Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. Mi dzisiaj przyszły probki skor z Poznania, i powiem ci ze cos tam wybiore ale tez identyczna nie bedzie :gwizdanie: Cieżki temat z naszym kolorem, no i ja chyba obszywam swoja trojramienną z b6 bo po tym zamieszaniu ze poducha z b7 moze nie wystrzelić troche się obawiam..... :gwizdanie:
  2. Wieczorkiem sprawdze, bo teraz pasuje zderzak s4 na dupe
  3. on ma czarną gore tapicerki,a My chyba nie :gwizdanie:
  4. Ale mi wstyd :embarrassed: Niestety Bartek jak w większości przypadków ma racje, póki nie ma jasności w sprawie, ja wybieram chyba Bezpieczeństwo....
  5. Założylem wątek osobny, bo jest to temat ktory stoi pod znakiem zapytania, a MOD ktory kazdy z Nas chciałby mieć! Pojawiło się pytanie, i są wątpliwosci czy poducha z modelu B7 wypali w B6 w trakcie wypadku.... Na forach innych jest to juz także poruszane, mam nadzieje ze temat sie przyda a na pytanie odpowiemy Link z AUDIZINE http://www.audizine.com/forum/showthread.php/336640-Steering-Wheel-swap?p=4754783&viewfull=1#post4754783
  6. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Źle podlinkowałeś: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.msg2857947#msg2857947 sory
  7. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/oryginalne-lampy-audi-a4-b6-00-04-warszawa-i2074214094.html Opłaca sie?? ile przetwornice?[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 16:37_________________________________________________Zaczynaja sie schody z kierami z b7 do b6.... dla niewtajemniczonych http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.735 Poduchy mogą nie wypalic :wallbash:
  8. Młody Twoj AVATAR pobudza
  9. Lipnie bedzie to wygladac, nic czarnego w sroku nie mamy No chyba ze brud :polew:
  10. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/felgi-oryginalne-audi-a8-d3-9x19-5x112-a4-a4-4e0-i2059713748.html Przypasuja do b6???
  11. 3mam Cie za słowo!
  12. Adaś czeka az w życie wejdzie ACTA i bedzie trzeba za takie podpowiedzi płacić
  13. Dzięki, kiedys myslałem nad lustrami, teraz juz zaczynam myslec nad czarną opcja , czyli nikle do smietnika, ale na wiosne jak coś , narazie temat jest w glowie. Już niedługo wskoczy zderzak s4 na tył z PDC no i graty z wewnatrz (kiera MF b7 z łopatami trojramienna/ gała/ reczny/ podłokietnik) poszły do Ragusia na obszycie, ale nie ma takiej skory :wallbash: i wędrują dalej w polske )
  14. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tą czapke mikołaja można by juz zrzucić
  15. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopie....jak bys dobrze zajrzał to znajdziesz u Barta...ma opis na przód ale dojedz do samego konca jego wątku to tam jest i tył opisany no to szukałem chyba nie A zaraz jeszcze raz zajrze do watku Bartsa.......
  16. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ori bedziesz zakładał czy np valeo?? :gwizdanie: ja myśle nad przodem valeo bo tył mam Ori bo mam zderzak s4 z pdc ori czujnikami i wiazką.
  17. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest gdzies intrukcja montażu parktronica tył ori od podstaw?? bo znalazłem tylko to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83764.0 No i przod Bart-sa ale tyłu ori nie moge
  18. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przestan uważac febi jako dobrą firme pakowacz jak Rouville Ja mialem podobne objawy przy zużytej poduszce skrzyni 60zł lemforder Zależy gdzie kupujesz............ Jest od h "chińskiej" febi ale ori nie jest zła, ale lem moim zdaniem tez najlepszy Wandziu tylko się nie denerwuj
  19. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co powiecie na taki objaw - prędkość 70 km/h i takie wycie "uuuuuuuuuuu" przekracza lub maleje predkosc i cisza, tylko w tej granicy słychac, czy to moze byc przegub??
  20. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lemforder uważam za bardzo dobrą firme, no i febi, nawet nie wiem czy lem nie produkuje dla audi
  21. Podoba mi sie wszystko procz ...... lamp tył, troche postarzają auto (ale to moje zdanie) zderzak - lotka i reszta Powiedz mi czy te listwy to taka "rzeźba czy są proste i w jakim pierwotnie kolorze przychodzą?? no i powtorze wszystkich ale Gleba Podstawa, na s-line juz by było znosnie;)) Aha i zdjecia - strasznie długo się ładują.... ale to moze wina mojego neta, chociarz u innych tak nie mam
  22. Nowy mod jakbys słyszał o takich listwach to wiesz nie
  23. Podoba mi sie;)) dzisiaj przyszedł moj zderzaczek S4 na tył takze też bede miał misz masz bo przod s4 mi nie leży, szukam tylko listew s4 w dobrej kasie. powodzenia !!
  24. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kur... a to taki placek jak w kadecie gsi ) nie obrażcie sie ale s4 ma charakter tył) wczoraj pod ikea w gdansku stanął ktos s4 przy moim i moj wygladał "nie rasowo" ..... W kazdym razie mam obydwa na stanie na dwie rurki , s4 z kpl pdc igła, s-line bez pdka i mysle mysle :mysli:
  25. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie do Was mam....... Jak założe s4 na tył a cały pakiet mam s-line to wiocha bedzie??? Pytam bo kurde tak mi sie podoba ten zderzak s4 tył, a znow przod s-line, wiem ze to moje auto i moge sobie robic co chce ale chciałbym zasięgnąć opini waszej......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.