Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebuje zamowic uchwyt Słonecznika pasażera (ten w który się wtyka słonecznik jesli chcemy wziasc go na boczne drzwi odchylić, przy wtykaniu pękł mi. Kolor czarny

Z góry Dziekuje :hi:

Opublikowano

Jutro podam Ci numer bo teraz nie chce mi się do garażu lecieć a mam luzem taki.

Opublikowano

Masz ten numer czy Ci podać ? Ja z kolei potrzebuję numer czarnej zaślepki też słonecznika tylko ta która przychodzi od drugiej strony. Dziś zakładałem sufit i okazało się że ich brak.

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

8j0 857 563

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 19:31 ----------

Ma ktoś może nr tej zaślepki ? można w ogóle dokupić taki mały drobiazg ?:facepalm:

Opublikowano

No to lipa ;/ będzie trzeba coś wykombinować

Opublikowano
  • Autor

Może ma ktoś zwykłą siwą to sobie pomaluje .....

Opublikowano
Nie do kupienia :thumbdown: tak samo jak od raczki w podsufitce :thumbdown:
wow ale żal :kwasny:
Opublikowano
Może ma ktoś zwykłą siwą to sobie pomaluje .....

Ten uchwyt o który Ty pytałeś można dokupić ten tzw haczyk.

Opublikowano
  • Autor
Może ma ktoś zwykłą siwą to sobie pomaluje .....

Ten uchwyt o który Ty pytałeś można dokupić ten tzw haczyk.

aHA :decayed: wPISAŁEM U GAJOSA SIE NIE POJAWIŁ, ALE JUTRO ZAMOWIE W SERWISIE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też dokupowałem ten haczyk, w sobote byłem odebrać paczkę z serwisu w Koszalinie i nie zwróciłem uwagi że tej zaślepki rozpychającej brak :doh: pytałeś się może o nią w serwisie??

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamawialem graty w koszalinie i sam sie mnie pytal o to :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Widać ten starszy, bardziej kumaty koleś Cię obsługiwał :wink: czyli jest możliwość zamówienia? jak będziesz miał na miejscu to podasz nr? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Widać ten starszy, bardziej kumaty koleś Cię obsługiwał :wink: czyli jest możliwość zamówienia? jak będziesz miał na miejscu to podasz nr? :decayed:

Ja akurat tego nie potrzebowalem, ale jak bede wymienial to spisze Tobie nr ori.

Ogolnie pekaja te uchwyty z "naszej"winy, te blaszki k tore sa w srodku mozna zalozyc na dwa sposoby, i jesli je odwrocimy to wtedy peka uchwyt bo nie ma odpowiedniej amortyzacji

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

I jak tam wymieniałeś już? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: Nie odebrałem zamowienia w całości bo coś dojsc miało póżniej, a teraz to juz domowiłem graty do zawieszenia wydechu 3.0 i ciagle domawiam :polew:

Jak tam pojade to chyba limit na karcie pęknie :grin:

Opublikowano

Może i pęknie :decayed: ale będziesz zadowolony z tego moda! Ja za każdym razem jak podchodzę do autka od tylca to nie mogę się napatrzeć i mordka sama się cieszy :wink: zderzak już dorwałeś?

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Ty swoją obniżałeś? Bo szukam zawiasu 1BE :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zderzaka jeszcze nie mam , a zawieche obniżyłem, jak coś leć do mojego watku, bo nas Opindolom :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.