Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Ja mam D i w sumie wszystko ogarnia
  2. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego, jak chcesz to podam Ci telefon do gościa z Koszalina, czyni cuda i do tego naprawdę robi to profesjonalnie Mi też poprosze na Pv ten numerek, moze sie przydac
  3. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  4. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ---------- Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  5. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U kogo to malujesz? Co tam jeszcze rezales ze swoja, dawaj na pv Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  6. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam " ba" w garazu, jutro moge ci foto walnac...
  7. Ja akurat tego nie potrzebowalem, ale jak bede wymienial to spisze Tobie nr ori. Ogolnie pekaja te uchwyty z "naszej"winy, te blaszki k tore sa w srodku mozna zalozyc na dwa sposoby, i jesli je odwrocimy to wtedy peka uchwyt bo nie ma odpowiedniej amortyzacji Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  8. Dzisiaj zamawialem graty w koszalinie i sam sie mnie pytal o to Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  9. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Panowie jesli przekladam piny z kostki 10 pinowej, to ktore potrzebuje zamowic do 14 sto pinowej 021e czy 019e ? ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Dobra juz wiem... te cienkie piny Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  10. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Masz jakies wskazowki ? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  11. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Ten schemat obrazowy jest ok? Robil ktos moda wg. Tego? Lampy jadą pociagiem do Kołobrzegu Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 23:50 ----------
  12. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok pasowala p&p? I co z reszta? Tez ori piano? Foto masz jakies jak sie komponuje wszystko ? :what: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  13. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Malowales ramke zegarow? Jest koxs Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  14. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakios ten panel mmi nie przemawia..., a kolor ladny, przydalaby sie lekka gleba Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  15. Zrob to sam - gorny temat Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  16. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nowe sa warte tyle co w katalogu a uzywki np. Kupilem ostatnio za 250 + kw w kolorze Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  17. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedys mialem podobnie jak nagralem wysoką predkoscia.. teraz zawsze 10 x uzywam... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  18. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Autko z salonu i bardzo dobry wypas Przeciez cena nie jest sztywna ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Pano wie ma ktos wymiar jak przykleic emblematy s-line na błotnikach?
  19. Żona wie Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  20. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Joy jest ale styrana t r oche tez... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  21. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln.... Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 nie wyrezasz ja dzisiaj próbowałem inne łuki i łączenia, jest tego o wiele więcej jak się spodziewasz dzisiaj z Grzesiem (pewnie już miał mnie dosyć) wisiałem na tel około godziny omawiając temat i sobie odpuściłem Finest CAR ART S-Line Valence Group Purchase... przeczytaj cały temat - są fajne pomysły Wybawicielu juz prawie bym kupil, czyli w sedanie sie da a w naszych trumnowozach nie Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  22. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln.... Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  23. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ile kosztuje Srodek (WKLADKA/KRATKA) do dokladki zderzaka tyl s-line , wydech z jednej strony. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
  24. Kazdy jest rezaczem swojego audi Jarku widze , ze masz czas JUZ W ZESZLYCH AUTACH CHCIALEM TO ZROBIC ALE W B8 JUZ NIE ODPUSZCZE Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.