-
Spotkania na drodze
Wczoraj na Popiełuszki w Lublinie A4 avancik EBE 4XXX, oczywiście z wlepką Pozdrawiam właściciela
-
[B6 AVJ] Kontrolka EPC, Check, wariacja obrotów ,odcięcie przy 4,5 tys
podjedz gdzieś na spota w Lublinie i chłopaki zobaczą co tam słychac... Spoko, właśnie w Lublinie jestem umówiony tylko czy się nic nie stanie ?
-
[B6 AVJ] Kontrolka EPC, Check, wariacja obrotów ,odcięcie przy 4,5 tys
Mam pytanie odnośnie tej awarii, bo u mnie przytrafiło się to samo i są identyczne objawy. Czy można przejechać około 30 km. żeby podpiąć pod vaga? czy lepiej zamówić w domu taką usługę ?
- [B6 ASN] Numer cewek i sondy
-
[B6 ASN] Numer cewek i sondy
Witam potrzebuję numeru cewek i sondy przed katem Według numeru vin model 2002
-
[B6 ASN] Po nocy dymi mocno z wydechów
Przecież już napisałeś o płynie, to jest ten wyciek czy go nie ma jak dolewasz płyn
-
[B6 ASN] Po nocy dymi mocno z wydechów
Tak, a tam na końcu nie wchodzą Ci w jedną puchę? Tylko że u mnie jest jeszcze inaczej bo idzie wał
-
[B6 ASN] Po nocy dymi mocno z wydechów
Raczej bym się nie przejmował bo to pewnie para wodna, chyba że dym jest ciemny. U nas rurki spotykają się w jednym tłumiku pod spodem a potem rozchodzą się znowu na dwie, możesz spróbować jedną zatkać ręką
-
[ALL B5] Przepustnica buczy przez 40 sekund za każdym razem
Nie nie musisz czekać, to normalne
-
Spotkania na drodze
Dziś w Lublinie około 9-tej na solidarności czerrrrrwona b piątka taxi z naklejką Pozdrawiam
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Potwierdzam
-
[B6 BBJ] witam a ja pokaze moja audi
Nie gadaj przecież to limitowana wersja :> Tak na poważnie to jakieś nieporozumienie, żeby nie było przy tym silniku obniżone seryjnie
-
Złudzenia optyczne....
J tak jak pisałem w starym temacie, obracam w którą stronę chcę
-
Złudzenia optyczne....
Widzę że temat kręcącej laski wraca http://www.a4-klub.pl/smf/ciekawy_test_na_polkule_mozgu-t18409.0.html
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Mieszkam od miasta jakieś 10 kilometry, pamiętam jak z kumplami wychodziliśmy po starsze siostry, które wracały ostatnim autobusem z Lublina ok. 23-ciej a było nas trzech. Podjechali wtedy ułazem i kazali się rozejść bo więcej jak dwóch to już było zgromadzenie :> . Pamiętam też czołgi jak jechało ich gdzieś z 10 sztuk jeden za drugim. ten huk i dudnienie pamiętam do dziś
ilo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta