Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. -a powiedz mi proszę co z tym domykaniem? - bo mam podobny problem...- wcześniej działało z pilota a teraz nic...
  2. 10 miesięcy - 15 tys. km
  3. z xenonami wszystko masz o.k. :th:- żółta przekreślona żarówka na FIS-ie to po prostu info , że przepaliła Ci się któraś żarówka
  4. - na bank nie są ori - już się nie raz przekonałem że jak nie jest napisane że felgi są oryginalne to po prostu nie są... - taki chwyt marketingowy
  5. -z przodu na belce po lewej stronie - jak skręcisz kołami maksymalnie w lewo i zajrzysz pod spód auta to go zobaczysz... - czujnik od dynamicznego poziomowania - pozdr.
  6. Vag pisze : "błąd ustawienia świateł" - znajomy coś mówił o puszce LWR - że może ona złapała błąd i teraz już nic nie da rady ustawić dopóki się jej nie wymieni ewentualnie nie zaprogramuje jej na nowo...- ale to już dla mnie kompletna czarna magia [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:01 _________________________________________________ - odpinanie reflektorów nic nie dało.[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:02 _________________________________________________...dooobraaaa ) - naprawione - okazało się , że czujnik od poziomowanie był wykrzywiony ( za wysokie krawężniki mamy w kraju) i dlatego nie dało się zrobić ustawień podstawowych. :th: - dzięki za pomoc.
  7. - tak dokładnie - żółty reflektorek... - i dodam tylko że nie da się teraz Vag- iem zrobić nic...- od razu wywala error.
  8. Witajcie - zmieniałem ostatnio swoje xenony na bixenony - wszystko było o.k. do momentu kiedy koleś nie podłączył Vag-a żeby skalibrować światełka - coś tam strasznie namieszał bo w tej chwili nie ma możliwości żeby zlikwidować błąd ustawienia świateł (komputer wyświetla na FiS-ie) - dodam tylko że świecą na odpowiedniej wysokości (sprawdzone na diagnostyce) i żeby było śmieszniej poziomowanie dynamiczne też jest o.k. - nie mam pojęcia co on tam namieszał - taki z niego znawca VAG-a k****... - złota rączka...-taaaaa - teraz już wiem że to przezwisko to przez sygnety na palcach... - wie ktoś co mógł spiepszyć???
  9. Bry - właśnie zakupiłem moje trzecie Audi- tym razem jest to A4 (3.0 V6 z 2002r) - wcześniej A4 2,5 TDI Quattro i A6 2,5 TDI Quattro. Pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczów :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.