-
[ALL B6] Felgi+Opony
Ale w czym był problem wielkość tarczy hamulcowej?
-
[ALL B6] Felgi+Opony
Witam Panowie jak w temacie mam do kupienia okazyjnie alufelgi z oponami 195/65r15 wiem ze zalecja 205/55/r16 czy jest mozliwosc zalozenia 195/65r15 do tego modelu?
-
[B6 ASN] Opony Zima, jaki rozmiar ?
Witam Panowie mam dylemat czy do mojej Audi założyć opony zima 215/55r16 czy 205/55r16 czy moze macie jeszcze jakies propozycje bo trudno mi samemu ja podjac silnik 3.0 ASN :> Dzieki
-
[B6 ASN] WITAM WSZYSTKICH
Witam Mam taki sam sprzęt powiedz jaki masz rozmiar opon na zime chodzi mi o orginalny rozmiar felgi zima z oponą dzieki
-
[ALL B6] Jakie felgi
hmm podjade do gumiarza niech to zmierzy bo zamowie i wtopie dzieki
-
[ALL B6] Jakie felgi
A jeżeli bedzie 345mm tarcza bo takie mam to jaki rozmiar??
-
[ALL B6] Jakie felgi
hmm standardowe nie od s4
-
[ALL B6] Jakie felgi
Jak w temacie jaki jest standardowy rozmiar felgi stalowej oraz opon do tego modelu potrzebuje kupic komplet na zime Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
Dzieki kolego tylko czy kod silnika ANS to to samoi co ASN jaki :hi:ja mam
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Ale wyrazów czy orbis co niedziela ??
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
wlasnie ghost cie nie posluchalem kiedy i zalem 5w30 łyka troche nastepny bedzie castrol edge ten 5w30 jest jak woda bardzo rzadki moze dlatego
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Pewnie ze wpadne kiedy najblizsze spotkanie w naszym rejonie??
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
a właśnie apropos miarki(bagnet) powiedzcie mi gdzie moge kupic jakas nowa czy inną ta ktora mam ta pomaranczowa to jakas masakra nie da sie okreslic ile jest oleju totalny niewypal mam Mazde 323f tam jest metalowa wszydtko ladnie widac nawet w peugeocie sluzowym widac a tu nigdy nie wiem poradzcie cos
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Powiem tak spalanie jak ja jezdze pewnie z 16l jak cisne ile wleje to spali jak zona 13 [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 21:23_________________________________________________Komp pokazuje 14.4l
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
quatrro tez powinno byc wpisane w tych kodach [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:01_________________________________________________N1H = Poszcie ze sztucznej skory z wstwkami zmiekczaj. skora jest skóra [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:05_________________________________________________quattro tez [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:05_________________________________________________I takie tam z środka finito acha i opona jest 235/40r18 [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:22_________________________________________________
Jeffrey
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta