Treść opublikowana przez cool506
-
wymiana lamp
Ja mam D i w sumie wszystko ogarnia
-
B8 TrOOOOp
Kolego, jak chcesz to podam Ci telefon do gościa z Koszalina, czyni cuda i do tego naprawdę robi to profesjonalnie Mi też poprosze na Pv ten numerek, moze sie przydac
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
A byla okazja sprawdzic ?
-
wymiana lamp
Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ---------- Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
U kogo to malujesz? Co tam jeszcze rezales ze swoja, dawaj na pv Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Mam " ba" w garazu, jutro moge ci foto walnac...
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Ja akurat tego nie potrzebowalem, ale jak bede wymienial to spisze Tobie nr ori. Ogolnie pekaja te uchwyty z "naszej"winy, te blaszki k tore sa w srodku mozna zalozyc na dwa sposoby, i jesli je odwrocimy to wtedy peka uchwyt bo nie ma odpowiedniej amortyzacji Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Dzisiaj zamawialem graty w koszalinie i sam sie mnie pytal o to Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Panowie jesli przekladam piny z kostki 10 pinowej, to ktore potrzebuje zamowic do 14 sto pinowej 021e czy 019e ? ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Dobra juz wiem... te cienkie piny Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Masz jakies wskazowki ? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Ten schemat obrazowy jest ok? Robil ktos moda wg. Tego? Lampy jadą pociagiem do Kołobrzegu Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 23:50 ----------
-
B8 TrOOOOp
Ok pasowala p&p? I co z reszta? Tez ori piano? Foto masz jakies jak sie komponuje wszystko ? :what: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Malowales ramke zegarow? Jest koxs Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Jakios ten panel mmi nie przemawia..., a kolor ladny, przydalaby sie lekka gleba Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Zrob to sam - gorny temat Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Nowe sa warte tyle co w katalogu a uzywki np. Kupilem ostatnio za 250 + kw w kolorze Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Kiedys mialem podobnie jak nagralem wysoką predkoscia.. teraz zawsze 10 x uzywam... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Autko z salonu i bardzo dobry wypas Przeciez cena nie jest sztywna ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Pano wie ma ktos wymiar jak przykleic emblematy s-line na błotnikach?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Żona wie Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Joy jest ale styrana t r oche tez... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln.... Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 nie wyrezasz ja dzisiaj próbowałem inne łuki i łączenia, jest tego o wiele więcej jak się spodziewasz dzisiaj z Grzesiem (pewnie już miał mnie dosyć) wisiałem na tel około godziny omawiając temat i sobie odpuściłem Finest CAR ART S-Line Valence Group Purchase... przeczytaj cały temat - są fajne pomysły Wybawicielu juz prawie bym kupil, czyli w sedanie sie da a w naszych trumnowozach nie Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln.... Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie ile kosztuje Srodek (WKLADKA/KRATKA) do dokladki zderzaka tyl s-line , wydech z jednej strony. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Kazdy jest rezaczem swojego audi Jarku widze , ze masz czas JUZ W ZESZLYCH AUTACH CHCIALEM TO ZROBIC ALE W B8 JUZ NIE ODPUSZCZE Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4