-
B6 DIVISION
Siemka po banicji ej jest tu jakiś bieniek co ma mordę jak pieniek bo słyszałem, że fajnie gościu sprząta to może by mi chatę ogarnął przed świętami już wiecie dla kogo wymyśliłem nową kategorię vipa ...nie bieniek
-
B6 DIVISION
widać nie wszyscy....zdziwiony ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
powiedz mi jakie to słowo , które jest w słowniku języka polskiego ?
-
B6 DIVISION
Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna. a ponoć ryba psuje się od głowy kolego
-
B6 DIVISION
brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa kogo uraziłem się pytam panie wrc....?
-
B6 DIVISION
nic do nikogo nie mam , każdy powinien zaczynać osądzać innych będąc w porządku wobec siebie....chciałbym, żeby co nie którzy zauważyli, że forum tworzą ludzie a nie pseudo kukiełki co maja przerost ambicji nad treścią...
-
B6 DIVISION
Panowie i Panie przepraszam, że w tym wątku ale jako użytkownik forum od kilku lat do chwili obecnej nikogo nie oceniałem i nie właziłem w d*pę jak co niektórzy i z pełną świadomością o konsekwencjach wynikających z tego posta uważam , że dla zmotywowania co nie niektórych vipów powinna powstać nowa grupa.... vip mega c**jozzza , z pozdrowieniem dla tych którzy poczuli się urażeni nie będę się tłumaczył czemu i po co ale po prostu co niektórzy zrobili tu sobie prywatny folwark uważając się za lepszych od tkz. przeciętniaków....Pozdrawiam normalnych użytkowników forum
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kiedy coś robicie panowie ?
-
Mp3 na BNS 5.0
przez nero zawsze nagrywam i nie ma żadnego problemu
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
co tu się powtarzać
-
C5 Freak Biturbo+
Kajtek kupił ALT ?? sorry stary, ale tyle to ja nie wypije mało tego że nie ma takiej ilości alkoholu to w całym mieście tyle fety nie ma :polew: sory mef ale masz zaqrwiste audi
-
C5 Freak Biturbo+
muszę się wtrącić kaju ...niestety 2.5 tdii kupuje albo warjat albo idiota (pasujesz mi do tej pierwszej grupy ) ale kupić alt ...to juz lepiej mieć gnojowóz
-
[B6 AVB] piękna seryjny małysz :d
Wysil sie na parę fotek więcej i wnętrza też mam nadzieje, że to tylko słońce żle pada na przedni grill i nie ma tam nayebane taśmy z chromem bezawaryjności
-
C5 Freak Biturbo+
Mef jest git yebać system ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- jeszcze tylko te kominy wypuść i będzie malyna
Rafi78
Zbanowany
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta