Treść opublikowana przez cool506
-
wymiana lamp
No i zdjecie cp, co sie okazuje nie wszedzie wiedza w serwisie o co chodzi :what: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Zalezy jeszcze jakie masz CE Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Moze jakies fifty fifty ja mam brame Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Pewnie ciezko dostac w konfiguracji sport line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Jak sie trafi kiedys to tez sobie wymodze;) Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
No widzisz dlatego pytam bo nigdy na oczy nie widzialem tego w komplecie Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Sory Zmeczony troche dziś, dużo dziś sie działo , a po południu jeszcze polatałem motorkiem i padam AUDI A4 A5 Q5 PILOT BRAMY 8K0 959 719 8K0959719 (3628281260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. O to mi chodziło
-
B8 TrOOOOp
Panowie jest przeznaczone na to jakies miejsce w podsufitce?? czy trzeba kpl. kupic..
- B8 TrOOOOp
-
wymiana lamp
Podaj aukcje to Ci powiem chociarz czy to ten sam ....
-
wymiana lamp
Pod bixa podkładają oporniki aby podnieść z 35 do 55W, do tego mogą też zaoferować moduł sterowania góra - dół za 600zł aby ominąć brak regulacji lampy... Dzisiaj mijałem znajomego po zakupie takiego cuda :grin: Z jednej strony świecił mu sam xenon a z drugiej sam pasek led Święta idą :polew::polew:
-
B8 TrOOOOp
---------- Post dopisany 12-10-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 20:46 ---------- Panowie, jest gdzies info o emblematach s-line? Jak umiejscowic i nr ori? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanie z innej beczki. Czy jest jakas aplikacja dla naszego klubu na androida? Dzis zalogowalem sie z tableta i wyskoczylo mi instal ale nie dziala link.... Gdzie tego szukac?
- B8 TrOOOOp
-
Emblematy s-line (błotniki / Grill) nr. ORI
Jak w temacie, byłbym wdzieczny za Numery wraz z mocowaniem do grila
-
B8 TrOOOOp
u mnie teściowa nie mieści się gabarytowo, tak że nie próbowałem jebn..ć ją klapą jak Marcin może na jakiegoś żuka pod plandekę by wlazła... No to zieńciuniu q7 byś kupił - prawie jak żuk
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
- Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Ten uchwyt o który Ty pytałeś można dokupić ten tzw haczyk. aHA wPISAŁEM U GAJOSA SIE NIE POJAWIŁ, ALE JUTRO ZAMOWIE W SERWISIE- Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Może ma ktoś zwykłą siwą to sobie pomaluje .....- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli kodowanie powinno byc : 01000001- B8 TrOOOOp
Robił ktoś tego moda? Adapter Multimedialny Audio Audi MMI 2G DVD PS2 (3601655781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- B8 TrOOOOp
Jędrek, a nie masz ochoty na taki od RS5 z chromowanymi klawiszami ? akurat mam taki panel na zbyciu:wink: o 2g pasuje?- Dwumas + sprzęgło kompl.
musze zakupić sprzegło, ma ktos gdzies dobra cene?- B8 TrOOOOp
Prośba- Sprawdzi ktośczy pasuje to do zwykłego zderzaka? AUDI A4 B8 8K9 ALLROAD DYFUZOR SPOJLER BLACHA TYŁ (3606968683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Ja mam gdzieś w Garażu czteroramienną z łopatkami, jak da sie przełożyc łopatki to moge odstąpic za jakieś grosze.. - Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori