Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. Ile chcesz za kratke ? podswietlana ?
  2. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    AUDI A4 A5 FELGI 18 + OPONY FELGA KOŁA 245/40 8K0 (3236155408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 01:41 ---------- Poprzedni post napisany at 01:40 ---------- Montował ktoś hak? coś do tego potrzeba jeszcze ? AUDI A4 BELKA + HAK HOLOWNICZY + STEROWNIK 8K0 08- (3236155504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Audi 2010r i tak Żre olej? Miałem kiedyś (krotko, bo zorientowałem się) A4 b6 2.0 131 km Benzyna, mały przebieg a oleju chlał, i dziwie sie, że do dzisiaj audi ma takiego babola, który ciągnie się juz 10 lat Wiem ,ze nie ktorym nie bierze, ale patrze na większość rur TFSI FSI i są okopcone, a tydzień temu w berlinie stałęm za babką w korku to musiałęm włączyc obieg wewn. bo tak je..ło
  4. Podziękował ....
  5. Ja zakładałem, ale na taśmę przedliftową JAkies grubsze rezanie czy wszystko pasuje?
  6. dzięki za info można by jeszcze uzupełnić info o nr ori listewek oraz skąd wiadomo jak odmierzyć ich umiejscowienie
  7. Czujniki parkowania ten sam rozmiar p&p?
  8. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam zamiast kata do 1,8T na dwie sondy (nie pamietam jak to sie nazywa) nówka szt, oraz kiere b7 kremową z multifunkcją, kosz 1 din, włącznik swiateł do regeneracji bez auto, listwy progowe chrom kpl avant, esp szufladka, uchwyt na kubek stan dobry. taśma do multifunkcyjnej kiery, manetki zwykłe bez tempomatu, wszystko za połowe ceny Nabazgrałem tutaj bo tylko w tym Wątku zaglada najwiecej posiadaczy b6, a ja swego czasu rezałem i troche mi pozostawało gratów w garazu...
  9. Narazie muszę zadowolić się półśrodkami (Antek za miesiąc wychodzi z 9 cio miesięcznego aresztu...) wiec na niego idzie 90 % Gdybyście mogli podac nr.ori tych obwódek
  10. Coś ruszyło w temacie
  11. cos ruszyło dalej w tematach ?? interesują mnie te dekle i zarowki do mijania i długich zeby barwa podchodziła....
  12. Nowki kupowałeś w ASO?
  13. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jesli masz taka opcje polisy, ze musisz pokazać naprawione auto to rzeczywiscie, ale jak pojdzie przez serwis i przypilnujesz to powinno być jak nowka;) ale Ciagnij z ubezpieczalni ile się da i uważaj bo ostatnio strasznie oszukują, nawet PZU ostatnio nie chcieli zapłacic za Orginały (przedstawiona FV ASO), Oddali tyle co z zamiennika (auto 3-letnie) i wiekszosc czesci jakie wyznaczyli w kosztorysie np(depo,polcar itp) w ogóle nie jest produkowane, Sprawa jak jedna z wielu w sadzie i 100 % wygrana, ale nerwy są. Powodzenia
  14. MANETKI TASMA AUDI A4 B8 8K0 TEMPOMAT (3231167195) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Fajnie wyglądają, myślisz WRC,że będą P&P ?? (p.s. Jak tam dziś już lepiej?ZDROWIA zycze)
  15. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jakie tam masz wyposazenie i jak sobie ją cenisz, ale ja bym chyba wydębnił od nich kase, to sprzedał za 40 k i szukał lepszej .... a poza tym szkoda furki, pecha miałeś, ale najwazniejesze, że wszyscy cali !
  16. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kufra tak sie starałem MA ktoś może takie lub podobne (lepsze) zarówki w halogenach? co polecacie ? GPT PLASMA WHITE HID XEN H1 H3 H4 H7 HB3 HB4 7500K (3209170813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Jędrzej
  18. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :facepalm: i jeździ B8?? Co zrobisz jego Ojciec jest taksówkarzem - ma we krwi "złotówe" ale ogólnie wporzo koleś Jak nie musi postawic to nawet mozna z nim wypic .... Panowie jak ustawic zeby były emiikonki gdzies do wyboru w odpowiedziach tak jak w starym forum?
  19. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żarówki plasma 7500K Nie orientujecie się czy takie same są w b8?
  20. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest przy klemie akumulatora z tyłu, Chyba plusowej... jest dosc drogi, kiedys kumpel sobie go poprostu zlutował, ale to chyba nie jest za bezpieczne
  21. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakby ktos miał to ja do Avanta potrzebuje
  22. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktoś moze czy spreżyny s-line z sedana bedą pasowac do kombI?
  23. Najpierw odkurzasz wszystkie zakamarki i załamania wyciagając piasek itp z załamań, później wycierasz skórę wilgotną szmatką. Po wyschnięciu zaczynasz zabawę z gliptonem nakładasz na skóry mikrofibrą i delikatnie "szorujesz" po kilkunastu minutach bierzesz ciepłą wodę i zmywasz tą filgotna szmatką na której widać ile syfu siedziało na skórze Później pozostaje tylko conditioner, mikrofibra i dokładne nakładanie bez polerowania. ________________________________________________________________________________________________________ A teraz to co sie zmieniło u mnie w aucie po pobycie w PL Wymieniony został kompletny rozrząd z pompa wody oraz wymieniony został olej na Motul i wszystkie filtry czyli filtr oleju, powietrza, kabiny i paliwa. Z tym ostatnim to nie miałem pojecia, że znajduje się pod autem. Teraz można ze spokojem śmigać Dzięki za istruktaż, musze zamowic srodki i to zrobic;) Ile wyszedł Cie rozrzad kpl? ori graty?
  24. Graty Autka!! Wszystkiego nie czytałem, jakie masz zawieszenie ? s-line? gdzie mozna dostac sprezyny i ile obnizają?
  25. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie zna ktos dobregu tunera w zachodniopomorskim ? chciałbym program do b8 wrzucic... Bo na 18 " przyspieszenie marne ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.