Treść opublikowana przez cool506
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Z tego co wiem, to tylko C i N nie obsługuje..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale niektóre co nie miały... teraz już mają
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Oraz Moduł Centralnej elektryki bo chyba nie wszystkie obsługują grzane dupki z tego co pamietam, ale moge sie mylić, i tutaj wtedy także do zdjecia Ochrona komponentu
-
B8 TrOOOOp
Sposób jest : Guma na wiertarke i drugie rece do trzymania listwy, idzie jak po masle Krążek gumowy na wiertarkę 6mm Do FELG TRZPIEŃ 6MM (3527027973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tylko małe obroty i odpowiedni kierunek kręcenia, kupisz to w dobrym sklepie lakierniczym, tam gdzie takie rzeczy jak tasmy 3M...
-
B8 TrOOOOp
Poleci mi ktoś jakis pasujący do sylwetki a4 avant box dachowy?
-
B8 TrOOOOp
Panowie wymieniał ktoś sam sprezyny w b8? jest coś o czym powinno się wiedziec przed (jakiś myk) czy podobnie jak b6 / 7 ??
-
wymiana lamp
ma ktoś gdzies swiezy link do przejsciówki z 10 pin na 14 ? nie moge nic znaleźć....
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Wpadł mały chiński modzik (chyba chinski) Kratki halogenow z chromem Jakosć powiem Wam, że zaskoczyła mnie pozytywnie ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- A tutaj moja B6 FACE to FACE z moją b8 Sentyment pozostał ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 12:30 ---------- Wpadł nowy MOD
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ładne stołki a tylne różnią sie czyms s-line pełna skora od zwykłych pełnej skory? bo ja bym przednie tylko wymienił , cos nie widze roznicy .. ale moze tylko na foto. Mnie moje placki przednie denerwują....
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no i będzie grać muzyczka Ciekaw jestem jak duża różnica jest miedzy zwykłym nagłośnieniem a b&Q
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No dobra Grześ , jesli masz Fbas w mmi 2g to jakie graty są potrzebne? i kamerka gdzie jest zlokalizowana?
-
B8 TrOOOOp
jutro cykne fote:wink:
-
wymiana lamp
Instalacja sprawdzona dokładnie?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, znacie jakiegoś konkretnego sprzedawce kompletu podświetlenia led do b8 kombiwewnatrz? potrzebuje kpl podsufitki, 4 drzwi, klapa, i bagażnik x2 , oraz słoneczniki .. nogi mam ori ladną barwe
-
B8 TrOOOOp
poszukaj lepiej całej kostki z kawałkiem wiążki, te piny ładnie się wyjmują.
-
B8 TrOOOOp
Akurat nie dział klimy ale tam coś szumiało w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zmiana-siedzenia-kanapy-pelna-elektryka-257992/index2.html#post3732202
-
B8 TrOOOOp
Dosłownie 5 minut temu zapytałem o to w innym dziale, i Bogdan pisze ze da rade, tylko jakieś z 12 scie błędów, no i chyba Cp to zdjac by sie zdało;)
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
A jak bede zmieniał temperature w "lewej" strefie to w prawej tez sie analogicznie zmieni ? chodzi mi o wyświetlanie? No i Cp napewno, jakby ktos miał to kupie ....
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Dzieki, zmusiłeś mnie do czytania Ale warto było, mój Pin nr 3 odpowiadał za rozjaśnianie na wstecznym, a teraz musze pokrecic dwa Cany i podłączyc do modułu za schowkiem, a ten co był poprostu zaizolowac Kwestia tylko ruszenia D.... do garazu i sprawdzenia czy moj Gateway obsłuży asystenta Światełek drogowych ..... w kazdym razie Warto CZYTAĆ
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
czy po przełożeniu panelu 2strefowego od przedlifta cokolwiek działa bez sciagniecia CP ? wpadł mi w ręce taki panel móglbym sobie zalozyc, ale w ASO maja czas dopiero za tydzien a nie chcialbym jezdzic bez klimy. pzdr Jesli założymy przedliftowy panel dwustrefowy do klimy jednostrefowej? jak to bedzie działać? wtyki są te same?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
prosiłbym tylko jeszcze o jeden konkret bo w opisach jest tak że przy 8 pinowym, pin 3 idzie do modułu komfortu do bagażnika, a w 6 pinowym jest napisane (CAN) w takim razie też idzie do komfortu? Ja miałem orginalnie we wtyczce 6 pinow zajetych ktore podłączyłem tak jak mowiłem w te same miejsca, teoretycznie powinienem podłączyc tylko teraz pin 7 do magistrali za schowkiem ? I czy wtedy asysyent powinien ruszyć? czy trzeba go zakodowac?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Dzieki, kumam już, jeszcze tylko jedno mam pytanko, jak zauważyłeś podłączyłem jak narazie wszystko w takiej kolejnosci jak było w 6 pinowej kostce, i czy pin 3 w lustrze bez czujnika wilgotnosci i asystenta świateł drogowych, odpowiada za to samo w obu przypadkach? bo jesli nie to mam go żle podłączonego....
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
A miałeś lustro z asystentem długich świateł?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ja to zrobiłem troche inaczej, bo mi sie spieszyło przy zmianie podsufitki na s-line, miałem wczesniej lusterko fotochrom/czujnik deszczu/zmierzchu z kostką 6 pin. Z podsufitką przyszło z kostką 8 pin gdzie 7 pinow było zajętych. Nie majac czasu na zamawianie kostek i pinow, uciełem swoją kostke z kawałkiem przewodów i przelutowałem zamiast tej 8 pin, przewody podpięłem wg kolorów i miejsc pin ze starego lustra, różnił sie tylko kolor trzeciego pinu, a 7 mego wogule nie podpiełem. Teraz chciałbym to zrobić tak jak powinno, czyli zeby zadziałał asystent swiateł długich. I nie wiem za co odpowiada pin ktorego nie mam wogóle podpietego (kolor fiolet), oczywiscie musze kupic kostkę 8 pinowa i piny. Tutaj foty z dłubania (na szybkości) Ale tak trzeba było wtedy , nie miałem czasu http://s12.postimg.org/9xa42rvih/2013_06_14_446.jpg http://s16.postimg.org/rdmdpranl/2013_06_14_443.jpg Kabelek fioletowy to pewnie fotochrom do lusterek zewnętrznych:wink: Ale Lusterka zewnętrzne były wczesniej już (przy kostce 6 pin), i przy terazniejszym podłączeniu działają To pewnie ten co leci do komfortu, w wiązce fioletowo-żółty:wink: a który nr pinu to jest ? R aczej był teraz wisi, a był to chyba 8 smy pin, lub 7 ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Zerknij tutaj, na mój komentarz. Rozpisałem wszystkie piny 8-pinowej wtyczki: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-230480/index6.html#post3711132 Przy okazji. Czy udało się komuś znaleźć jakiś zamiennik pinów żeńskich do wtyczki 8-pin (000 979 034 E)? 45 zł w ASO za kabelek (2 piny) to trochę wysoka cena... Z tego co widze to będzie czujnik wilgotnosci ktorego wczesniej nie miałem, ale co z tymi długimi , ktory przewod za to odpowiada?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ja to zrobiłem troche inaczej, bo mi sie spieszyło przy zmianie podsufitki na s-line, miałem wczesniej lusterko fotochrom/czujnik deszczu/zmierzchu z kostką 6 pin. Z podsufitką przyszło z kostką 8 pin gdzie 7 pinow było zajętych. Nie majac czasu na zamawianie kostek i pinow, uciełem swoją kostke z kawałkiem przewodów i przelutowałem zamiast tej 8 pin, przewody podpięłem wg kolorów i miejsc pin ze starego lustra, różnił sie tylko kolor trzeciego pinu, a 7 mego wogule nie podpiełem. Teraz chciałbym to zrobić tak jak powinno, czyli zeby zadziałał asystent swiateł długich. I nie wiem za co odpowiada pin ktorego nie mam wogóle podpietego (kolor fiolet), oczywiscie musze kupic kostkę 8 pinowa i piny. Tutaj foty z dłubania (na szybkości) Ale tak trzeba było wtedy , nie miałem czasu http://s12.postimg.org/9xa42rvih/2013_06_14_446.jpg http://s16.postimg.org/rdmdpranl/2013_06_14_443.jpg Kabelek fioletowy to pewnie fotochrom do lusterek zewnętrznych:wink: Ale Lusterka zewnętrzne były wczesniej już (przy kostce 6 pin), i przy terazniejszym podłączeniu działają