Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja tą blendę dokupiłem , diode też ale okazało sie że nie mam do tego instalacji, mam nadzieje że do wiosny taki jeden mistrz mi je zrobi :grin:

który to:grin:

Karol jeśli moja Aga ma w sobote wolne to rezamy MCE:decayed:

dobra Mistrzu :decayed::banan:

Opublikowano
ja tą blendę dokupiłem , diode też ale okazało sie że nie mam do tego instalacji, mam nadzieje że do wiosny taki jeden mistrz mi je zrobi :grin:

który to:grin:

Karol jeśli moja Aga ma w sobote wolne to rezamy MCE:decayed:

dobra Mistrzu :decayed::banan:

no i wyrezane:naughty: Karol dawaj foty:grin:

Opublikowano

Nie ma fot :grin:

Opublikowano
Nie ma fot :grin:

coś tam wczoraj pstrykał:grin:

Opublikowano

Grubo jedziesz:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Grubo jedziesz:whistling:

staram się :wink:

Kilka fotek udało się cyknąć :decayed:

Dzięki domin79 za rezanko, jak zawsze profi robota :good:

Udało się zrobić MCE High, Auto włącznik, CLH, lustereczko fotochrom :banan:

rezanko21.jpg

Kierownik się załapał na foto :decayed:

rezanko22.jpg

rezanko23.jpg

wlacznik.jpg

lusterkoq.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

nice :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Rezaj przełącznik na chromowany!

Opublikowano
  • Autor

oki pomyśli się :wink:

Opublikowano

Trochę babrania jest, ale efekt przy alu listwach i chromowanych przełącznikach szyb robi robotę.

Opublikowano

a miałem tam być a musiał mi piec wy***ać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze się nadarzy okazja :wink:

Opublikowano

no jak był Domin to jak może być jak nie grubo!!

Graty!! :kox::kox:

Opublikowano

ładny jest ten włącznik z auto :kox::decayed:

Opublikowano
ładny jest ten włącznik z auto :kox::decayed:

jak i całe autko , Karol trafił naprawde fajną sztuke :ok2::ok2: będzie co rezać:decayed:

Opublikowano

Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:

w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:

Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:

Opublikowano
Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:
powoli powoli kupuję :banan:
Opublikowano

garage wypasiony naprawde , dopiero miałbym rezania:kox: ale nic na wiosne coś zapewne postawie:decayed:

Opublikowano
Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:
powoli powoli kupuję :banan:

i w końcu sensownie gadasz :naughty::wink: bierz przykład z Karola - pół roku fura u niego a już parę tysi pękło w mody :kox: ale tak swoją drogą to nieuleczalna choroba niestety, a jeszcze przy znajomości z dominem, szkoda gadać :facepalm:

:decayed:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

garage wypasiony naprawde , dopiero miałbym rezania:kox: ale nic na wiosne coś zapewne postawie:decayed:

czyżbyś planował pozbyć się Agi :eusathink::grin:

Opublikowano

Każdy tylko na Domina narzeka a bez niego byśta latali golasami a tylko narzekacie że to wszystko przez niego :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.