia biala mgla w lakierze sie pojawila.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Ja zdejmowałem dwa razy, za każdym razem podgrzewałem opalarka delikatnie aż był miękki klej, delikatnie podwazałem wyjmakiem, mozesz uzyć tez takiej szpachelki i odciagałem ale nie prostopadle od progu tylko pod niewielkim katem wzdłuż progu. Na środku listwy maja kołki plastikowe, ale są tylko do centrowania, łatwo je złamać więc jak chcesz je ocalić to ostrożnie z tą szpachelką. Moje wszystkie które odkleiłem nadaja się do dalszego użytku Gorzej z klejem żeby usunąć ostry skrobak i heja 2 godziny albo lepiej. Podobno można tą guma do polerowania felg, ale nie wiem jak przymocowac listwę żeby sie nie przesuwała podczas szarpania na wiertarze taką gumą, tym bardziej że od strony gdzie musisz położyc listwę masz ładne alu wykończenie. Krążki do usuwania kleju z felg ALU SUPER CENA!! (3733635874) - Allegro.pl - ? O taka gume mi chodzilo, tylko male obrotu i ladnie idzie, ja tym robilem, uwazaj tylko na uszczelke Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Pisalem Ci zebys zapytal Jarka, on zmienial u siebie wlasnie jak pamietam z A3 Cos trzeba kombinowac bo w odpowiedniej poduszcze poliftowej czyli a4 a5 zapalniki sa inaczej ulozone, i podejrzewam ze podlaczenie jest troche inne... tutaj nie ma zartow wiec poprostu pogadaj z Jarkiem na pw... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
No way Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Wyrazy wspolczucia w zwiazku z zaistniała sytuacja Najlepiej zaopatrzyć sie w specjalna gume do sciagania tasmy dwustronnej, i rozpuszczalnik.. szpachelka to zejdzie Ci ale razem z lakierem Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4