Jump to content
88 88
Nosb

B6 DIVISION

Recommended Posts

lnu84vag.jpg

B6 DIVISION to grupa miłośników Audi A4 B6, każdy w naszym klubie który posiada B6 może należeć do tej grupy, a jeśli uważasz że twój samochód zasługuje na szczególne wyróżnienie wyślij do nas zgłoszenie. Aby twój samochód był na liście wyróżnionych projektów musi spełniać odpowiednie warunki : 

-
AUDI A4 (S4) B6, które nie jest serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

- posiadanie tematu w Dziale Moja A4 - Audi A4 B6

- dokładny opis wyposażenia autka z modyfikacjami i fotkami

- plany modów

- ogólna aprobata komisji B6 DIVISION

- wysłanie zgłoszenia na adres [email protected], ze zdjęciami auta (które ma być w miniaturce w rozmiarze 200x134), linkiem do tematu oraz nick z forum w temacie!

STRONA na FACEBOOKU :

https://www.facebook.com/B6-Division-167848823329843/info/?tab=page_info&edited=start_info

Instagram:

#B6Division A4KP

PAKIETY AUDI A4 B6 :

http://www.a4mods.com/library/bodykits/index.php

Skład DIVISIONU

Przydatne linki:

ETKA ONLINE
etkaLogo.jpg NACIĄG OPONY 1236413_10151777213233563_542319198_a.jp KALKULATOR ETSchowek01.jpg CENY ASO 0096.jpg

CHARAKTERYSTYKA ORI FELG audi_logo.jpg NAPRAWA FIS fis.jpg VAG - LOG logo.jpg

KLUCZE I NAKRĘTKI GWINT gav_zlacze_nypel_gwint_stozkowy_gv_1272. KODY LAKIERÓW ikona.jpg KODOWANIE KLUCZYKÓW ban-ber_zps997ae704.jpg

TABLICE O WYMIARACH USA tablica_zps0f6913cd.jpg

TABELA SZEROKOŚCI OPON I FELG py41VAt.jpg KODY BŁĘDÓW TsrvPYY.jpg

ja jestem Wice. Bo oczywiście liczy się kolejność zgłoszeń. :):evil::hi:

:hi: - witam Pana samozwańczego prezesa - ja jestem za :good: - to ja skarbnikiem? :gwizdanie:

jeżeli każdy pomysł wydaje Ci się genialny to dopij wódkę i połóż się spać... ;)

Buba wal sie i wynocha do siebie :polew::wink4:

Noo to widze ze sie chyba przyjmie :) Znajde chwile skopiuje od Ive pierwszy watek tylko pozmieniam co trzeba na b6 zeby plagiatu nie bylo :polew: I jakiegos zielonego o podwieszenie by trzeba poprosic ;)

to co? - zarządze jakąś pierwszą składkę na wejście- tak żeby utrzymać biuro prezesa.. :naughty:

jeżeli każdy pomysł wydaje Ci się genialny to dopij wódkę i połóż się spać... ;)

Nosb najpierw pokaż to B6 bo nie wiadomo czy warto gadać z samozwańcem :tongue4:

haha ;) Na razie to chociaz furer umyje bo o klepaniu nie mysle poki co :wink4:

Kij ze skladka trzeba wymyslic nazwe podklubu :) Zeby nie gapic chamsko :D Jakies przeblyski ?

Cineksik no wiesz co ? Watpisz we mnie ? Na start nieglupio wyposazona wiec juz cos :decayed: a reszta spokojnie :) Zreszta prezesz to prezes i nie musi miec super bo mial pomysl :decayed:

ujdzie, aż takiego festynu nie ma :decayed: , także zostałeś samozwańcem :cool1:

To masz w pochwale za zaslugi przyjety pomysl na nazwe :kox:

Nazwa pasuje ... Lagodna acz stanowcza... :polew: No sprztam sprzatam :decayed: WLasnie upchalem pionka i wzmak na szafe ;)

Kto rzuci linkiem do przerobki 1 na 2 din ? :) Nie chce ktos wzmaka i suba do bose ? Mozliwe ze i glosniko :decayed: Tylko to za jakis czas :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:31_________________________________________________Zaleczeq ten twoj avatar jest hmmm.... hipnotyzujacy :decayed:

pewnie ze fajny pomysl stworzenia :)

B6 DIVISION

MONTAŻ NAWIGACJI KONWERSJE MIB MMI 3G 3G+ PL MENU LEKTOR USA EU       

Dobra to jako prezesz co miesiac rzadam od podklubowiczow wplat po 5 zl od lebka na mody w mojej furce :polew:

Zaleczeq ten twoj avatar jest hmmm.... hipnotyzujacy :decayed:

wiem i musze pilnowac bo panowie moderatorzy mi go usuwaja ale sie nie daje :decayed:

Nosb a co bedziesz rezał Bi turbo :decayed::naughty:

Dobra to jako prezesz co miesiac rzadam od podklubowiczow wplat po 5 zl od lebka na mody w mojej furce :polew:

- to może ja podam nr konta... :polew: :polew: :polew:

- to może ja podam nr konta... :polew: :polew: :polew:

Swoj czy Nosba znasz na pamiec :polew: :polew: :polew:

- a to nie ten sam numer??? :gwizdanie: :naughty: - no przecież ktoś musi prowadzić finanse - nie będziemy przecież obarczać prezesa takimi przyziemnymi sprawami jak kasa - wizjonerzy nie mają do tego głowy... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:42_________________________________________________

...+ VAT... - jak widzicie ktoś musi się zając finansami :tongue4:

dobrze ze Poziek nie ma juz B6 bo on jest ksiegowym to bysmy mu wpałcili i ujjj tyle tych pieniedzy bysmy widzieli :decayed::polew:

:D Rejony ogarniete wstepnie :) Bitwa trwa :) Bi turbo to na pewno... I to neidlugo... Tylko ze to 2,7 troche przymalo :mysli:

Stolkien , wywal to logo klubu i zmień czcionke na jakąś wojskową to będzie fajniej :good:

Stona zdolna pier%^&ona :polew:

Moze byc ale lepiej by wygladalo nizsze a szersze :P

Właśnie zauważyłem że w regulaminie nie ma żadnego punktu którego bym nie spełniał, :tongue4: więc zaprawdę mogę poczuć się członkiem B6 DIVISION? :hi:

Zrobie w poniedzialek jakies logo :cool1:

'03 B6 2,7 V6 BiTurbo 485PS 600NM :)

'08 e61 530d 275PS 600NM ;)

tylko teraz sie nie pobijcie o numerki

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

no faktycznie... w B5 mozecie AŻ zmienic fele i zderzaki :kox: bo elektroniki, czy gadzetow to tam nie bylo :polew:

'03 B6 2,7 V6 BiTurbo 485PS 600NM :)

'08 e61 530d 275PS 600NM ;)

no faktycznie... w B5 mozecie AŻ zmienic fele i zderzaki :kox: bo elektroniki, czy gadzetow to tam nie bylo :polew:

jeden gadzet masz pod maska :gwizdanie:

Do czasu powstania regulaminu niech bedzie :wink4: Nie grysc sie krawaty i esowicze :polew: A serio to pewnie podobnie jak w B5 bym to widzial :) Kazdy chetny dostanie sie na liste pod warunkiem posiadania watku w moja A4 + jesli auto nie bedzie jakas przetotalna seria :) (nie dotyczy prezesa na razie :polew: )