Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. pierwsze słysze , miałem to przy zdradzie w e91 po lifcie
  2. moj nr czujnika 8k0959126b
  3. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co wyczytałem to jest A jednak nie ma Post WRC "Nie jestem pewny na 100% ale jezeli chodzi o Ochrone Komponentu w sterowniku to mam info ze potrzeba tylko LOGIN (kod wejsciowy) Security Access ." "Znamy go ..... znamy go 61378 :)" reszta w tym wątku RKA czyli TPMS No to dobrze, pompa pod Hill Assist i monitorowanie ciśnienia zamówiona , nowe koła też już jadą i parę innych gratów Tylko cholerna klima mnie dobija... Nic, w czwartek w PL to podjadę do jakiśch magików i niech patrzą... nom ta klima w b8 cos szwankuje na potęge, ale potomni bedą mieli łatwiej
  4. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie dodałem Foty W tej aukcji jest ---> DASZEK PRZECIWSŁONECZNY AUDI S-LINE A4, A5, Q5 8K0 (3332927543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lewe mocowanie
  5. Byłem dziś na chwilke u Nich, ale jeszcze nie ruszyli (ciepło mają roboty w ...) a ja poprostu zostawiłem bo i tak mam teraz Allroada c6 na sprzedaż wiec jest czym smigac A swietowanie moze by trwało, ale dzieje sie wiele, sprzedałem mieszkanie, mam na głowie przeprowadzke, mały z żoną w szpitalu, i jeszcze w smazalni zaczyna sie ruch bo u Nas piekna pogoda i ludzie juz pomału zjezdzają
  6. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co potrzeba zeby wrzucić kiere poliftową do b8? ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ---------- Potrzebuje nr lewego (Patrz foto) mocowania słonecznika S-line
  7. Przyklejam się Tutaj
  8. Człowiek całe życie się uczy jak to mówią, po trupach do celu ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 03:18 ---------- Nie uwierzycie mi chyba..... Dziś znalazłem odpowiednąosobe do grzebania w mojej audi. Wiec wsiadam i jade ją zaprowadzic (po tamtej sytuacji odłączona kostka od kompresora) i .............. Klima działa Włącznik na panelu klimy sie nie swieci a klimanapierdziela zimne powietrze ze szok Już nie bardzo miałem czas na rozmowy, przedstawiłem mu całą Historie i zostawiłem. czekam na wyniki Jak wjechałęm na hale to nie gasiłem auta zawołałem go zeby sprawdził, i mowi ze rzeczywiscie chłodzi.... Ciekaw jestem co on tam wymysli dalej
  9. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie warunek to rozgrzany silnik:wink:
  10. Panowie Ja odpadam, siła wyższa.... Syn przyszedł na świat dziś o 9;40 :banan:
  11. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Panowie... Szczescie i Radość zawitało :wink: Pierwsze dziecko i jeszcze Syn !!! Ale się dziś będzie działo wieczorkiem ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej już chyba bardziej spierd..ć nie można Starałęm się jak mogłęm :grin: Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan: Zawiozłem Żone do szpitala i czekam ---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ---------- CHłopak :naughty: Kupiłem mu już nawet Audi http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg GRATULACJE!!! Dawaj parametry jakieś młodego Tak, Grzesiu - dzwoniłem, ale bez skutku Urodził się w 36 Tygodniu a Wiec Prawie miech przed czasem Ale waży 3kg i mierzy 56cm jest zdrowy i wygląda całkiem fajnie Jutro montaż RECARO z tyłu dla niego
  12. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej już chyba bardziej spierd..ć nie można Starałęm się jak mogłęm :grin: Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan: Zawiozłem Żone do szpitala i czekam ---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ---------- CHłopak :naughty: Kupiłem mu już nawet Audi
  13. Te co były i dochodzi jeden ale tylko w sytuacji gdy : zrobie tą procedure ale juz bez odpalania silnika : Wszedłem do MCE ---> output test----->A/C Compresor Regulator Valve (n280) Wtedy w 08- pojawia sie dodatkowo do tego co juz jest: 00898 - Control Circuit A/C compresor Implausible signal - Interrmittent Jak go skasuje nie powraca dopóki znow nie zrobie tego OUTPUT TESt w MCE ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- ------------------------------------------------------------------------------------------ Wywnioskowaliśmy z Jarkiem telefonicznie (dzieki za cierpliwosc ) , że mógł być "przypchany" układ i rozszczelniło kompresor (stąd ten dym-para śmierdząca) i chyba trzeba szukac odrazu urzadzenia, wtedy porzadnie sprawdzic układ i złożyć do kupy, napełnić i jeśli to nie wystarczy musi być jeszcze jakaś przyczyna w przewodach. Bo MCE uruchomiło Klime, ale coś musiało byc nie tak że aż go rozszczelniło Mam pecha ......... ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- Nr kompresora 8K0 260 805E - Gdyby Ktoś miał przypadkiem na zbyciu ...
  14. Myśle troche tak na spokojnie nad tą instalacją, probuje wykluczyć wymiane czujnika. Moim zdaniem jest jakiś brak komunikacji miedzy klimatronikiem a całą resztą, bo: Przecierz gry spróbuje sam wywołac błąd (np. zwarcie do masy lub odwrotnie to powinny pojawic sie błędy a tu nic, ciagle jest to samo. Mogłby ktoś życzliwy przesłać mi schemat od klimatronika do MCE?? ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- :facepalm::facepalm::facepalm: f*ck!! SŁuchajcie Mądrzy Ludzie : Wszedłem do MCE ---> output test----->A/C Compresor Regulator Valve (n280) Kliknęłem START i Wartości Current - 596,0 mA Duty cycle - 77,0% ostatnia rubryka ERROR Załączył się kompresor (chyba) bo poczułem obciazenie delikatne dla silnika i dmuchnęło zimnym powietrzem...... Ale za chwile dym spod maski Pytanie. Co mogło być przyczyną? i co dalej ? można z Tym jezdzic jak wypne kostke od kompresora? Nowy kompresor trzeba kupić? ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- zdjełem osłone i kompresor od spodu mokry.... dalej nie mam pojecia co robic ....
  15. Następny z Klimą w b8, i jak temat się zakonczył czy wstawiłeś manuala z Taxi
  16. Widze ze coraz wiecej ludzi ma problem z klimatyzacją w b8 Może zrobimy jakaś sciepe dla kogoś zeby to rozpracował Jakbyś sobie poradził z problemem daj znac, ja mam juz dość tego tematu
  17. cool506 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jak mozesz porób foty jak jest to zrobione? Ja jednak jak sie zdecyduje pojdę droga tą droższą miałem w paru autach oori xenon i jednak w komplecie to jest to Narazie zaraz za Jarkiem poleciałem na ledy w miejsce dziennych i "OSRAŁEM" lampy zarówkami 5000k :polew:
  18. Dzieki chociaz jeden Forumowicz mnie pochwalił Poprostu wszyscy sie przyzwyczaili, że masz zawsze najbardziej wyrezane Audi B6 była (w sumie jest) kosa a o b8 to juz nie mówie bo jak ogląda sie wątek Twojego autorstwa to człowiekowi ...........
  19. Piny już powyciągałem, ładnie wychodzą, igłą od kontrolki prądu nasiskam i wysuwają sie ładnie. Fakt są inne, te w 8 pinowej wtyczne są wieksze, ale przelutowałem z kawałkami przewodów. Mam nadzieje ze w lusterku z 8 śmio pinową wtyką, pin nr 3 odpowiada za to samo co w lustrze 6 pin. Bo reszta kolorów i numeracji pinów jest taka sama Chyba nic nie zjaram bo napiecie jest zawsze na pinie nr 1
  20. Troche cieżko mam z kumaniem schematów , ale bardziej chodzi mi o to aby zostac przy wtyce 6 pin, poprostu przełożyć ją z mojego starego lustra i zostac narazie przy funkcjach które miałem, ale nie wiem który pin z lusterka 8 śmio pinowego podłączyć w miejsce przewodu do modułu komfortu (czyt.pin3 w 6 pinowej kostce) narazie nie chce robić asystenta świateł. W 6 ciopinowej 3-pin był w lusterku siwy przewod w 8 śmiopinowej 3-pin w lusterku to czerwony przewod
  21. Dzięki Bartek Już odebrałem
  22. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobry wieczór Troche dziś porezane Jasny sufit out, s-line na pokładzie Zostało lustro bo inna wtyka .... zawsze chciałem miec takie coś
  23. zmieniam lusterko na s-line patrze a tu inna wtyka akurat do kompletu sufitu przyszło lustro z asystentem świateł i jest 8-śmio pinowa wtyka a u mnie była 6-cio I teraz mam pytanie : Wtyka 6 pin: 1- pin biały plus 2- czarny minus 3 - szary ? 4- zółty ? 5- brąż ? 6- zielony ? W 8 pinowej: 1-biały plus 2 czarny minus 3- czerwony 4- zółty 5- brąż 6 - zielony 7- pusty 8- fiolet Prosiłbym o porade : 1. Czy szary zamienny jest poprostu z czerwonym (pin 3) ? 2. Co z fioletowym którego nie miałem wczesniej czyli 7-dmym przewodem ?
  24. walnąłęm się , miałem pare kart otwartych sorki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.