Treść opublikowana przez cool506
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ja to zrobiłem troche inaczej, bo mi sie spieszyło przy zmianie podsufitki na s-line, miałem wczesniej lusterko fotochrom/czujnik deszczu/zmierzchu z kostką 6 pin. Z podsufitką przyszło z kostką 8 pin gdzie 7 pinow było zajętych. Nie majac czasu na zamawianie kostek i pinow, uciełem swoją kostke z kawałkiem przewodów i przelutowałem zamiast tej 8 pin, przewody podpięłem wg kolorów i miejsc pin ze starego lustra, różnił sie tylko kolor trzeciego pinu, a 7 mego wogule nie podpiełem. Teraz chciałbym to zrobić tak jak powinno, czyli zeby zadziałał asystent swiateł długich. I nie wiem za co odpowiada pin ktorego nie mam wogóle podpietego (kolor fiolet), oczywiscie musze kupic kostkę 8 pinowa i piny. Tutaj foty z dłubania (na szybkości) Ale tak trzeba było wtedy , nie miałem czasu
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
rozwiń wątek, co było przyczyną itp. po to mamy forum , moze komus sie przyda
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Brysio Man Ja tez uważam ze srebrny to rozsadny wybór, może gdyby to było b6 gdzie trzeba się wyróżniac kolorem felgami znaczkami s-line czy tez dwururką to byłaby słuszna uwaga. Ale R8 robi robote, i kształty rzeczywiście lepiej są widoczne, u Nas jest r8 w czerni i zlewają sie wszystkie plastiki, wydaje sie poprosu MAŁA:thumbdown: Fajnie te graty umiejscowili z tyłu, cokolwiek rezasz o wiele łatwiej
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tez Cie namierzyłem w porcie , jest ok
-
B8 TrOOOOp
Jarek Fachura, dobrze gada Polać
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Co było ? Pytałeś może o zawieche?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No lipa troche ale z drugiej strony patrząc dobrze ze ta ochrona komponentu to nie jest pic na wode tylko rzeczywiscie system działa .. Miałem kiedys podobną sytuacje, i miałem fv, musiałem oczywiscie zeznac itp. ale byłem tylko stroną poboczną w sprawie, gorzej właśnie ma firma z której to wyszło, bo trzepanko będzie miała niezłe....
-
B8 TrOOOOp
Ale Wy jesteście... mi np. podoba się coś w tm auucie, nawet jestem mega zaskoczony,,, Ma pełny bak wachy A tak poza tym śmierdzi wanilią na odległość, i nawet gdyby nie miał kropli ropy to i tak by odpalił ssając plaka z wnętrza :polew::polew:
-
Błąd 00256 w A4 B7
Dopiszę, żeby było dla potomnych... wymieniłem czujnik ciśnienia na 4H0 959 126 A (zanabyty w ASO) i wygląda na to, że moje problemy z klimą się zakończyły Wreszcie nic się nie wyłącza... da się wyregulować temperaturę i generalnie jestem zadowolony. Jedyne co... to wraca mi błąd 1592(0x0638):64 Czujnik jakosci powietrza -G238- Brak sygnalu/komunikacji Lamp OFF Czujnik już wymieniałem więc może coś z okablowaniem... tyle że to już nic pilnego więc będę szukał jak będę mieć chwilę czasu. A jaki miałeś wczesniej? ok0?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Podpinam się, ja mam 2G i tez brakuje mi tych kart, w rns-e miałem a tu lipa
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Poszło PW
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
wiedziałem że się odezwiesz pomóż mu z czujnikiem ciśnienia - podobne objawy co u Ciebie Dawaj Bodzio dzwoń jak coś pogadamy Może moje męczarnie i Tobie się przydadzą
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
A co się z chłodem stało ?
-
B8 TrOOOOp
Masz dwie mozliwosci albo ORI ringi z A5 lub dobre zamienniki z ALLEGRO A widziałeś gdzieś Grzesiu dobre zamienniki z Allegro? jakiś link ?
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Błędy z MCE i Z klimatronika .
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Wklej tu całe logi z vcds modułów gdzie masz błędy. iPad Tapatalk HD Zrób tak jak napisał Jarek, a pożniej na[pisz na pw do mnie to się zdzwonimy i pogadamy - pomoge jak dam rade
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Bardzo ładne autko, mnie tylko razi przyciemnianie lamp,(taki wiejski Tuning sie na usta sunie) ale o gustach się nie dyskutuje, poza tym zazdroszcze takiej sztuki i życze pociechy z furmanki
-
B8 TrOOOOp
No to może Jędrek skorzysta ?
-
Kołobrzeskie A4 .........
sezon rozpoczęty, o popołudniach wolnych mogę pomarzyć. Najlepsza opcja jak mogę pracować to od 9.00 do 19.00 ---- każdy by tak chciał. Zazwyczaj zapierdzielam od 11.00 do końca, czyli do północy lub nawet 1szej W pogoni za hajsem na mody http://images.tinypic.pl/i/00413/y57v7x4oc2ta.jpg Dziś przyszły Brocki 18", przód 8.5" tył 10"szerokie. Na nich gumy 225/40/18 Nadal czekam na gwint, a koła prawdopodobnie przemaluje na biało Mam małą wizję dot. auta. Ludzie potrafią spierd wszystko .. nawet felunek
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
a tutaj na dole ale ubrudziłem http://img.wiocha.pl/images/f/b/fbaa42cf86a6608fc0416db859a85250.jpg
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Aha zapomniałem dodac że mam halogeny na wypasie
-
Błąd 00256 w A4 B7
\nie są wymienne, zależy to od roku itp. zamawiaj czujnik po numerze Vin i bedzie gitara
-
B8 TrOOOOp
sorry piszę na kilu wątkach i mi się popi..doliło Pora spać MANIAKI
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Thank Marcin ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- Panowie jak to działa? ostatni zauwazyłem w nocy , ze czasem mrugnie mi dioda w kluczyku
-
B8 TrOOOOp
Ucz się na błedach innych , spisuj wczesniej zanim coś zrobisz Szukaj tam gdzie grzebałeś, na spokojnie wejdz w wątek którym się instruowałeś i po nitce do kłebka