B6 DIVISION

Recommended Posts

B6 DIVISION to grupa miłośników Audi A4 B6, każdy w naszym klubie który posiada B6 może należeć do tej grupy, a jeśli uważasz że twój samochód zasługuje na szczególne wyróżnienie wyślij do nas zgłoszenie. Aby twój samochód był na liście wyróżnionych projektów musi spełniać odpowiednie warunki :

-
AUDI A4 (S4) B6, które nie jest serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

- posiadanie tematu w Dziale Moja A4 - Audi A4 B6

- dokładny opis wyposażenia autka z modyfikacjami i fotkami

- plany modów

- ogólna aprobata komisji B6 DIVISION

- wysłanie zgłoszenia na adres [email protected], ze zdjęciami auta (które ma być w miniaturce w rozmiarze 200x134), linkiem do tematu oraz nick z forum w temacie!

• Replies 85.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top Posters In This Topic

Buba wal sie i wynocha do siebie :polew::wink4:

Noo to widze ze sie chyba przyjmie :) Znajde chwile skopiuje od Ive pierwszy watek tylko pozmieniam co trzeba na b6 zeby plagiatu nie bylo :polew: I jakiegos zielonego o podwieszenie by trzeba poprosic ;)

Share on other sites

haha ;) Na razie to chociaz furer umyje bo o klepaniu nie mysle poki co :wink4:

Kij ze skladka trzeba wymyslic nazwe podklubu :) Zeby nie gapic chamsko :D Jakies przeblyski ?

Cineksik no wiesz co ? Watpisz we mnie ? Na start nieglupio wyposazona wiec juz cos :decayed: a reszta spokojnie :) Zreszta prezesz to prezes i nie musi miec super bo mial pomysl :decayed:

Share on other sites

To masz w pochwale za zaslugi przyjety pomysl na nazwe :kox:

Share on other sites

Nazwa pasuje ... Lagodna acz stanowcza... :polew: No sprztam sprzatam :decayed: WLasnie upchalem pionka i wzmak na szafe ;)

Kto rzuci linkiem do przerobki 1 na 2 din ? :) Nie chce ktos wzmaka i suba do bose ? Mozliwe ze i glosniko :decayed: Tylko to za jakis czas :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:31_________________________________________________Zaleczeq ten twoj avatar jest hmmm.... hipnotyzujacy :decayed:

Share on other sites

Dobra to jako prezesz co miesiac rzadam od podklubowiczow wplat po 5 zl od lebka na mody w mojej furce :polew:

Share on other sites

Zaleczeq ten twoj avatar jest hmmm.... hipnotyzujacy :decayed:

wiem i musze pilnowac bo panowie moderatorzy mi go usuwaja ale sie nie daje :decayed:

Nosb a co bedziesz rezał Bi turbo :decayed::naughty:

Share on other sites

- to może ja podam nr konta... :polew: :polew: :polew:

Swoj czy Nosba znasz na pamiec :polew: :polew: :polew:

Share on other sites

- a to nie ten sam numer??? :gwizdanie: :naughty: - no przecież ktoś musi prowadzić finanse - nie będziemy przecież obarczać prezesa takimi przyziemnymi sprawami jak kasa - wizjonerzy nie mają do tego głowy... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:42_________________________________________________

...+ VAT... - jak widzicie ktoś musi się zając finansami :tongue4:

Share on other sites

dobrze ze Poziek nie ma juz B6 bo on jest ksiegowym to bysmy mu wpałcili i ujjj tyle tych pieniedzy bysmy widzieli :decayed::polew:

Share on other sites
:D Rejony ogarniete wstepnie :) Bitwa trwa :) Bi turbo to na pewno... I to neidlugo... Tylko ze to 2,7 troche przymalo :mysli:
Share on other sites

Stolkien , wywal to logo klubu i zmień czcionke na jakąś wojskową to będzie fajniej :good:

Share on other sites

tylko teraz sie nie pobijcie o numerki

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

Share on other sites

no faktycznie... w B5 mozecie AŻ zmienic fele i zderzaki :kox: bo elektroniki, czy gadzetow to tam nie bylo :polew:

Share on other sites

jeden gadzet masz pod maska :gwizdanie:

Share on other sites

Do czasu powstania regulaminu niech bedzie :wink4: Nie grysc sie krawaty i esowicze :polew: A serio to pewnie podobnie jak w B5 bym to widzial :) Kazdy chetny dostanie sie na liste pod warunkiem posiadania watku w moja A4 + jesli auto nie bedzie jakas przetotalna seria :) (nie dotyczy prezesa na razie :polew: )

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.