Treść opublikowana przez cool506
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Ja tylko opisywałem zdjecie od prawej do lewej
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Zabojad to naprawde rozsądny wybór, 2008r, 1.4 hdi bez zadnych dwumasów itp.
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Witam! Następna po B6 jest b8 Wyposażenie: - 2.0 TDI - Skrzynia manual 6b - Kolor granatowy metalik - Felgi 18" s-line/ zima 16 " alu ori - Czujnik deszczu - Czujnik zmierzchu - Multifunkcyjna kierownica - Tempomat - Autoalarm Ori - Lusterka el. regulowane , el składane, samosciemniajace - Skorzane fotele podgrzewane - MMI 2G - Kolorowy FIS - Parktronik z wyświetlaniem na MMI - Navigacja - Światła do jazdy dziennej (przerobione na led) - Samościemniajace się lusterko wewnętrzne - Podsufitka czarna s-line - Pakiet oświetleniowy (drzwi doł góra, nawiewy, nogi itp) - Coming/Leaving Home - Pakiet Chrom - Zapasówka ori kpl - 4el. szyby klima szmery i bajery Reszty nie pamiętam, za wszystko zapłaciłem AMEN ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Zapomniałem dodaj foty z serii "RODZINNIE" Ja .... SYN...... żona
-
Błąd 00256 w A4 B7
Są dwa rodzaje w B8 Analogowe i Cyfrowe : Cyfrowy zazwyczaj jest czarny nr.ORI. 4H0 959 126 A Analogowy Szary . nr ORI 8k0 959 126b
-
Kołobrzeskie A4 .........
On wali kupy codziennie......i to po pare razy :polew: Ale może mi sie uda wymknąć
-
B8 TrOOOOp
- Kołobrzeskie A4 .........
Taki to pożyje...... Ja to teraz praca i pieluchy- Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Tak jak Mowiłem Jarku, mam to obcykane, Ryśkowi naprawiłem wczoraj .... przez telefon Już smiga Chłop zadowolony , a ja mam satysfakcje, że moja męka nie poszła na marne Może z Rychem kiedyś się spotkamy przy okazji przy schłodzonych warunkach ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Może to moje ulubione pytanie Ale czy Wentylator sprawny?- B8 TrOOOOp
Jak Łukasz, udało się ? Udało się Klima zabanglała jutro wiecej szczegółów bo jestem K.O i o 5 rano lece na Szczecin odebrac synka ze szpitala, ale może wieczorkiem opisze to w moim wątku... Powiem tylko ze da rade bez demontażu całego pasa ---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:25 ---------- Panowie , chce wymienic sprzęgło bo coś mi pomału zaczyna szwankować.... Pytanko: Jakie najlepiej kupić (sachs/luk/another)? Czy może ktoś zna rzetelnego dostawce za dobrą kase?- Problem z chłodzeniem silnika w S4
Z tego co wiem to wentylator został poprawiony dopiero od nr 8K0 959 455 G i K, te wcześniejsze wszystkie mają wadliwe mocowanie wiatraka z silniczkiem i po jakimś czasie się rozpieprza, nie montujcie przypadkiem tych trochę mniejszych, w gorące dni w korkach nie wyrabiają, zwiększa się ciśnienie w układzie i sprężarka się wyłącza. Przerabiałem temat:wink: Wyjęte z mojej gęby- Błąd 00256 w A4 B7
Dwa pozostałe to zasilanie i Masa, poprostu weż multimetr i sprawdz czy jest tam napiecie po zapłonie, napisz do mnie na pw podam ci nr tel i pomoge , bo ja już ogarnąłem- B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje zdjąć wentylator chłodnicy, ma ktos jakąś podpowiedz? trzeba zwalac poł przodu ? Może ma ktoś na sprzedaż wentylator lub same śmigło- B8 TrOOOOp
Mi też, ale zmieniał napewno Bogdan (proximpuch) czy jakos tam ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- Panowie, zakladał ktoś haka Chodzi mi podłączenie sterownika... mam plana na haka- Problem z chłodzeniem silnika w S4
Wetylator była sprawdzany z tzw. Słuchu? czy fizucznie widziałeś , ze się kręci, bo np. U mnie zrobił sie luz, i wentylator było słychac a Śmigło sie nie kręciło Moim zdaniem Audi troche dało d z układem chłodzenia- Zamiana nagrzewnicy na 3 strefy
Jarku jak założe poliftowy (chyba taki panel klimatyzacji AUDI A4 A5 Q5 8K1820043T (3363267206) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) panel to bedzie to jakoś hulac jako jedna strefa? Zanim bede rezał tak jak Wy, pocieszyłbym się wizualizacją- Kołobrzeskie A4 .........
Mój Tato ma lakiernie Charzyno- jak nie skrecisz to wjedziesz:grin: Jak bedziesz miałe felunek to się zgłoś, powiedz , że ja Cie wysłąłem- Kołobrzeskie A4 .........
Uwierz mi ze na felgach własnie trzeba sie przyłozyc 1. Temperatura 2. Kamienie3. Mega różnica temperatur (po hamowaniu np kałuża ) 4. Montaż opon - słabo położony lakier zejdzie gdy opona bedzie naciągana na rant 5. Odpowiedznie materiały. (czasem czyscimy felgi ostrymi preparatami do usuwania nalotu z klocków hamulcowych- spłynie razem z lakierem ) Wymieniać?? Przy felgach trzeba dokładności, maja wiele zakamarków, jesli nie zmatujesz (wypiaskujesz) dobrze to lakier zlezie bardzo szybko ze śliskiej powierzchni.- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
ale Brysio masz Bryke szacun- Problem z chłodzeniem silnika w S4
a wentylator sprawdzony- Kołobrzeskie A4 .........
wsrod lakierników te dwa słowa sa totalnie sprzeczne, tani to poprotu dziad- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- Kołobrzeskie A4 .........
Moge pożyczyc na 24h:wink:- [B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Powoli Jarku, kiera też się w końcu trafi Oj bez słodzenia:jerk: Jak mi klima zabangla to się zabieram za grube mody, więc Bodzio miej skrzynke pod kontrolą - Minimum 5 PW do przyjęcia- B6 DIVISION
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bo nie skończył rezac - Kołobrzeskie A4 .........