Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 AWX] Work in progress...
co to za dziura na dole??? Popatrz u mnie w wątku tego nie ma Przeciełem na poł wzdłużnie ten plastik beżowy ale tak zeby zaczepy złapały i wlazł i jest jak powiedzmy ori !! Masz taki sam środek jak moj, myśle nad zmiana tego drewna, a jak tam szorowanie foteli??
-
B6 DIVISION
Panowie sprzedam zderzak tył s-line na dwie rury ideał, kolor czarny zwykły, lub zamienie na s4 z pdc, jak cos na pw walic AVANT
-
B6 DIVISION
oj tam oj tam :naughty: Grozisz mi :polew:
-
B6 DIVISION
Your Car Your Choice :good:
-
B6 DIVISION
a przod sie zgadza?? bo jak tak to tył domowić i oki a jak nie to lepiej to wywal i szukaj po nr, bo taka jak pisałem ci na pw jest tego w cholere bo b5 b6 b7 itp, niby to samo zawieszenie i pasuje ale cięzar inny i dlatego pozniej takie hocki klocki... dasz rade zaraz znajdziesz coś za pare zł na allegro bo mistrz jesteś w tym ale wiem ze to bardzo wkur... bo sie nameczyłeś i naczekałeś z tą zawiecha a na koniec efekt pupa.......... Chyba włożę teraz 1be na tył bedzie przód 64 a tył 65 i git. Niby tak ale to juz kombinacja, na przeczekanie oki ale na dłużej wolałbym np. JA wiedzie\c na czym stoje, tymbardziej ze to używka
-
B6 DIVISION
a przod sie zgadza?? bo jak tak to tył domowić i oki a jak nie to lepiej to wywal i szukaj po nr, bo taka jak pisałem ci na pw jest tego w cholere bo b5 b6 b7 itp, niby to samo zawieszenie i pasuje ale cięzar inny i dlatego pozniej takie hocki klocki... dasz rade zaraz znajdziesz coś za pare zł na allegro bo mistrz jesteś w tym ale wiem ze to bardzo wkur... bo sie nameczyłeś i naczekałeś z tą zawiecha a na koniec efekt d*pa..........
-
B6 DIVISION
sprawdzałeś numery h&r z tymi co u Bartsa w wątku??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Szczerze- pokazywałem foto wielu osobom (bo jestem "fanem" tego deloriana I kazdy mowił - WOW "myslałem ze do białego to tylko Black fele a tutaj wyglada to super także masz gust CHŁOPIE:)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony Serwis brzmi poważniej, zaufaj mi - studiowałem Marketing ))
-
[B6 AWX] Work in progress...
No Siemian wiadomo "audi market" także polecam :good: Udanych zakupów Życzy Siemian [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:38_________________________________________________ A zachodniopomorskim też jest specjalista :polew:
-
[B6 AWX] Work in progress...
pokazuje...w piątek wstawie foto a co do mgiełkowych sprysków...to wszystkie numery część są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0 - dysza spryskiwacza 5M0 955 985C 2 szt. 35 zł za szt. - adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt. - króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. (ale to raczej jest zbędne jeśli nie uszkodzisz swoich) i co to jest łączny koszt tych sprysków nic wiecej nie ma?? Gratuluje RNS-E ja po zmianie mam do tej pory uśmiech na twarzy jak wsiadam do autka daj znać w jakim czasie wymieniłeś NP. u mnie trwało to 3 godz, ale profii robotka opisana w moim watku troszke fotograficznie :naughty:
-
[B6 AWX] Work in progress...
pokazuje...w piątek wstawie foto a co do mgiełkowych sprysków...to wszystkie numery część są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0 - dysza spryskiwacza 5M0 955 985C 2 szt. 35 zł za szt. - adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt. - króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. (ale to raczej jest zbędne jeśli nie uszkodzisz swoich) :notworthy:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Białe bramy w metaliku.... Toż to burzuazja!!!! :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czyli firma zadziałała :good: należy Ci sie - życze powodzenia, przydałby nam się taki serwis w zachodniopomorkim, moze kiedyś powstanie sieciówka "BART_S SERWIS" :naughty:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dopiero zaczelismy o tym gadac a już jest na częsci Bartek pisz do dziadów to wbrew zasadom, no chyba ze sam zezwoliłeś
-
[B6 AWX] Work in progress...
poczytałem i pozdrawiam i czekam na efekt czyszczenia stołków!!! warto naprawde!! Co potrzebuje do sprysków mgiełkowych?? Rns-e jak najbardziej na TAK!! fajna sprawa!! Na fisie pokazuje ??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
takie samo jak ja tylko seria 150km rok 2003
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to jest tylko przy predkosci 70 km/h - 75km/h i wyłącznie w tej granicy, tzw. "uuuuuuuuu" mijasz granice cisza, jadac np 73 i puszczajac gaz, wycie jest cichsze przy ponownym wcisnieciu pedału gazu wzrasta dzwięk ale nie jest to jakies głośne, dla "uczulonych" tak jak ja wyczuwalne, to jest u kumpla i on poki mu nie zwrociłem uwagi to nawet nie słyszał
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Myśle ze z 50 k to i tak by nie odpłąciło tej roboty i gratów co?? ps.Czy delikatne wycie przy okreslonej prędkości moze byc wywołane wytarciem talerzy w tym miejscu w multi??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel ogarnęlem gazownie bez wymiany wtryskow i nowego softu, wstawił mi koleś jakis moduł ktory sam usuwa ten błąd o mieszance i lata, smiga wszystko gitara, pisze tutaj bo wiem ze walczyłeś u raggi nad tym wiec jak cos to służe pomocą!
-
B6 DIVISION
albo zamień się ze mną :gwizdanie: chcesz sie zamienić?? wal na pw co masz
-
B6 DIVISION
Sprzedaj s-line, i weź S4, mam 2 sztuki PODAJ CENE NA PW http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93747.0
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
nie- sama kiera a jestes zainteresowany?? bo własnie jestem na skraju podjecia decyzji czy nie wysłać ją do Raggi na obszycie w kolor twist
-
B6 DIVISION
Ja zamienie nowke s-line avant na dwie rury fifty fifty za s4 avant pdc lub bez
-
B6 DIVISION
a no tak nie doczytałem, dokładnie takk jak mowisz jest ciut za wysoko, ale ja nie rezygnuje, bo wiem jak pozniej jest sztywno. kazdy ma swoje upodobania, ja jakbym chciał cos tak niskiego kupiłbym jakąs coupe, a 1be tragedii nie ma