Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka po banicji ej jest tu jakiś bieniek co ma mordę jak pieniek bo słyszałem, że fajnie gościu sprząta to może by mi chatę ogarnął przed świętami już wiecie dla kogo wymyśliłem nową kategorię vipa ...nie bieniek
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widać nie wszyscy....zdziwiony ?
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stara się chłopak
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiedz mi jakie to słowo , które jest w słowniku języka polskiego ?
  5. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna. a ponoć ryba psuje się od głowy kolego
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa kogo uraziłem się pytam panie wrc....?
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic do nikogo nie mam , każdy powinien zaczynać osądzać innych będąc w porządku wobec siebie....chciałbym, żeby co nie którzy zauważyli, że forum tworzą ludzie a nie pseudo kukiełki co maja przerost ambicji nad treścią...
  8. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie przepraszam, że w tym wątku ale jako użytkownik forum od kilku lat do chwili obecnej nikogo nie oceniałem i nie właziłem w d*pę jak co niektórzy i z pełną świadomością o konsekwencjach wynikających z tego posta uważam , że dla zmotywowania co nie niektórych vipów powinna powstać nowa grupa.... vip mega c**jozzza , z pozdrowieniem dla tych którzy poczuli się urażeni nie będę się tłumaczył czemu i po co ale po prostu co niektórzy zrobili tu sobie prywatny folwark uważając się za lepszych od tkz. przeciętniaków....Pozdrawiam normalnych użytkowników forum
  9. Kiedy coś robicie panowie ?
  10. przez nero zawsze nagrywam i nie ma żadnego problemu
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Kajtek kupił ALT ?? sorry stary, ale tyle to ja nie wypije mało tego że nie ma takiej ilości alkoholu to w całym mieście tyle fety nie ma :polew: sory mef ale masz zaqrwiste audi
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    muszę się wtrącić kaju ...niestety 2.5 tdii kupuje albo warjat albo idiota (pasujesz mi do tej pierwszej grupy ) ale kupić alt ...to juz lepiej mieć gnojowóz
  13. Wysil sie na parę fotek więcej i wnętrza też mam nadzieje, że to tylko słońce żle pada na przedni grill i nie ma tam nayebane taśmy z chromem bezawaryjności
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Mef jest git yebać system ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- jeszcze tylko te kominy wypuść i będzie malyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.