Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roberto1986

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie mam vaga. Ale w takim przypadku trzeba chyba bedzie pojechac i podłaczyc po kompa. Ktoś mi powiedział że to może byc cos z przepustnicą albo złym paliwem. Dodam tylko że objawy trochę zmalały , mianowicie po ponownym odpaleniu jak się zapala kontrolnka, gaszę i odpalam ponownie i jest ok , wcześniej musiałem czekac az silnik ostygnie, sprobuje go zalac vipałerem i dodac stp, może pomorze?
  2. Witam serdecznie mam następujący powracający problem : podczas porannego odpalenia zimnego silnika, nic się nie dziaje motor odpala ładnie, brak świecenia się kontrolek itp , natomiast po przejechaniu jakiś 20-30 km (po zgaszeniu i uruchomieniu silnika powstają problem) , po pierwsze trzeba go długo kręcic żeby załapał, po uruchomieniu świeci się EPC, obroty stoją na 1300 zamiast na 800-900 , podczas jazdy następują nagłe spadki obrotów nawet do 0,silnika nieda się wkręcic powyżyj 4,5 tyś obrotó, ale za to w tej skali ma jak by większą moc, a check zapala się dopiero po ktorejś próbie tak uruchamianego silnika, jednak nie raz wszystsko po ponownym odpaleniu wraca do normy. Dodam jeszcze że dzisiaj zaobserwowałem że podczas jazy temp . jest na 92 st jednak gdy wyłacze silnik np na stacji i odpale po 10 minutach ponownie skazuwka najpierw przez 10 sek jjest na 105 st puźniej spada do tych 90 ale nie wiem czy to może miec jakiś związek z tym Epc ?
  3. Witam serdecznie mam następujący problem który pojawił się dzisiaj podczas powrotu od rodziny z kalisza. Wszystko zaczęło się gdy zjechałem na stację i zgasiłem silnik, po ponownym odpaleniu auto zaczeło drżeć i trząś się najgorzej jest gdy dodaje się gazu między 1000-3500 obr wtedy całym samochodem telepie i wydaje taki dziwny dzwięk jak by dudnienie przerywane. jeżeli jednak przekrocze juz te 3000 tys obr zaczyna jak by milknąc . poza tym żadnego dymienia itp.
  4. ok dzięki teraz jeszcze muszę poszukac dobrego mechanika...
  5. ile taka uszczelka z planowaniem może kosztowac?
  6. a to nie powinien dymic a nie lac wodą ?
  7. Nie w dolocie jest czyściutko a zaczeło się od turbo w czerwcu 2009 zaczął pobierac olej i wywalac przez wydech po regeneracji turbo było wszystko oki przez jakieś 6 - 7 tys km dodam ze wczesniej plynu chlodniczego nie pobierał bo całe lato przechulał i ani kropli nie ubyło. a teraz miej wiecej od marca się zaczeło...
  8. roberto1986 odpowiedział(a) na sakow temat w 1.8T
    to chyba prawda bo ja mam b6 z tym silnikiem i zaczyna się chrzanic też zacząlem od wymiAny turbo....ale mam kumpla co ma na tym silniku zrobione 260 tys i chodzi dalej...
  9. nie poza laniem z wydechu nie kopci ale na odcinkach około 10 km jest lekkie masełko pod korkiem wlewu, ale jak przejadę się dalej to tego nalotu już niema..
  10. roberto1986 odpowiedział(a) na sakow temat w 1.8T
    A jaki masz przebieg ? ja mam następujący problem mi leci woda z wydechu, bierze olej i płyn chłodzący , a silnik śmiga jak trzeba... tyle że trzeba pewnie uszczelkę zrobic po głowicą. - a turbo też regenerowałem i pomogło na chwilę...jeżeli już to tylko uszczelniacze zaworów i nic więcej, acha i sprawdź czy z pod korka wlewu olej ci nie dmucha
  11. Witam mam następujący problem woda mi się leje z wydechów, trochę ubywa płynu do chłodnicy tzn około 0,5 l na 1000 km i tyle samo oleju samochód trzyma temperaturę 92 st. typ silnika aeb 150 km a i jeszcze trochę dmucha z korka wlewu oleju... proszę o pomoc .....
  12. własnie o dziwo płyn jest czysty trochę dziwnie pachnie jakby amoniakiem, a po odkreceniu korka podnosi się o jakies 2 cm, i syczy jak bym odkręcił wodę gazowaną
  13. Witam serdecznie mam następujący problem: -ubywa mi oleju ok 1l na 1000 km -ubywa mi płynu chłodniczego ok 0,5l na 1000km - na krótkich dystansach ok 10 km mam białą maź na korku wlewu oleju. - dodam tylko że turbina jest po regeneracji zrobione 7 tyś km. - Czasami turbo się wiesza, ale po ponownym odpaleniu chodzi normalnie.(może to EGR) - tylko że dla mnie ten samochód jakoś nie ma tak dobrego przyśpieszenia. - a poza tym nic nie dymi, odpala normalnie, brak dziwnych odgłosów - i już sam nie wiem dodam tylko że typ silnika AEB przebieg 180 tyś raczej autentyczny
  14. :) :) :) :) [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.