Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. Dopiero wrociłem ze Smażalni ......
  2. Ja bym dał diody separujace i wszystkie ledy jako kierunek jak juz rezac to konkretnie:wink: Boje się tylko barwy i zarowek ze nie beda tak mocne jak te teraz....
  3. Zobaczysz jak jeszcze wywalę kierunek i zamontuje podwójne ledy iPad Tapatalk HD Wtedy to zostanie tylko jeden mod.......... :jerk: Na Maske :polew::polew:
  4. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie skumałem....
  5. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził Każdy tak mowi, bo bardzo chce zmienic auto i mysli ze to juz i tak duzo Pierwsze spotkanie na miescie z lepszą wersją i .............. Panowie nie oszukujmy sie -- to jest silniejsze od Nas
  6. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprzedales B6?
  7. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $ ale jakby ktos mogł i co i jak powiedziec to bym mogł zrobic przelew w zamian za konkretne PW
  8. Thanks mam swoje żródła Nie odbiegając od tematu zarzucam focisze jak wygląda to wieczorkiem
  9. :polew: ja już mam i nawet pasuje http://2.bp.blogspot.com/_hROAcoHNacg/TT19POnzT7I/AAAAAAAAAr8/_IY3oYmY7e8/s1600/weinerlamp.jpg Ja zabieram sie pomału do body s-line stage 3 narazie kompletuje graty .................
  10. Zaraz wyrezamy takie lampy, że wszyscy bedą z bixów na halogenowe zmieniac :polew:
  11. polac mu dobrze kombinuje... bałbym sie tylko że barwa moze sie nie zgadzac i zrobi sie choinka
  12. Myśle ze na 99% był dostęp, ale spoko, bedzie okazja teraz to znow zobaczyć
  13. No i to mmi z 3g na 2g g się panie zmieniło..... nie wspomne że wydech miałem na dwie strony a po wypadku jeden tłumik odpadł Tak naprawde to na poczatku wesoło nie miałem bo z tyłu Żona z małym Antkiem w brzuchu i myślełem że babsko , ale wszystko skonczył sie ok, a jak niebiescy wystawili mandat po jej poł godzinnym wywodzie ile to ona już lat tak nie parkowała, (ze tyłem na jednokierunkowej:facepalm:) to pokazałem jej Ale nie zbaczając za wiele z tematu, to żarówki ktore pokazałeś mogłby by całkiem poprawic wyglad
  14. pierwsza myśl głupia BABA , ale pozniej włączyło sie myślenie I odrazu zapaliła się lampka może ledy wlecą
  15. O to to to to Uprzedziłeś mnie, miałem o to samo pytac Chociarz teraz nie wiem co bedzie z moimi lampami bo wczoraj babka mi przy...ała w lewy naroznik:doh: Cofała sobie kobicina na jednokierunkowej (stara dobra zasada - wołaj Policje) pozniej nie chciała sie przyznac, ale dostała mandat i po krzyku
  16. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kurde coś mi sie wydawało ze było.... To trzeba by założyć
  17. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :hi:dobry Mogłby mi ktoś podrzucić link do wątku o montażu lamp ledów przed liftem na tył ? Nie moge go zlokalizowac
  18. Najpierw ogarnij czujnik i pokazywanie temp. zewn. bo to moze miec znaczenie na Twoje "wariacje klimy"
  19. u mnie po odłączeniu kresek nie bylo...
  20. mogłbyś mi przesłać?
  21. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłem, dziś namierzyłem jakichś znajomych z Polkowic, jutro bede dzwonił, a jak coś dam Ci znać i dzieki za checi , jeszcze kwestia gdzie mieszkasz? --pw
  22. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba trzeba znow na siłke wrrocic
  23. To kiedy ? niedziela? Amfieatr?
  24. I to sterowany elektrycznie W modach to na razie skupie się na czipsie na 150 kucy, chromach wkoło szyb i coś tam jeszcze.... Dzisiaj uaktywniłem sobie test zegarów po uruchomieniu i niby uaktywniłem awaryjne tylne światła stopu i kierunki, ale jeszcze nie miałem jak tego sprawdzic, czy to w ogóle działa. Zaskoczył bys mnie gdyby był manualny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.