Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bigg6.jpg


Witajcie, jestem na forum od 2011, ale dopiero teraz zdecydowałem się zaprezentować swoje autko :a4fan:

Jest to moje pierwsze Audi, mam je od 2011 roku. Auto z 2003 roku 1.9 TDI AVF 130KM.
Auta szukałem prawie 5 miesięcy, wreszcie udało się, trafiła się w kolorze jakim chciałem, wszędzie ori lakier, bardzo zadbana w środku jak i na zewnątrz, historia serwisowa.
Początkowo miał być sedan, ale jak zobaczyłem Avanta na żywo, został Avant. Jedyny minus że bez Quattro :(

Z fabryki wyjechała z wyposażeniem:
- pakiet zima (podgrzewane lusterka, spryskiwacze, zamek)
- pakiet chrom i połysk (błyszczące słupki)
- podgrzewane fotele :banan:
- skórzana kierownica, ręczny, gałka
- podłokietnik podświetlany
- prawie pełny pakiet oświetlenia
- nagłośnienie Audi Concert 9 głośników + sub
- schowek na kluczyk
- wyłącznik airbaga pasażera
- tylna kanapa z dziurą na narty
- uchwyt na telefon i zestaw głośnomówiący
- mocowania na foteliki ISOFIX

jednym słowem nie było za bogato, ale nie było tragedii :wink:

Początkowo plany były skromne. Wszystko zmieniło się po spotkaniach na spotach. Ostatecznie w planach jest pełny pakiet S-line wewnętrzny, oraz zewnętrzny.
Szczególne podziękowania dla kolegów ostasmarcinek oraz domin79 którzy to zarazili mnie chorobą i bardzo pomagają w modzeniu :drinks:

Co zostało zrobione: :decayed:
- wymiana wycieraczek na Aero 09.2011
- tempomat 03.2012
- pełny FIS 03.2012
- ramki klubowe 03.2012
- podłokietnik skórzany podświetlany 05.2012
- wymiana foteli, boczków na półskóry + materiał Speed S-line B7 z regulacją lędzwi, podgrzewane, mcdonald, siateczki w oparciach 05.2012
- kontrola zapięcia pasów 07.2012
- felgi S-line 17' na lato, zima alu 15'
- montaż RNS-E, przejście na 2 DIN 07.2012
- BOSE stage I 07.2012
- Bluetooth z końcówką S 08.2012
- podświetlane szufladki z chromem 08.2012
- listwy szczotkowane aluminium 1NK B7 09.2012
- siateczka w bagażniku 09.2012
- ściema szybek 09.2012
- usunięcie znaczków z tylnej klapy 09.2012
- pikowana gałeczka S-line 10.2012
- kolorowe zegary 11.2012
- uzupełnienie do pełnego pakietu światło 01.2013
- kompletna czarna podsufitka S-line z pakietem światło 01.2013
- Bixy z soczewką B8, przetwornice Koito :banan:01.2013
- przejście na MCE High, CLH, włącznik AUTO, DRL 30%, lustereczko czarne fotochrom B6 z kompasem :slina:01.2013
- lusterka zewnętrzne fotochromatyczne, podgrzewane, elektrycznie składane, pamięci, wkłady z B7 01.2013
- montaż ori ledowego podświetlenia tablicy 01.2013
- ledy w oświetleniu pozycyjnych 01.2013
- blendy BOSE 04.2013
- listwy progowe wewnętrzne S-line B6 i zakończenie projektu wewnętrznego S-line 05.2013
- montaż elektrycznych szyb z tyłu 05.2013
- tunel 2 DIN bez uchwytu na telefon z B7 05.2013
- panel sterowania zegarami 05.2013
- znaczki S-line 05.2013
- tylna wycieraczka z Q5 06.2013
- program na 170KM, dzięki spanky :decayed:07.2013
- zegarek radiowy 08.2013
- schowek z lodówką, pod zmieniarkę, z AirBag Off 09.2013
- listwy zewnętrzne S-line 09.2013
- malowanie dokładek 09.2013
- przedni zderzak S-line pod spryski, PDC :kox:09.2013
- tylny zderzak pod PDC i 2 rurki 09.2013
- wydech z 2.5 TDI na dwie rurki + końcówki dekoracyjne Ulter 90mm 10.2013
- obniżenie zawieszenia, sprężyny 1BV S-line + twardszy stabilizator przód RS4 10.2013
- montaż spryskiwaczy reflektorów i czujnika poziomu płynu 10.2013
- zmieniarka 6cd w schowek 10.2013
- montaż PDC przód i tył 10.2013
- lotka S-line 11.2013
- oryginalny kompresor 12.2013
- przyjęcie do Divisionu B6, naklejki na aucie 12.2013
- montaż samopoziomowania świateł 12.2013
- nakładki na pedały RS4 01.2014
- boczki w skórze wersja USA z dodatkowymi przyciskami pasażera 01.2014
- montaż panelu z otwieraniem klapy z wewnątrz 02.2014
- mocowania bagażnika w chromie 02.2014
- gałka RS4 02.2014
- listwy zewnętrze S4 02.2014
- fotele S-line pół skóry Speed B7 w pełnej elektryce ze schowkami, siateczkami, grzane, pakiet światło 03.2014
- ambiente w tylnej lampce 05.2014
- kierownica multifunkcyjna S-line TT ścięta 05.2014
- nowe felgi 18 z Audi A5, ET29 06.2014
- montaż pamięci fotela kierowcy 07.2014
- zderzak tylny S4 PDC 09.2014
- montaż oryginalnego webasto, z pełnym sterowaniem z FIS i pilota 11.2014
- montaż spryskiwaczy mgiełkowych 01.2015
- montaż Servotronic, najnowszy model z Exeo 04.2015
- grill w maskę S4 black 04.2015
- montaż układu kontroli ciśnienia kół 06.2015
- montaż modułów do automatycznego składania/rozkładania lusterek 06.2015
- wymiana lamp bixenon na nówki 2014r produkcji :D07.2015
- większe hamulce 320/288 07.2016
- komplet stabilizatorów RS4 07.2016
- sprężyny obniżające Eibach Pro Kit -30mm 07.2016

Rzeczy eksploatacyjne:
- wymiana termostatu
- wymiana aku
- wymiana łożyska
- regularne wymiany filtrów i płynów
- wymiana kompletu rozrządu

Plany:
- może coś jeszcze wymyślę :)

Kilka fotek:


bigg6.jpg

d1gw.jpg

Wnętrze:

r5d8.jpg

sgqo.jpg

Lodóweczka :)

xeog.jpg

jz10.jpg

r7nr.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

no nareszcie:banan::banan: zacna fura a plany koksik:kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Prawie bliźniaczka z moją :thumbup1: będziemy śledzić wątek :naughty: co do podziękowań dla tych dwóch mega rezaczy co Cie zarazili to faktycznie ciężko znaleźć tak życzliwych ludzi :wink:

Opublikowano

ładna :decayed: widzę ze mody w bardzo dobrym kierunku, oby tak dalej :wink:

Opublikowano
ładna :decayed: widzę ze mody w bardzo dobrym kierunku, oby tak dalej :wink:

Jam ka takich prowaderów to i mody w dobrym kierunku :decayed:

No Karol zdrowiuśko :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie :decayed:

Opublikowano

muszę kiedy podjechać i obczaić na żywca na spocie u Dońka...ale fura konkret :decayed:

Opublikowano

zgrabny środeczek :naughty: będę śledził wątek bo podobna do mojej ;)

Opublikowano

no ładna bestia i widze że bedzie na bogato...a mówią że kryzys w kraju:wink:

Opublikowano

o końcu świata też mówili :decayed:

Furka Nice a plany :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ładna bestia i widze że bedzie na bogato...a mówią że kryzys w kraju:wink:

nie zamierzam auta prędko sprzedawać :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

odebrałem graty z ASO, ledy, oraz rączka pod wszystkie elektryczne szyby i składane lusterka :decayed:

asol.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Ty lepiej pokaż jak Twój pokój wygląda w gratach :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: oj tylko podsufitka rzuca się w oczy :kox:
Opublikowano

Się wrzuci jak zdrowie złapie za uszy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Luzik Marcinku nic nie goni, zdrowiej :gicior:

Opublikowano

ile cie kosztowała ta rączka na drzwi?

Opublikowano
  • Autor

70zł z groszami

Opublikowano

ale paskuda :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: i planu po wuju :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ale poważnie to fajne autko i mody i plany- Biggman :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: - jak Tomi mówił mi kiedyś znajomość z Domine79 motywuje do modów :doh::polew:

Opublikowano

kurde to dobrze że nie mieszkam w waszej okolicy i nie znam osobiście Domina....bo żona to już na pewno wywaliła by mnie z domu:polew:

Opublikowano

oo a ile już rozwodów było przez niego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.