-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjacielskie powitanie Oniak jak tam po ostatkach? Już doszedłeś do siebie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Ale tu ruch ostatnimi czasy.. aż nienadążam czytać..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli standard Jeszcze góral, ale on to pewnie jutro się ocknie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam wszystkich po ostatkach.. Jak tam samopoczucie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahahha.. Siema ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 20:35 ---------- Dobry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie martw się o mnie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema dziewczyny..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry wieczór- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek, Poziek co z Ciebie wyrośnie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry Panowie Co tam słychać ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry Panowie i Panie.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.