Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

ja tą blendę dokupiłem , diode też ale okazało sie że nie mam do tego instalacji, mam nadzieje że do wiosny taki jeden mistrz mi je zrobi :grin:

który to:grin:

Karol jeśli moja Aga ma w sobote wolne to rezamy MCE:decayed:

dobra Mistrzu :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tą blendę dokupiłem , diode też ale okazało sie że nie mam do tego instalacji, mam nadzieje że do wiosny taki jeden mistrz mi je zrobi :grin:

który to:grin:

Karol jeśli moja Aga ma w sobote wolne to rezamy MCE:decayed:

dobra Mistrzu :decayed::banan:

no i wyrezane:naughty: Karol dawaj foty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo jedziesz:whistling:

staram się :wink:

Kilka fotek udało się cyknąć :decayed:

Dzięki domin79 za rezanko, jak zawsze profi robota :good:

Udało się zrobić MCE High, Auto włącznik, CLH, lustereczko fotochrom :banan:

rezanko21.jpg

Kierownik się załapał na foto :decayed:

rezanko22.jpg

rezanko23.jpg

wlacznik.jpg

lusterkoq.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę babrania jest, ale efekt przy alu listwach i chromowanych przełącznikach szyb robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny jest ten włącznik z auto :kox::decayed:

jak i całe autko , Karol trafił naprawde fajną sztuke :ok2::ok2: będzie co rezać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:

w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:

Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:
powoli powoli kupuję :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garage wypasiony naprawde , dopiero miałbym rezania:kox: ale nic na wiosne coś zapewne postawie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:
powoli powoli kupuję :banan:

i w końcu sensownie gadasz :naughty::wink: bierz przykład z Karola - pół roku fura u niego a już parę tysi pękło w mody :kox: ale tak swoją drogą to nieuleczalna choroba niestety, a jeszcze przy znajomości z dominem, szkoda gadać :facepalm:

:decayed:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

garage wypasiony naprawde , dopiero miałbym rezania:kox: ale nic na wiosne coś zapewne postawie:decayed:

czyżbyś planował pozbyć się Agi :eusathink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tylko na Domina narzeka a bez niego byśta latali golasami a tylko narzekacie że to wszystko przez niego :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...