Treść opublikowana przez krotki
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
polac Mu;) dzieki za zyczenia chłopaki!! echhhhh - drobiażdżek... :gwizdanie: - a tak z innej beczki...- oglądałeś może to moje zawieszenie s-line'owe -byłeś u Tomka???
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
B8 życzę
-
[ALL B6] Sprawdzenie zakodowania kluczyka
...ale w czym problem? -wsadzasz kluczyk w stacyjkę - przekręcasz...- jak odpali to znaczy że jest z -jak nie...- wiadomo... - auto co prawda Ci się zblokuje ale wystarczy odłączyć akumulator na 15 minut i podłączyć spowrotem - błąd się skasuje i możesz jechać - a co do kluczyków już wiesz który jest który...- pamiętaj - nie mniej niż 15 minut- sprawdzone! :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
oglądnij sobie propozycje Ultera - wykonane dokładnie z dobrych materiałów - mam założone 2 lata - nic złego się z nimi nie dzieje... : http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single N1-90RS - te mam założone - moim zdaniem dobrze wyglądają - bałem się że będą za duże ale na aucie jest OK
-
[ALL B6] Felgi tomason wasze opinie
no ale tn4 to sa chyba mocniejsze to juz z wygladu widac - może są trochę mocniej zbudowane , ale moje to 19" ,a Ty chcesz 17"...
-
[ALL B6] Felgi tomason wasze opinie
jeżdże od 2 sezonów na TN4 19" - zaliczyłem kilka dziur...- nic sie nie stało - polecam
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
A właśnie - Topor - oglądałeś te moje springi? - byłeś u Tomka?
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
- chyba nie znasz Karolka - zawsze jest coś do wyrezania...
-
B6 DIVISION
:polew: hehehehehe - psycho rulezzzzzzz - trzeba oprócz zielonych i żółtych stworzyć stanowisko rezydujących psychoterapeutów od uzależnień - kolor do uzgodnienia... :naughty:
-
I-Phon 4 lub Nokia N8?- WYBRANE- Teraz jaka taryfa w Erze do iPhona?
miałem kilkanaście różnych telefonów - od czasu jak kupiłem iphona nie wyobrażam sobie innego :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Ciężko wchodzą biegi
olej w skrzyni biegów... - co ma do tego fakt czy silnik jest zgaszony czy odpalony???
-
[B6 ASN] Ciężko wchodzą biegi
olej w skrzyni trzeba wymienić :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Wybór oleju silnikowego-wymiana
6,0l-6,2l :gwizdanie:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
-mój nie ma literki A pierwszy ma numer 8EO820043H drugi ma numer 8EO820043 -jakie są rónice?
-
B6 DIVISION
no dobra - to do czego doszliśmy??? - :gwizdanie: - zapytam inaczej - co oznacza literka H na końcu symbolu cęści?
-
B6 DIVISION
-no tak tylko , że w B7 panel wygląda identycznie a po wsadzeniu do B6 ogrzewanie tylnej szyby jednak nie działa...
-
B6 DIVISION
no dobra... -a działać będzie wszystko poprawnie?
-
B6 DIVISION
też bym nie kupował... - to ja sprzedaje ten z 2002 a koleś ma B6 z 2001 i chce wymienić na mój (ten mój się trzyma) no i obiecałem mu że się dowiem czy mój (ten z H) będzie pasował do jego auta...
-
B6 DIVISION
Panowie... - wie któryś może czy panel climatronica o numerze 8EO820043 (B6 z 2001) można wymienić z panelem 8EO820043H (B6 z 2002) - co oznacza literka H na końcu???
-
B6 DIVISION
mam w swoim grzane lusterka i grzane spryski ale nie mam podgrzewanych foteli - widocznie można było zamawiać auta z niepełnym pakietem...
- RS4 Cantona
-
Spocik Lubuski :)
jutro panowie? -może dam rade podjechać -dawno Was nie widziałem...
-
B6 DIVISION
-masakra... - analfabetka...
-
B6 DIVISION
- a to nie ten sam numer??? :gwizdanie: - no przecież ktoś musi prowadzić finanse - nie będziemy przecież obarczać prezesa takimi przyziemnymi sprawami jak kasa - wizjonerzy nie mają do tego głowy... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:42_________________________________________________ ...+ VAT... - jak widzicie ktoś musi się zając finansami