Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Masz ten numer czy Ci podać ? Ja z kolei potrzebuję numer czarnej zaślepki też słonecznika tylko ta która przychodzi od drugiej strony. Dziś zakładałem sufit i okazało się że ich brak.

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

8j0 857 563

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 19:31 ----------

Ma ktoś może nr tej zaślepki ? można w ogóle dokupić taki mały drobiazg ?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś zwykłą siwą to sobie pomaluje .....

Ten uchwyt o który Ty pytałeś można dokupić ten tzw haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dokupowałem ten haczyk, w sobote byłem odebrać paczkę z serwisu w Koszalinie i nie zwróciłem uwagi że tej zaślepki rozpychającej brak :doh: pytałeś się może o nią w serwisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ten starszy, bardziej kumaty koleś Cię obsługiwał :wink: czyli jest możliwość zamówienia? jak będziesz miał na miejscu to podasz nr? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ten starszy, bardziej kumaty koleś Cię obsługiwał :wink: czyli jest możliwość zamówienia? jak będziesz miał na miejscu to podasz nr? :decayed:

Ja akurat tego nie potrzebowalem, ale jak bede wymienial to spisze Tobie nr ori.

Ogolnie pekaja te uchwyty z "naszej"winy, te blaszki k tore sa w srodku mozna zalozyc na dwa sposoby, i jesli je odwrocimy to wtedy peka uchwyt bo nie ma odpowiedniej amortyzacji

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i pęknie :decayed: ale będziesz zadowolony z tego moda! Ja za każdym razem jak podchodzę do autka od tylca to nie mogę się napatrzeć i mordka sama się cieszy :wink: zderzak już dorwałeś?

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Ty swoją obniżałeś? Bo szukam zawiasu 1BE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...