Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5

Przeróbka dekorów - Co wyrezac? 7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przeróbka dekorów - Co wyrezac?

    • Folia 3M srebry carbon
    • Baza biała perła+lakier bezb. połmat
    • Czarna perła wysoki połysk

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pomyślałem ze przydało by sie jakos zaprezentowac moje A4 wiec zaczynamy;)

20110426880.jpg

AUDI A4 AVANT 1.8T 150 + chip ale nie wiem dokladnie ile po nim jest,był w aucie a szwaben nie powiedzieli> w lutym hamowania....

Wyposażenie :

- Skora jasna

- Pakiet Chrom

- Felgi org 17" S-LINE

- Xsenon

- Podłokietniki

- Schowek na narty

- Zawieszenie S-LINE

- multitronik :shocked: <juz po remoncie;) chodzi rewelacyjnie --> Bart-s dzieki za rady

- Kiera trojramienna skora i zmiana biegow

- Szyberdach

- El. składane regulowane i grzane lusterka

- Cztery szyby w pradzie

Mody:

- Rns-e - ZROBIONE

- Felgi 18" S-LINE - ZROBIONE

- Dokładki zderzakow S-LINE - ZROBIONE

- Listwy progowe S4 - ZROBIONE <jakby ktos wyraził cheć zamienie na s-line>

- Kiera b7 MF + Łopatki - W TOKU --> dzieki Siemian

- Tempomat i pełen FIS - W TOKU --> dzieki Siemian

- Wywalenie kata

- DV od audi TT

- Lodówka

- Boczki tył z roletami

- CLH - W TOKU

- Czujniki tył

- Bose

- Lotka S-LINE

Zmiana zdjec w toku wlasnie Robie update

Opublikowano

dobra fura nie jest zle :)

p.s za***ista prezentacja szczegolnie ta 3 fotka jest dobra :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra fura nie jest zle :)

p.s za***ista prezentacja szczegolnie ta 3 fotka jest dobra :polew:

Pomału - klikneło mi sie wczesniej;)

Opublikowano

szkoda ze nie Q ale pokaz z zewnątrz ją :decayed:

Opublikowano

wszycy pokazuja najpierw z zewnatrz a kolega zaczał od srodka.. Pokaz co jest po(nad)macha :hi:

Opublikowano

podoba mi się takie wnętrze, ciężkie do utrzymania ale wygląda zacnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

koledzy jutro foto z zewnatrz;) brudna była to nie robiłem;)

mogłby mi ktos szybko na chlopski rozum wytłumaczyc zebym foty duze umiescił w tym watku- czyli zeby były odrazu w forum bez klikania do powiekszenia, wiem ze gdzies to jest na forum ale ja szybko łapie ;) wiec jakby ktos mogł w trzech słowach;)

Opublikowano

[.img]http://i tu link do fotki..[/img]

auto zapowiada się dobrze... sprawdz na hamowni czym predzej.. tez sie szykuje do takiego zapiegu + porogamik...

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Stolkien.... Mam pytanko jak to juz moj wlasny temat;) Turbo jak sie załączy świszczy ładnie, ciagnie super, ale taki dzwiek dziwny grrrrrr cos takiego , ktos mi powiedział ze zawor upustowy nadmiaru spalin, moje piersze turbo benzyna nic niby sie nie dzieje ale taki dzwiek denerwuje .. miał ktoś coś takiego?? robiłem rozrzad , zwrociłem uwage na turbo, niby wszystko oki ale ..... :hi:

Opublikowano

Spoko furka :good: fajny środek, tak więc bezawaryjności :hi:

Opublikowano

sympatyczna jasna salonka :good: jasny środeczek klasa :rolleyes:

Opublikowano

bardzo ładna :) pomaluj dokładki bo jakos strasznie sie rzucaja w oczy :) oraz zmien ramki rejestracji bo okropnie wygląda odłażący chrom

myślisz o ciemnych szybkach :)?

ps. środek w kremie.. super sprawa dla oka:)

Opublikowano

masz parcie na chrom :naughty: ale do obecnej już go więcej nie pchaj :cool1:

Opublikowano

Fajna widzialem ja na miescie kolo mojego domu stales przed pasami chyba problemy miales z ta skrzynia :wink4: ogolnie kozak:) tez bym chcial taka :slina:

Opublikowano
  • Autor

Kojarze Twoją a4;) a skrzynie juz zrobiłem, pamieam nawet tą sytuacje koło złotnika;) wtedy chyba na niemieckich blachach jeszcze była... jak bedziesz chciał kupic to sie zgadamy :hi: pozdrawiam

Opublikowano

w charzynie czesto cie widze:P a co do twojej a4 jedna jedna z najladnieszych a4 b6 na miesice ladnie sie prezetuje:P :naughty: szkoda tylko ze to manual i nie quattro:P :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie mozna miec wszystkiego;) trudno znalezc to co sie dokladnie chce, quattro załuje ale multi jak jest sprawna to naprawde frajda z jazdy, zaden manual nie zmieni tak szybko i delikatnie biegu :cool1: aha no i Twojaa4 takze ładnie zrobiona brakuje tylko zeby ja troszke ognizyc bo na 17 " stkach wysoko ciut

Opublikowano

fajna nie fajna teraz juz skasowalem fure 27grudnia w wartkowie koles mi wyjechal no i przyjebalem :angry: koles fruwal dachowal itp szkoda fury oczywiscie mojej ale nie moja wina czekam na odszkodawanie a jak na razie poruszam sie z trepcedesa:P a co do wyokosci czesto bywam na wsi i te drogi mi nie przeszkadza chocaz myslalem zeby opuscic troszke tyl

a jak bede robil fure to moze wpadne do ciebie na warsztat wyklepac kapcia:P heh

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wyslij foty na maila zobacze jak to wyglada... szkoda, dobrze ze wypłaca kase, pointruuje cie jak wyciagnac najwiecej[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:30_________________________________________________RNS-E zamontowany na klimatroniku od 1 din, mozolna robota... :disgust:

20110215784.jpg

20110215772.jpg

20110215775.jpg

20110215776.jpg

20110215778.jpg

20110215782.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.