-
Zasilanie wideorejestratora w B8
Wolałbym start kamery zaraz po włączeniu zapłonu.
-
Zasilanie wideorejestratora w B8
Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się na kupnem kamery do samochodu. Chyba w końcu ją kupię, tylko na pewno nie będę puszczał kabla zasilającego na przylepcach po szybie i do zapalniczki. Nie lubię jak cokolwiek jest podpięte do gniazda zapalniczki, a już na pewno nie podepnę tam na stałe kamery. I tu moje pytanie - czy orientuje się ktoś, czy znajdę w okolicach lampy oświetlenia wnętrza (nad lusterkiem), jakieś stałe 12V po zapłonie? I czy ewentualne podpięcie tam kamery będzie bezpieczne i nie będzie miało na coś złego wpływu? Pozdrawiam. Gregor.
-
Nie świecą diody w tylnych lampach.
Witam ponownie. Nadal nic się nie zmieniło w temacie naprawy lampy? Zaczęło się od jednej nie świecącej diody, później nie świeciły trzy a po chwili tylko dwie działające zostały. Poleciało w cztery miesiące i tylko w jednej lampie - prawa na klapie w sedanie. Może ma ktoś taką do sprzedania. Prawdopodobny numer części to: 8K5945094K. Jak możecie to sprawdzić i ewentualnie poprawić, to proszę. Pozdrawiam.
-
Nie świecą diody w tylnych lampach.
A środkowy stop? Tak samo?
-
Nie świecą diody w tylnych lampach.
Witam. Nie świeci mi jedna dioda w tylnym postoju i jedna w środkowym stopie. Idzie je wymieniać pojedynczo, czy trzeba wymienić całość? Sedan. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Do A4 cały boczek z siatką w serwisie kosztuje ok 500 zł, na Allegro nie znalazłem.
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Cześć. Kupiłem na tej aukcji: Audi A4 B8 A4L Cargo Net Side Cargo Net Luggage Net | eBay p.s. Sprzedaje, bo kupiłem dwie
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Jak dopłyną to wrzucę fotki. ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 17:27 ---------- Witam. Siatka dotarła. Z Singapuru Montaż jest banalnie prosty, a efekt rewelacyjny. Jak w oryginale. Do montażu potrzebujemy: siatki , wiertarki, wiertła fi 5, śrubokręta krzyżakowego (najlepiej tzw. bączka). Widok na "oryginalną" dziurę: Narzędzia: Przykładamy siatkę, zaznaczmy miejsca wiercenia i wykonujemy dwa otwory wiertłem fi 5: Wkładamy pręt najpierw z prawej strony, później z lewej. Teraz pozostaje przykręcić siatkę w dolnej części. W komplecie są dwa plastikowe uchwyty. Przykręcamy je załączonymi wkrętami. Tutaj właśnie przyda się "bączek" bo, po lewej stronie mamy mniej miejsca. No i gotowe! Mając pod ręką narzędzia i bez robienia zdjęć, oceniam czas operacji na jakieś 3 minuty. Pasuje idealnie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Całkiem bez wstydu jestem, a i hamulce mam porobione. Przejechałem pod Forum, widzę paru kolesi to puściłem długie. Ale zamiast Audików zobaczyłem Leona, to pomyślałem, że to nie ten adres. A śpieszyło mi się na prawdę. Będzie jeszcze okazja, to podjadę się przywitać. Mieszkam 100 metrów od Forum. Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Wesołych Świąt!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem na małych zakupach i przejeżdżałem dzisiaj o 18 pod Forum, ale "A czwórek" nie widziałem. Był tylko Seat i parę osób, ale bardzo się śpieszyłem i nie miałem czasu zagadać. Gdzie dokładnie się spotykacie? Może następnym razem dam radę. Pozdrawiam. Gregor.- Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną w sedanie
To może przynajmniej jest sposób na "okienko" w podłokietniku? Uważam, że są elementy wyposażenia, bez jakich Audi nie powinno wypuszczać aut z fabryki... Pozdrawiam.- Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną w sedanie
Witam. Dopiero jakiś czas po zakupie samochodu, zauważyłem, że tylna kanapa się nie rozkłada. Jest możliwość wymiany kanapy na dzieloną i rozkładaną? Pozdrawiam.- Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Zamówiłem i zapłaciłem. Ciekawe kiedy (i czy) przyjdzie z Chin. Dziękuję za podpowiedź.- Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Szukałem, ale do sedana niema. Muszę nad czymś pomyśleć, bo nie mam nawet uchwytów do siatki i cokolwiek włożę do bagażnika, to po nim lata. Kupię wkład z gumowanym środkiem. W innym aucie taki miałem, to przynajmniej nic się po tym nie ślizgało. Najważniejsze, ze mam już te haki, to torby mogę sobie powiesić. Są jeszcze takie torby mocowane na rzepy, ale ich jakość jest fatalna. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE