Treść opublikowana przez cool506
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Jaka jest procedura czyszczenie? tzn,( moda szmataka ten srodek)?? Ładna B8 S-line mega wyglada w komplecie
-
Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
A jakiś nr tej czesci?
-
B8 TrOOOOp
A wiecie co dobrego odrazu do halogenów zamowic i jakie oznaczenie zarówki? i na tył ledy do rejestracji, czy da rade w tym sklepie "all" ?? ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- NOWA ORYG KRATKA ZDERZAKA AUDI A4 B8 S-LINE KOMPL. (3205760622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wejdzie to do zwykłego zderzaka?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jeszcze zrób to Oświetlenie w przestrzeni nóg (regulacja) 09-Centr.Elektr.--->Coding07---> Long Coding Helper---> BYTE 16 Bit 6 zmiana z 0 na 1 Robiłem i nic ;( Wszystko hula, aż nogi grzeje:) nie wiem co brałem ale czytałem bity od lewej Jestem mile zaskoczony ze po całym zabiegu podswietlenie nog działa w czasie jazdy (srodek nabiera wartosci) wielkie dzieki!!!
-
B8 TrOOOOp
Męczyłem Panowie z tymi felami i wymeczyłęm Kupiłem tak jak radziliscie ori 18" et 47 wzor s-line idealne;) nr ori. 8K0601025 Powiem Wam , ze jakos mi sie lepiej jezdzi jak na tych 16". Auto bardziej zwarte i pewne. Dzieki za pomoc
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jeszcze zrób to Oświetlenie w przestrzeni nóg (regulacja) 09-Centr.Elektr.--->Coding07---> Long Coding Helper---> BYTE 16 Bit 6 zmiana z 0 na 1 Robiłem i nic ;(
-
B8 TrOOOOp
potrzebuje szybka weryfikacje, co toza felga i czy do b8 podejdzie 8e007149(b lub 8)666
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Hejka, jesli mam podwietlenie nog led oraz podwietlenie drzwi od dołu itp, ---> zrobiłem odblokowanie regulacji z poziomu 2g i pokazała mi sie ta opcja ale sie nie podwietla (jest szary napis- nie czerwony) coś mogłem zle zrobić?
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Może by montaż tej siateczki podwiesić do wątku "zrob to sam b8" Div mogłby okazać sie przydatny i łatwiej było by go namierzyć pozdawiam ( ja mam to w ori w Avanacie) dobra sprawa, mała rzecz a cieszy
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
czynnik jest, byłem w ice serwis, czujnik podkładany nowy ori (zero reakcji) została intalacja, i ewentualnie sprężarka, co "podobno" mało prawdopodobne
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Witam, jak w temacie - klima nie działa! Błedy wywalił VCDS : 2 Faults Found 00457 - Control Module for Network (J519) 013 - Check DTC Memory Freeze Frame Fault Status: 01101101 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 9 Reset counter: 74 Mileage: 163780 km Time Indication: 0 Date: 2012.12.21 Time: 18:59:09 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395) 008 - Implausible Signal Freeze Frame Fault Status: 01101000 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 9 Reset counter: 74 Mileage: 163780 km Time Indication: 0 Date: 2012.12.21 Time: 18:59:09 Freeze Frame Temperature: 12.0°C Podłozyliśmy nowy czujnik czynnika klimatyzscji ( to samo) Z grubsza spojrzałem na istalacje do czujnika (ok) Pytanie - gdzie szukac dalej, czy mozna poprzez VCDS-a wymusic uruchomienie spręzarki lub wentylatora (jak tak to jak:) *************************************************************************************************************** Reklama ad Problem rozwiazany i może innym się ta informacja przyda W przypadku wystąpienia błędu czujnika ciśnienia klimatyzacji, dodatkowo może pojawić się błąd: 03020 LOCAL DATABUS2 - 012 ELECTRICAL FAULT CIRCUIT. Najpierw należy wymienić sam czujnik. Zamiast 8K0 959 126 (lub dodatkowo z literą "A") należy kupić 4H0959126 firmy HELLA. W przypadku kupna czujnika, który rózni się literą na końcu numeru (bądź jej brakiem) - klima włączy się tylko na chwilę i dalej nie bedzie działać. Trzeba mieć czujnik o dokładnie tym samym numerze co stary, bądź zastosować czujnik HELLA. Gdyby jednak klima nie zaskoczyła, to pozostaje sprawdzenie przejscia pomiedzy PINami (wtyka "C" pin nr 4, pin nr 2 we wtyczce przy czujniku) - jak to w tym temacie jest opisane. W ostatecznosci - wymiana sterownika klimatyzacji. Tylko wtedy rodzi się nowy problem. Sterownik klimy z inną literą na końcu numeru - nie pasuje, bo z reguły co najmniej dwie wtyczki nie pasują do sterownika. Inną kwestią jest to, ze jak juz kupimy używany sterownik z dokładnie takim samym numerem, to i tak nie bedzie działać, bo wyskakuje błąd 02095 - włączona aktywna ochrona komponentu (czy jakoś tak ) i wtedy taki sterownik mogą przekodować jedynie w autoryzowanym serwisie - oczywiscie za odpowiednią cenę U mnie klima juz działa, wiec problem rozwiązany
-
isofix bar
Mogłby ktoś poinstruowac, jak naciac fotele zeby wszystko po zalozeniu ori zaslepek wygladało ok?
-
B8 TrOOOOp
a roznią sie tylko wykonczeniem rantów w chromie? do kompletu potrzeba też kratki nawiewów tak?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
moze coś poradzicie : 2 Faults Found 00457 - Control Module for Network (J519) 013 - Check DTC Memory Freeze Frame Fault Status: 01101101 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 9 Reset counter: 74 Mileage: 163780 km Time Indication: 0 Date: 2012.12.21 Time: 18:59:09 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395) 008 - Implausible Signal Freeze Frame Fault Status: 01101000 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 9 Reset counter: 74 Mileage: 163780 km Time Indication: 0 Date: 2012.12.21 Time: 18:59:09 Freeze Frame Temperature: 12.0°C Czujnik podkładałem nowy - to samo ;(
-
B8 TrOOOOp
Panowie jakby komuś się obiło o uszy, szukam fajnego felunku do b8 kombi 18" może być z oponami, i jakby ktoś miał zawieszenie s-line (sprężyny) ...
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie wiem jak to jest z Cabrio ale w poniedziałek w Hanoverze widziałem cabrio b6 ze starym przodem i kiera była od b7 (sucha) najzwyklejsza, pytałem dziadka ma tak od nowosci odkad ją kupił, dziwi mnie to...
-
B8 TrOOOOp
Panowie orientujecie się czy można dokupić w ASO tylko dywanik kierowcy ?
-
B8 TrOOOOp
Siemano, troche mecze z tymi felami ale ciezko to kumam, dzis patrze jest fela z ori nr i ma et 47 -> AUDI 8Jx18 ET47 8K0 601 025 0 Felga Aluminiowa (3097256527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy to jest docelowe Et do audi b8?? jakie powinno być Et przy feldze 18 " aby to auto fabrycznie spisalo sie na drodze i dobrze wygladało? ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Tutaj et 29 i ... wieo co chodzi
-
B8 TrOOOOp
Oki dziekuje, czekam na odpowiedz, a w Etce idzie sprawdzic czy dla a6 były te felgi przypisane? ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- hahah, dobre, gosciu pisze - a gdzie Pan wyczytał, że to orginały, to są produkcji firmy PWD czy jakos tak... szok... ze tak już podrabiają felgi, chyba odpuszczam .... ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- ORYGINAŁ VW AUDI TT A3 A4 A6 A8 5X112 ET52 GERMANY (3160581919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A takie?
-
B8 TrOOOOp
No właśnie tez tak mi sie wydaje, poprosze go o nr. ori. ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- gdzie znajduje sie ten nr?? koles pyta
-
B8 TrOOOOp
To te felgi --> Alufelgi z oponami 18" Audi A6 idealne ! ! ! (3149883678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , podsunął mi je WRClaguna , w sumie moge sie jeszcze wycofac bo gosc ma kupca, ale jakby pasowały i auto jezdziło by na nich normalnie, (nie jak taczka) to bym zabrał bo mi się podobają
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy et 35 (felgi od a6c6) bedzie pasować do b8 Avant? czy trzeba coś rezac?
-
Kołobrzeskie A4 .........
I jak? był spot? dopiero obudzilem sie z zimowego snu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Niestety ale troche jest tak jak mowisz ;(