Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biggman

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez biggman

  1. Z tego co pamiętam dowolny z początkiem numeru 8E0, reszta to kwestia kodowania diesel/benzyna itp.
  2. Na włączonym silniku powinno się odpowietrzyć, ewentualnie pościskaj rękami przewody wodne żeby powietrze powypychać.
  3. Wygląda na rozpylacz do wymiany. Do kupienia w Volvo numer 3731100
  4. może przycisk nie odbija i jest cały czas wciśnięty, wtedy będą takie objawy
  5. Godzina nie ma znaczenia, sygnał potrafi złapać o każdej godzinie
  6. Może to jakieś piny konfiguracyjne, w RNS-E powinny być rozlutowane
  7. Według licznika powinna się włączyć o 14.30 na 15minut, ale też widzę że już miga że jest włączona. Powyłączaj, ustaw i powinna zadziałać
  8. Nie mam vcds pod ręką czyli kodowanie modułu kontroli ciśnienia xxx2424 pod ciśnienie 2.4bar ? A jak ten błąd wyskakuje na liczniku to w vcds licznika, modułu ciśnienia nie ma żadnego błędu?
  9. Kodowanie ustawiłeś pod ciśnienie opon i zrobiona adaptacja w menu licznika?
  10. biggman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powoli już nic nie da się kupić w ASO do B6 niestety
  11. biggman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pin 2 szaro/niebieski
  12. Dokładnie, liczniki z końca produkcji powinny pasować
  13. To fajnie słyszeć że koledzy też zostawiacie B6 na pamiątkę wiem że pewnie ciężko będzie się powstrzymać żeby czegoś nie dołożyć w nowym aucie, zobaczymy, na tą chwilę to jeszcze nie mam pojęcia co kupić
  14. Obiecałem sobie że kolejnego auta nie modzę, jedynie co to felgi będę zmieniał ale się zobaczy jak to wyjdzie. Z tym parkowaniem też tak mam że staram się stawać w najmniej narażonym miejscu
  15. Dwa i pół roku się tu nic nie działo Autko ma się dobrze, dostało też zapewnienie że nie zostanie sprzedane, i będzie co najwyżej pełnić rolę auta weekendowego. Muszę pomyśleć nad jakimś nowym daily, ile można jeździć B6tką W ostatnim czasie z modów przerobiłem lampy Bixenon z soczewkami B8 na BiLedy, światła już jest teraz w opór Podziękowania dla @kamil-vag za adapterki dzięki którym montaż jest praktycznie p&p i za pomoc w doborze soczewek
  16. A ja się wyłamię i powiem Kamil nie sprzedawaj, za rok będziesz znów szukał B6 i od nowa robił, znam już takie przypadki
  17. @Fido zbiórka jest na siepomaga.pl więc raczej zweryfikowana. @arturo2000 Poszło, zdrówka
  18. Zadziała, co więcej możesz dać plus i minus z aku na 2piny i nie trzeba wkładać do auta
  19. W B6 niestety licznik musi być z ikonką TPMS, samo kodowanie nie wystarczy. Wiem z własnego doświadczenia bo musiałem licznik specjalnie zmieniać
  20. Fabrycznie do 1.9 szły poziome webasta. Pompka dostaje sygnał impulsowy, nie sprawdza się jej podając ciągłe 12v
  21. Ciekawe czy po podłączeniu linii K dało by się wejść w ten sterownik vcdsem, jak ktoś montuje niech podłączy na próbę
  22. Ramka i przyciski są inne, tzn. takie same ale z wersją cabrio. Do sedana i avanta nie pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.