Treść opublikowana przez krotki
-
[B5 ARK] Dymi jak parowóz - nie mogę znaleść przyczyny
moim zdaniem to ci kolesie odwalili popeline (skoro twierdzisz że Ty dbasz o turbinke) - jeżeli masz gwarancje to wydaje mi się że nie masz na co czekać - oddaj ją bo możesz narobić sobie kuku
-
Spocik Lubuski :)
-o co chodzi??? - znowu wyrósł gdzieś słupek którego wcześniej nie było???
-
Spocik Lubuski :)
póki nie sprawdze to sie nie dowiem hehehe - zobaczymy...
-
Spocik Lubuski :)
ja 14 nie moge... - pracuje - chyba że spota zrobicie przed Kawonem :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
dzisiaj??? - 20? - mam o dziwo wolne...
-
Jutro koniec świata???
kto mi da sie przejechać rs4? - gdybym coś nieprzyjemnego zmajstrował z autem to przysięgam w czwartek oddam kaske...
-
[B5 ARK] Dymi jak parowóz - nie mogę znaleść przyczyny
miałem kiedyś nissana 200SX - zajechałem 3 turbiny...- objawy masz identyczne - przykro mi to mówić ale na bank to turbo...
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
- tak z ciekawostek... - jakieś 2 lata temu dziennikarze motoryzacyjni zrobili mały teścik - sprawdzili cenę średniej klasy golfa (w sensie nie zupełny golas ale też bez większych gadżetów w wypasie) - było to jakieś 68 tys. zł - po czym tego samego golfa zamówili w ASO w ten sposób że każdą część zamawiali osobno ( każdą śrubke , podkładke , kabelek , najmniejsze składowe części silnika , zawieszenia... itd.) - zgadnijcie ile musieli zapacić kiedy przyszło do płacenia? - więc ten sam Golfik zakupiony w autoryzowanym serwisie "na części" kosztował 268 tys. zł... - niezle co?
-
Spocik Lubuski :)
witamy serdecznie
-
[ALL] Sposób na nude - w markecie i w windzie - kto spróbuje?
taaaaaa...
-
[B6 AVF] Pomoc w doborze klocków i tarcz
tylko ATE!!!
-
[B5 AWT] tuning linki
nic...- imprezka... - też śledze temat - może jakieś fajne pomysły na 'tuning' podpatrze - mooje a4 takie biedne a koledzy mają tyle yyyyyyyyyyyyyy oryginalnych pomysłów (tatoooo - czy ja jestem jakiś dziwnyyy? - nie synku...- jesteś...oryginalny...- a czemuuuu? - bo wszystko co oryginalne jest lepsze...- jeansy , dolary , compakty i ty...)
-
[ALL] felgi 'Tomason' - zna ktoś tą firmę?
'Tomason' - niemiecka firma produkująca felgi aluminiowe - szukam kogoś kto miał z tymi felami do czynienia - chodzi mi dokładnie o jakość wykonania i trwałość - interesuje mnie rozmiar 19'' więc wytrzymałość jest dla mnie bardzo istotna... - czekam na opinie użytkowników jeżeli takowi istnieją - macie coś do powiedzenia na temat - piszcie - z góry dziękuję
-
[B6 AWA] Doradzcie czy na zime zmienic z 16 na 15 felgi
hmmmm... - wydaje mi się że do B6 nie założysz 15-calowej felgi - 16 to minimum ze względu na wielkość tarczy hamulcowej i zacisku
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
wszystko super -mam tylko 1 propozycje... - srebrne żarówki do kierunków- nie dają tej pomarańczowej poświaty w lampkach - u siebie założyłem - na prawde się sprawdzają - mam pytanko jeszcze - Trzeniu - te wydechy... - można wiedzieć gdzie je kupiłeś i ile za nie dałeś???
-
Spocik Lubuski :)
hehehe - wiem - sam mu ją znalazłem - fele to też "moja robota" - najlepsze w niej jest to że wszystko jest ori - co do zdjęć - wstawie ale dopiero wtedy jak będzie zrobione wszystko co chciałbym zrobić w tym aucie - mówie teraz o swojej A4 - kilka rzeczy musze jeszcze dołożyć - cierpliwości...
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
ta taaaaaaaaaaa moje już zamontowane na aucie :> -doszły bez żadnych usterek - FIS ne wyświetla żadnych błędów (nie mam pełnego kompa) - pikne
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
-oj nie tylko nie tylko - nie przesadzaj! -a zapalniczki??? - chociaż powiem szczerze że zapalniczki też wole te na bene :gwizdanie:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
yyyyyyyyyyyy kutwa - mi przysłali info że 123 zl.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
do mnie też dzwonili z UC - dokumenty już załatwione teraz znowu czekanie
-
Spocik Lubuski :)
-przepraszam - moja wina - gril sie przedłużył... i o jedno piwo za dużo
-
Spocik Lubuski :)
o.k. - do jutra w takim razie
-
Spocik Lubuski :)
-a może trochę pózniej? 20? - ładna pogoda się szykuje topor- audio czy mp3?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
-KUTWA a moich jeszcze nie ma... ;( Trzeniu - mógłbyś podać mi linka do strony producenta? - tam gdzie Ty je zamawiałeś...
-
Spocik Lubuski :)
jak coś to w tą niedziele mam wolne