Treść opublikowana przez cool506
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
A Centralna Elektyka każda obsłuży? czy tez są wyjątki ?? Wydaje mi sie ...., że tak:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Pomijając wszystko Jarku.... Patrze na ilość postów zaserwowanych przez Ciebie, i wnioski sa jednoznaczne... Widac kto tutaj cały sezon ostro zapierd...ł :polew: W maju mieliśmy podobny stanlicznika.....
-
B8 TrOOOOp
Maz Ci babo placek....
-
B8 TrOOOOp
Poparz w watku WRC , Grześ zmieniał chyba, i pamietam jakies foto z rozrzuconymi gratami po podłodze
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Ja mam pakiet qq1 czy jakos tak i tam sa fabrycznie ledy, szczerze to nie widziałem jeszcze b8 zeby przy pakiecie oswietleniowym nie było technologi led pod fotelami
-
B8 TrOOOOp
Z tego co Wiem to wszystko , zostają Ci tylko Światłowody , anteny i pierdoły Jeśli masz 2g , reszta do wymiany, ale moge sie mylić
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Oświetlenie dolne drzwi: 4x Żarówka Led Boczna W5W 3xSMD5050 Can-Bus Non_polarity Kolor: Biały Zimny A jeśli chodzi o rejestracje to już nie jest wnetrze Może kolega T ma coś fajnego, ja poprostu zaufałem rekomendacji Guru B8
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Sory AUDI A4 B8 Avant Oświetlenie Led W5W C5W SMD Canbu (3578973733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-oswietlenie-led-w5w-c5w-smd-canbu-i3578973733.html:cygaro: Zakupione wg. Poleceń szanowanego WRC Zdjecie oczywiście syf Ale muszę przyznać, ze po założeniu tych paru gówienek (drogich) , wnętrze wieczorem wygląda o wiele bardziej dostojnie bogato i w ogóle
-
A5 8T Hatchback by Rstr
Fajna Furka, Szerokości
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
dzięki stary No powiem szczerze że felga jako felga jest fajna, ale na czarnym nie robi szału według mnie chociaż ty masz jakiś inny odcień jak widziałem na żywo. Jako tako to wygląda ale uważam że gdybyś właśnie wsadził takie tyko srebrne byłaby kosa i totalna miazga. U mnie jeździ A5 Cabrio ta po lifcie taka wiśniowa na takich właśnie rotorach masakra to wygląda ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- cool506 jakbyś chciał to mam listwy progowe S-line te zewnętrzne Cenka? Miała Być zima, ale graty juz trzeba zbierac ---------- Post dopisany 04-10-2013 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 10:53 ---------- Pare Gratów : Narazie na miejscu Gała i Ledy
-
B8 TrOOOOp
:bicz:Bystry jesteś To teraz będziesz musiał uważać żeby Ciebie nie ukuła w czasie zmiany biegów ;-)
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Jarku orientujesz sie czy idzie dokupić skorzane obicie fotela s-line pełna skóra? jakie moga być koszty? Mam Pomysła
-
B8 TrOOOOp
Wyjmaki do tapicerki by sie przydały, a tak tylko kolejnosc trzeba zachowac i pójdzie Jak coś to na Pw pisz, wysle Ci nr tel zawsze to coś mozna pomoc ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- Ja mam dziś dobry dzień Kupiłem listwy s-line wewnetrzne / zewnetrzne i gałke s-line igła, wszystko razem 600zł
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Cree 29wat? Ja miałem ledy w b6 i były to tylko lampki choinkowe , ale te widziałem u znajomego to daja ostro...
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Nie wiem czy masz dokładnie te same żarówki, bo procz barwy w nocy dają o niebo lepiej. Z mgłą i deszczem sie zgodze.... Dlatego czas mysleć o zezonku Jeżeli tak jest faktycznie, to kicha , Przecież te tzw. halogeny to światła przeciwmgielne i to jest ich główna rola. Deszcz można wybaczyć, aż tak widoczności nie ogranicza jak mgła... Wszystko bym wsadził, żeby się przez nią przebić . Ale my rozmawiamy o zarówkach w lampach OSRAM ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- A tobie pewnie chodzi o Ledy h11 w halogeny..... Te dopiero do mnie jadą
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Nie wiem czy masz dokładnie te same żarówki, bo procz barwy w nocy dają o niebo lepiej. Z mgłą i deszczem sie zgodze.... Dlatego czas mysleć o zezonku
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
W deszczu szału nie robią, ale w nocy naprawde jest o niebo lepiej niz standard
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
thnks
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Witam. Potrzebuje zamowic uchwyt Słonecznika pasażera (ten w który się wtyka słonecznik jesli chcemy wziasc go na boczne drzwi odchylić, przy wtykaniu pękł mi. Kolor czarny Z góry Dziekuje
-
Dwumas + sprzęgło kompl.
Jakie najlepsze ?? Sachs czy Luk???
-
B8 TrOOOOp
Co ty Jarku na to ze w nowej A6 nawet lampy maja CP grubo
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tzn... Ogrzewa powietrze po zapaleniu silnika zanim ten sie zagrzeje?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ok zaraz sprawdze, a jesli już to włącze to w jaki sposób to działa? Jezeli ustawie sobie wentylacje na timer to zadziała w zime ciepłe powietrze? czy wybiegam za daleko
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Pytanie odnośnie Wentylacji wnetrza: Kiedys rozmawiałem z Darecy przez tel i mowił mi coś ze przy wymianie na 3 strefy widział dosć mocną grzałke, ktora znajduje sie nawet z 1 strefowej klimatyzacji, czy nie ma jakiegoś sposobu aby wykorzystac to żródło w zime? np. do odszronienia szyby przod?