Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. polac Mu;) dzieki za zyczenia chłopaki!! echhhhh - drobiażdżek... :gwizdanie: - a tak z innej beczki...- oglądałeś może to moje zawieszenie s-line'owe -byłeś u Tomka???
  2. ...ale w czym problem? -wsadzasz kluczyk w stacyjkę - przekręcasz...- jak odpali to znaczy że jest z -jak nie...- wiadomo... - auto co prawda Ci się zblokuje ale wystarczy odłączyć akumulator na 15 minut i podłączyć spowrotem - błąd się skasuje i możesz jechać - a co do kluczyków już wiesz który jest który...- pamiętaj - nie mniej niż 15 minut- sprawdzone! :gwizdanie:
  3. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oglądnij sobie propozycje Ultera - wykonane dokładnie z dobrych materiałów - mam założone 2 lata - nic złego się z nimi nie dzieje... : http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single N1-90RS - te mam założone - moim zdaniem dobrze wyglądają - bałem się że będą za duże ale na aucie jest OK
  4. no ale tn4 to sa chyba mocniejsze to juz z wygladu widac - może są trochę mocniej zbudowane , ale moje to 19" ,a Ty chcesz 17"...
  5. jeżdże od 2 sezonów na TN4 19" - zaliczyłem kilka dziur...- nic sie nie stało - polecam
  6. A właśnie - Topor - oglądałeś te moje springi? - byłeś u Tomka?
  7. - chyba nie znasz Karolka - zawsze jest coś do wyrezania...
  8. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: hehehehehe - psycho rulezzzzzzz - trzeba oprócz zielonych i żółtych stworzyć stanowisko rezydujących psychoterapeutów od uzależnień - kolor do uzgodnienia... :naughty:
  9. miałem kilkanaście różnych telefonów - od czasu jak kupiłem iphona nie wyobrażam sobie innego :gwizdanie:
  10. olej w skrzyni biegów... - co ma do tego fakt czy silnik jest zgaszony czy odpalony???
  11. olej w skrzyni trzeba wymienić :gwizdanie:
  12. 6,0l-6,2l :gwizdanie:
  13. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wielkie dzięki
  14. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    -mój nie ma literki A pierwszy ma numer 8EO820043H drugi ma numer 8EO820043 -jakie są rónice?
  15. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no dobra - to do czego doszliśmy??? - :gwizdanie: - zapytam inaczej - co oznacza literka H na końcu symbolu cęści?
  16. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    -no tak tylko , że w B7 panel wygląda identycznie a po wsadzeniu do B6 ogrzewanie tylnej szyby jednak nie działa...
  17. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no dobra... -a działać będzie wszystko poprawnie?
  18. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też bym nie kupował... - to ja sprzedaje ten z 2002 a koleś ma B6 z 2001 i chce wymienić na mój (ten mój się trzyma) no i obiecałem mu że się dowiem czy mój (ten z H) będzie pasował do jego auta...
  19. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie... - wie któryś może czy panel climatronica o numerze 8EO820043 (B6 z 2001) można wymienić z panelem 8EO820043H (B6 z 2002) - co oznacza literka H na końcu???
  20. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam w swoim grzane lusterka i grzane spryski ale nie mam podgrzewanych foteli - widocznie można było zamawiać auta z niepełnym pakietem...
  21. krotki odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    f*ck...
  22. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jutro panowie? -może dam rade podjechać -dawno Was nie widziałem...
  23. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    -masakra... - analfabetka...
  24. krotki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    - a to nie ten sam numer??? :gwizdanie: - no przecież ktoś musi prowadzić finanse - nie będziemy przecież obarczać prezesa takimi przyziemnymi sprawami jak kasa - wizjonerzy nie mają do tego głowy... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:42_________________________________________________ ...+ VAT... - jak widzicie ktoś musi się zając finansami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.