Treść opublikowana przez cool506
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
i cieżej znaleść śrubke jak spadnie Ja jestem zwolennikiem szarego, procz tego ze mniej widac piasek itp, to rozjasnia wnetrze Małe ot, ale praktyczne rady
-
Nr kostki czujników nawiewu /klimatyzacji/
Witam, potrzebuje nr kostki ktora wchodzi do czujników temperatury w tunelach nawiewu, najlepiej z pinami jak jest taka opcja....
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
No to teraz już wszystko jasne Swoją drogą czy warto inwestować w wzmacniane odboje (lub jak kto woli: kły, strefa zgniotu)? Podobno w pełni amortyzują uderzenia do 15km/h, prawda to? Odboje te wchodzą w skład wyposażenia o kodzie 2K2 - reinforced bumpers. PS. Ciekawy jestem czy był ktoś odważny, co przełożył cały system bezpieczeństwa z B7 do B6 ;-) To juz dla mnie rzeźbiarz samobojca..... ori to ori Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
ale te zakupione w ASO dopiero trzeba wyginać a te już są A na tym trza sie znac
-
B8 TrOOOOp
Gdyby ktoś chciał dziecku w sankach zamontowac na płozy, co by mu się nóżki nie ubrudziły od brudnego śniegu: Nakladka listwa ozdobna progu Audi S4 S-4 8K0 (3705830953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Adapter Multimedialny Wideo Audi MMI 2G Kamera (3673650559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Nie pomylilo Sie Tobie cos z 3g? Bo 2g nie ma odtwarzania filmow dvd.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, Patryk dokonczyl div-a , flaszka sie nalezy.... Mam nadzieje ze wszystko oki?, nom ale furmanki szkoda.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Kiedys robilem w passacie b5 swoje, i moja terazniejsza Zona myslala ze cos "bralem" gdy wrzucilem lampe do piekarnika i kazalem jej wyjac po 15 stu minutach A propos rozklejania, wie ktos co to za " tasmoklej " ktorego uzywa ten koles z filmu? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Sprawdzales z jaka koncowka numerun masz Mce? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Mam 063D wiec powinien latać? Tez mam d , wiec wszystko bedzie hulac, tylko dwa przewodziki do mce spoko robotka Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Panowie, zna ktos kontrukcje bixa od wewnatrz? wydaje mi się , że lekko drzy mi soczewka w srodku... Możliwe?
-
B8 TrOOOOp
I co ja mam na to powiedzieć :what: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
A ledy w halogenach nie zaklocaja Wam radia? Bo ja kupilem w sumie z tej samej aukcji co paru innych klubowiczow, i jak skrecam (doswietlanie zakretow) radio szumi... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Sprawdzales z jaka koncowka numerun masz Mce? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Szybki mod Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
No to jak ci nie dziala to masz odpowiedz. szukaj wiazki, moze ktos grzebal przy zderzaku... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
O kurna, Łukasz, jesteś wielki może podstawię Ci swój Nie powinno byc problemu, poloski na bok, olej do wiaderka i troche krecenia.... W srode mam zamiar ogarniac.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Gratki samopoziomu..... bedzie jakis div? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie jako, że prawie nikomu nie ufam w tych sprawach a serwis pewnie drogi, zamierzam wziasc sie za wymiane kpl. sprzegła, moze ktos z Was to robił w 8k? jakies uwagi czy cos??
-
wymiana lamp
Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink: Dobrze kombinujesz, tylko one są dużo cieńsze (czy ma to wpływ nie wiem)
-
B8 TrOOOOp
Czarna skora? Jakas tansza opcja? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
A ja tez bede sie cieszyl z waszego sukcesu Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Kurde jeden dzien mnie nie bylo a tu samopoziomy ogarniete? Aha, dzis lampy przyszly dla kumpla i masakra, nie dosc ze roznia sie ledy (lampy niby obie z koncowka C) oczywiscie rozklejane i pogrzebane z 5 ciu ..... Uchwyty poklejone.... szit poprostu, ale chcial sam sobie zamawiac to ma ... Pozniej wkleje oszusta zeby nikt sie nie nacial tak jak znajomy.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie, wiem ze moze pytanie nie tutaj, ale....... Szukam fajnego fotelika dla syna, ma juz 5 miesiecy i w tym malym juz sie nie miesci Ten ma recaro, i w sumie jestem zadowolony, ale moja Żona mowi -bo Recaro. ?. I pewnie ma racje :mad: Ale chetnie bym sie Was doradzil... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ogarnialiscie cos wspolnie? Widziales fure nowego moderatora?:eek: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Tak była zmiana Juz miałem takie auto co były widoczne dwa odcienie diod Bardzo sie rozni barwa? Kolorystycznie bardziej niebieskie czy zoltawe? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4