Treść opublikowana przez biggman
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Z tego co pamiętam dowolny z początkiem numeru 8E0, reszta to kwestia kodowania diesel/benzyna itp.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Na włączonym silniku powinno się odpowietrzyć, ewentualnie pościskaj rękami przewody wodne żeby powietrze powypychać.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Wygląda na rozpylacz do wymiany. Do kupienia w Volvo numer 3731100
-
[ALL B7] RNS-E zawiesiło się
może przycisk nie odbija i jest cały czas wciśnięty, wtedy będą takie objawy
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Godzina nie ma znaczenia, sygnał potrafi złapać o każdej godzinie
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Bardzo dobra decyzja
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
Może to jakieś piny konfiguracyjne, w RNS-E powinny być rozlutowane
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Według licznika powinna się włączyć o 14.30 na 15minut, ale też widzę że już miga że jest włączona. Powyłączaj, ustaw i powinna zadziałać
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Nie mam vcds pod ręką czyli kodowanie modułu kontroli ciśnienia xxx2424 pod ciśnienie 2.4bar ? A jak ten błąd wyskakuje na liczniku to w vcds licznika, modułu ciśnienia nie ma żadnego błędu?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Kodowanie ustawiłeś pod ciśnienie opon i zrobiona adaptacja w menu licznika?
-
B6 DIVISION
Powoli już nic nie da się kupić w ASO do B6 niestety
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Zimne luty, powinien świecić cały czas
-
B6 DIVISION
Pin 2 szaro/niebieski
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Dokładnie, liczniki z końca produkcji powinny pasować
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
To fajnie słyszeć że koledzy też zostawiacie B6 na pamiątkę wiem że pewnie ciężko będzie się powstrzymać żeby czegoś nie dołożyć w nowym aucie, zobaczymy, na tą chwilę to jeszcze nie mam pojęcia co kupić
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Obiecałem sobie że kolejnego auta nie modzę, jedynie co to felgi będę zmieniał ale się zobaczy jak to wyjdzie. Z tym parkowaniem też tak mam że staram się stawać w najmniej narażonym miejscu
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Dwa i pół roku się tu nic nie działo Autko ma się dobrze, dostało też zapewnienie że nie zostanie sprzedane, i będzie co najwyżej pełnić rolę auta weekendowego. Muszę pomyśleć nad jakimś nowym daily, ile można jeździć B6tką W ostatnim czasie z modów przerobiłem lampy Bixenon z soczewkami B8 na BiLedy, światła już jest teraz w opór Podziękowania dla @kamil-vag za adapterki dzięki którym montaż jest praktycznie p&p i za pomoc w doborze soczewek
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Będzie pasować
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A ja się wyłamię i powiem Kamil nie sprzedawaj, za rok będziesz znów szukał B6 i od nowa robił, znam już takie przypadki
-
Proszę o pomoc w zbiórce na oczy mojej wnuczki.
@Fido zbiórka jest na siepomaga.pl więc raczej zweryfikowana. @arturo2000 Poszło, zdrówka
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Zadziała, co więcej możesz dać plus i minus z aku na 2piny i nie trzeba wkładać do auta
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
W B6 niestety licznik musi być z ikonką TPMS, samo kodowanie nie wystarczy. Wiem z własnego doświadczenia bo musiałem licznik specjalnie zmieniać
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Fabrycznie do 1.9 szły poziome webasta. Pompka dostaje sygnał impulsowy, nie sprawdza się jej podając ciągłe 12v
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Ciekawe czy po podłączeniu linii K dało by się wejść w ten sterownik vcdsem, jak ktoś montuje niech podłączy na próbę
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Ramka i przyciski są inne, tzn. takie same ale z wersją cabrio. Do sedana i avanta nie pasuje