-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
z tego co jest mi wiadome , nie ma tam toru , ale jest niedaleko stary pas wojskowy (niestety zrobiony na drogę gminną , ale budzik idzie tam pokręcić ) kurcze taka impreza i to niedaleko od bdg , a mnie ominie co do pasa to jedyny remont jaki tam był to zwężenie tego pasa i postawienie barierek na zakolach teraz parkingach... i to bylo jakies 2-3 lata temu jesli sie scigac to jeszcze sie da... ale krotko... podobno obszar monitorowany przynajmniej tak informuja znaki... a jesli jest jakis rozgłos to panowie "misiaki" czasami na bocznej leśnej ścieżce lubia postać moze lepiej i sie nie scigac... chyba ze zaraz p po przyjezdzie... bo pozniej chyba wiekszosc by musiala wołać zapasowych kierowców:) no coż... byłam tam pare razy z innymi klubami i zawsze dziwnym trafem ktos dawał cynk do policji i zaraz cwaniaki na motocyklach sie pojawiali, psuli cala zabawe i zawsze ktos dla przykład wyhaczał mandacik i reszcie sie odechciewało
-
Ukradli mi dekielki!
No i kłopotów ciag dalszy... teraz ktos "pożyczył" sobie ramke alu z mojego grilla ! chyba czas sprzedac ten wozek, jest fajny ale jak tak dalej pojdzie to zostana mi tylko koła
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Gratuluje :> dobrze ze manifestacja nie popsuła uroczystosci... i troche załuje ze nikt nie dał znac ze taka impreza sie szykuje pozdro
-
[B5 AJM] Szyba pasażera nie opuszcza się
Ale przycisk otwierania szyby pasazera umieszczony na drzwiach kierowcy jest podswietlony wiec powinien dzialac. Chyba ze sa tak polaczone ze jak ten nie swieci to kaput :-) Wiem, ze do owierania szyb jest automatyczny bezpiecznik reagujacy na przeciazenie np. zamarznieta szyba ale po kilkunastu sekundach znowu zalacza obwod. hmmm ... Czy trzeba rozebrac tapicerke zeby dobrac sie do tego wylacznika czy sa bardziej lajtowe metody ?
-
[B5 AJM] Szyba pasażera nie opuszcza się
Witam, problem jest nastepujacy: szyba pasazera nie opuszcza sie. Przelaczniki opuszczania szyb umieszczone na drzwiach kierowcy sa podswietlone, na drzwiach pasazera nie jest podswietlony. Natomiast przytrzymanie kluczyka w zamku podczas otwierania auta powoduje, ze obie szyby (w drzwiach kierowcy i pasazera) opuszczaja sie. I analagicznie, podczas zamykania auta obie sie domykaja. Pytanie: gdzie jest pies pogrzebany ? :-)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie 215 tys, auto z maja 2000r, ksiązka, wydruki z przeglądow zgodne
-
[B5 ADR] Zblokowana skrzynia automatyczna?? Winy - włącznik STOP
MoorPH a ja tu ciagle siedze w garazu i czekam na fotki zeby skzrynie odblokowac dawaj obiecane fotki no chyba ze to były tulko takie obiecanki-macanki
-
[B5 ADR] Zblokowana skrzynia automatyczna?? Winy - włącznik STOP
Normalnie, loteria czasem normlanie dziala, czasem wogole, nie ma jakichs wyraznych działan ktore to powoduja ( przynajmniej ja nie zauważyłam jakiejs prawidłowosci. Teraz jak mi sie zablokuje to koniecznie sprawdze te swiatła stopu. Jak odpale auto i chwile pochodzi to za jakis czas blokada puszcza, wiec moze jest tak jak mowisz ze cos nie styka, a pod wpływem drgania odpalonego auta cos tak sie poprawia. czekam na twoje foto-story bo musze tam zajrzec. PS: płacze tylko na dobrych komediach!
-
[B5 ADR] Zblokowana skrzynia automatyczna?? Winy - włącznik STOP
u mnie jest podobnie, tzn czasem blokuje sie skrzynia, i nie ma jakiejs wyraznej przyczyny... moze podopwiesz gdzie szukac...
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
rece i :boobs: cycki opadaja ;-) przylączam sie do tej swieczki ;-)
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
dla mnie masakra!
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
rozkreccie chlopaki temat, złóżcie ekipe i robcie to czesciej, 11-ego mi niestety nie pasuje bo bede w koszalinie, ale na kolejny spot moge sie pisac PS: dzieki marcys za info, milo, pzdr
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla "przyłapanego" w Bornym Sulionowie na Zlocie Pojazdów Militarnych ;-)
-
Ukradli mi dekielki!
chyba ktos sie pomylił... bo dwa dni pozniej oblali druga granatowa audice zaparkowana na parkingu obok... chyba dostałam przypadkiem... ale marne to pocieszenie
-
Ukradli mi dekielki!
bym powiedziala ze to dosc czesta przypadłosc ... mi dekle zajeb... w wielki piatek w bialy dzien a w ostatnia niedziele w nocy ktos polał mi auto kwasem, zzarło mi lakier i mam pol auta do malowania... a policja czeka az sama im przyprowade tych co to zrobili... co za kraj
olga
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta