Treść opublikowana przez krotki
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
-MASAKRA...!!! - nie chcielibyście przypadkiem mnie adoptować???
-
[ALL B6] Pytanko o bezpieczniki i nie tylko
1. - w B6 wyposażenie opcjonalne - bardzo rzadko... 2. - nie wiem który - przyczyn może być wiele 3. -to w B6 często ale jednak nie w każdym - sprawdz wklejke w bagażniku - tam są kody wyposażenia - będziesz wiedział czy masz moduł komfortu czy nie.
-
[B7 BPW] dziwne zachowania bi-xenonów na ostrych skrętach
-świat jest mały... - pogadamy na spocie w Wolsztynie - bo oczywiście będziesz??? koniec OT.
-
[B7 BPW] dziwne zachowania bi-xenonów na ostrych skrętach
- Adaś...- nie 2 tylko 3 letnim aucie , poza tym ważne tak naprawdę ile godzin mają wyświecone i też niekoniecznie chodzi o przebieg tylko po prostu jak często były włączone (jak się stoi w korku kilomerów nie przybywa a lampki świecą...-wystarczy dużo jezdzić po mieście) - ja stawiam jednak na żarniki...
-
Spocik Lubuski :)
TA ! ...bo szkoda mi się ich zrobiło - tak rozpaczliwie mrugali mi światełkiem
-
Spocik Lubuski :)
no ja mam tylko że bateria w lapku mi padła - całkiem...
-
[ALL] Problem z Bixenonami - migotanie prawego światła. Proszę o pomoc
-olej ASO - kupuj tak jak kolega powiedział - na allegro - koszt ori żarnika philips lub osram około 150zł a wymieni to każdy średnio rozgarnięty mechanik... - pamiętaj - wymieniaj oba jednocześnie - nie czekaj aż druga się przepali...
-
Strefa Śmiechu
co to jest ambiwalencja uczuć? - na przykładzie... - zachodzi wtedy gdy widzisz jak twoja teściowa twoją nową B8 wpada w przepaść...
-
[ALL] sprężyny Lowtec - ktoś zna firmę? - jakieś opinie użytkowników?
zastanawiam się nad kupnem sprężyn lowtec-a - 45 przód - 30 tył - co myślicie o producencie - mieliście kontakt z tymi sprężynami? - a samo obniżenie - nie za mocne? - w tej chwili jeżdżę na ori s-line - czyli -20/20 i jest o.k.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
To juz wiem gdzie pukać wrazie co jak będziesz potrzebował to daj znać
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
- ta firma to znajomi... - Paweł jeżeli chcesz fele od porsche to mów - pojade tam z Tobą dostaniesz lepszą cene - to ich GT2 jezdzilem po zielonce :gwizdanie:
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
jestem za )) - niedziela wydaje mi się lepsza - i tak wszyscy się nudzą...
-
Spocik Lubuski :)
ja mam VAG-a - proste ustawienia i ogólną diagnostyke mogę zrobić
-
[B6 ASN] Dzisiejszy zakup
gratuluje )) - jeżdże taką - ja jestem zadowolony - mam nadzieję że Ty też będziesz
-
Spocik Lubuski :)
co ustaliliście? - o której wyruszamy do Wolsztyna i gdzie przed wyjazdem się spotykamy?
-
Strefa Śmiechu
ooo jaaaaaa... [br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 11:22_________________________________________________Jerzu... - jesteś dla mnie debeściak! - jak sobie przypomne... - pamiętasz temat "jak schromować rolingi"? - i twój komentarz ze zdjęciem policjanta z "allo allo"...-spadłem pod stół i płakałem ze śmiechu - po prostu
-
Spocik Lubuski :)
kutwa... - ja też nie dam rady :/ - będę dzwonił - powiecie co ustaliliście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry - smacznego
-
[ALL] Zimowe mody
Dzięki prezes :tongue4: A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? - są
-
Strefa Śmiechu
<SowaXX> To ciekawe... <SowaXX> Michael Jackson byl pierwszym solista... <SowaXX> ...ktory sie rozpadl
-
Spocik Lubuski :)
...masssssakra... - a może Ty po prostu szalejesz za bardzo? - co? - w sumie raz z Tobą jechałem i poważnie się zastanowie zanim wsiąde jeszcze raz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomku... - teraz jest o.k. - nic już nie zmieniaj czuje się w 100% usatysfakcjonowany :gwizdanie: hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale się przecież nie złościmy - mówiłem przecież że to tylko luzna sugestia... -wydaje mi się po prostu że warto zaznaczyć naszą obecność - bo tak wyglądało dziwnie - spot pozański w Wolsztynie... - po co do Wolsztyna???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bylibyśmy wdzięczni