Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. No tak Musiałeś wpisac coś żle, teraz powinieneś pododawać wartości według wyposażenia . Dlatego zawsze przed wpisaniem warto zapisać sobie istniejąca wartość.
  2. Dokładnie. Do istniejącej wartości dodajesz 16 ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Nie zapomnij o resecie MMI
  3. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Audi A-4 8K0 S-line-dokładka zderzaka tylnego (3591088884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Opłaca sie? a ta kratka w srodek ile?
  4. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3G moim zdaniem bedzie w bogatszych opcjach wyposazenia auta (ewentualnie na zamowinie) i co za tym idzie w tej cenie auta z 3g i w fajnym stanie ciezko bedzie...
  5. A tak na poważnie to czym leciałes karoserie , że tak się świeci?? Wydawało mi się, że miałeś zmieniac sufit na s-line>> czy coś pochrzaniłem... Ledy ktore kupileś już do mnie jadą A Sedanem się nie martw - Łatwiej włośyć podsufitke do Avanta
  6. No to ..... Nie wiem "wydaje mi się " , iż jest to czujnik "Zmierzchu" żeby lusterko ściemniało sie dopiero po zmroku... Ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :wink:
  7. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moim zdaniem to jest zwykłe MMi 2G, ma zmieniarke i nie widze tam "MULTIMEDIA SYSTEM" , auto ładne.
  8. O patrzcie Takie cuda tylko w b8? ? ? Pewnie Bita :polew::polew:
  9. Jakie oczko? Mowisz o asystencie świateł?
  10. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czasem z rana po odpaleniu nie rozkłada mi lustra pasazera, dzis wchodze w drzwi KIEROWCY i błąd: 00920- Heated Outside Mirrors : Driver side (Z4)/ Passeneger side (Z5) 012- Electrical Fault in Circuit Jakaś przerwa?
  11. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Sam sobie chyba odpowiedziałeś, Cp moze byc przyczyna..
  12. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- Może to to?
  13. Darek, to teraz ja Miałem lusterko wewnetrzne fotochrom z czujnikiem deszczu i zmierzchu oraz lusterka zewnetrzne fotochrom w ori Teraz zamontowałem lusterko ktore dodatkowo posiada czujnik asystenta świateł (wiem juz ze nie ogarnie tego poj Gateway <dwa splecione cany do niego >) , oraz dodatkowo jest czujnik wilgotnosci którego nie miałem, i teraz PYTANIE: Z tego co napisałes wyzej wynika, że aby działał czujnik wilgotności powinienem go tylko odchaczyć w VCDS? Jesli dobrze rozumie to potrzebowałbym dowiedziec się w ktorej to grupie i jaki byte? :hi:
  14. http://img266.imageshack.us/img266/7159/3t7a.jpg Miałeś spryski przy zwykłych lampach?
  15. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka Jaki Klimatronik? Bogdan pamietasz co mi obiecałeś??
  16. A da się włączyć VCDS-em Dzienne i Halogeny?
  17. Jezdzi sie naprawde dobrze, nie ma taczki, lekka piłka ale naprawde lekka, jesli chodzi o rotory, przymierzałem ale nie grafitowe (srebrne) ma kumpel u mnie, zapomniałem zrobic foto, obaliłbym teorie mysle... ale o gustach sie nie dyskutuje, natomiast spotkać akurat mój kolor na Rotorach, uważam za rzadkość.. Narazie inne plany, te fele zostaja na zime (nawet juz opony wrzucone bo na Norwegie lece na tydzien), na lato bedzie 19" Na zimowy okres w garazu planuje Bixa, Ledy polift, S-line zewnatrz, i Kiera polift oraz fotele Skóra s-line (bo teraz mam PLACKI skorzane) Co z tego wyjdzie zobaczymy....
  18. Wpłata na Konto, 43,99% wartosci Rotorów i masz jak w Banku
  19. Po robocie... (paznokcie trzeba szorowac ) ja jestem zadowolony, jest optymalnie i dobrze sie jezdzi ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- Ciekawość zaspokojona ?
  20. Teraz mam koze, i jak na nia patrze to mam nerwice
  21. superMod ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 15:19 ---------- Przyszły dziś springi Eibach 35/30 pro kit Jutro od rana rezam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.